КучМала• 05 января 2023

Поїхала до нього на секс

Я зараз в Німеччині з сім´єю, працюю, діти в школі. Якось зайшла у фейсбук і побачила, що мій знайомий хлопець онлайн. Познайомилися ми з ним, коли мені було 19, а йому 16. Він німець. Приїздив через літо на канікули до бабусі з дідусем, тому що мама його родом з мого міста. Це було на озері. Він мамі сказав, що я йому сподобалася, а ні українською, ні російською він тоді майже не розмовляв, тому його мама підійшла до мене і попросила номер телефона, розказавши мені, що у сина немає друзів і було б добре, якби я змогла з ним іноді проводити час. А я на той час навчалася в універі на ін´язі, німецька філологія. Мені було цікаво попрактикувати мою німецьку з носієм,тому я радо погодилася. Я не пам´ятаю точно, скільки ми з ним провели часу, але не надто довго. В останній вечір він мене поцілував і поїхав додому, в Німеччину.
Ми переписувалися якийсь час, але недовго. Він приїхав знову через два роки, його мама подзвонила на мій номер і запитала про мене, але я на той час була заміжня і в мене була маленька дитина.
Потім ми ще списувалися у фейсбуцііноді.
А цеякось зайшла,дивлюся, що він онлайн, написала щось типу як справи, як сім´я. А він пише,що розлучився. Потім ще якось списалися і він запросив до себе в гості.
Я зразу погодилася. Приїхала, він зустрів з квітами. Вже два дні не вилазимо з ліжка.
Виїжджаємо в місто тільки в ресторани поїсти. За два дні з ним я спробувала все в ліжку, навіть анал. Сьогодні жартували, що в нього зі мною був перший поцілунок, а в мене з ним анальний секс.
Я знаю, що це нічогісінько не означає. Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях. Блін, дівчата, як круто, коли чоловік поводиться, як джентельмен. Завтра додому, блін, а мені так добре біля нього........
Додекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Автор, не хвастается, она здесь написала, чтоб услышать общественное мнение, потому что не уверена, что сделала правильно. В любом случае, после всех комментариев, автор сделает выводы, может даже не сейчас, а через пару месяцев или лет, но поймет, что нельзя так себя не любить
все верно вы пишете
на фоне того, что в семье разлад и зачем-то семью сохраняют
радоваться сексу с первым встречным это такое себе достижение, это правда говорит о не любви к себе
но нездоровый человек это не поймет
как и многие, кто написал что я с памперсами сижу и мало что понимаю в жизни))

Воленс-неволенс• 05 января 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Яка голодна самиця , свят свят свят , дітей кинула бо вагіна два роки чесалась як вжалена осами, тепер такий зуб не спините будете ходити і давати певне всім хто попросить
А шо, як є діти, то вагіну треба зашити назвжди, і секс виключно після весілля?
ПуФФынка_мисс• 05 января 2023
А я рада за автора. В 40 лет хорошо потрахаться, с учетом того что от мужа толку никакого нет, это здорово.
Ашотакоя• 05 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А детей с кем оставили?
Тут про дітей не прийнято питати, це як побічний ефект. головне, що автору сподобалось і двері в машині відчиняли. Вода з крану напевно біжить у дітей, то не вмруть.
Бабканадвоесказала• 05 января 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Вагіна почухається та перестане, а ваш поганий язик с вами назавжди
Барабасиха• 05 января 2023
Какая ржачная тема
Играю у края• 05 января 2023
Автора поддерживаю
Если с мужем не очень,чего это она должна себя хоронить как женщина...
Типо разведись , потом ищи кого то ..а вдруг оазведеться и не будет никого...
Автор все норм.
Ваша прЭлесть• 05 января 2023
всё было красиво пока не анал
Зарядка для хачапури• 05 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Нет, у женщины неизбежно появляются чувства к тому мужчине, с которым она спит. Автор уже присматривается, что он отец хороший, фантазирует себе что-то, так что страдания неизбежны.
А секс можно было и в Украине найти, если б автору нужен был только секс, но она ищет отношений и любви, но соглашается на обычный секс
Ну то таке
Путі Господні невідомі нікому
Все може бути
Просто тоді все перейде в сірий бит
Краще отак
Як є
Ресторани
Секс
Страсть

руки_Крюги• 05 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Я також чомусь за автора рада. Хоча і противник зрад.
Але, як у жінки недотрах, то всім навкруги дістається.
Зарядка для хачапури• 05 января 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Удалено администрацией...
Думы мои думы• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Так. З чоловіком стосунки дуже натягу і. Два роки практично без сексу.
Автор, а я вас розумію. У нас з чоловіком секс дуже рідко, он уже 2 місяці точно не було, стосунки як у квартирантів. Я хочу, а йому й так добре. Від цього падає моя самооцінка, про фізичний і психологічний дискомфорт вже мовчу. Не зважаючи на те, що він перший і єдиний мій партнер, я вже задивляюся на інших чоловіків, і якби подзвонив колишній хлопець, то не впевнена, що відмовила б у зустрічі.
Аноним ФЕЯ• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ні.
А як Ви його знайшли через 20 р?
любименькая• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Шикарно …….не знала що увага і джентельменство проявляються через задній прохід
руки_Крюги• 05 января 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А як Ви його знайшли через 20 р?
Ви не в силах прочитати написане?
Аноним ФЕЯ• 05 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ви не в силах прочитати написане?
13 стор - ні
любименькая• 05 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Ого. І не хочеться, живіт не вздуває? Два дні то так багато...хіба як майже нічого не їсти. Але якщо не їсти то запах з рота. Короче не знаю що в вас там за організми, дивуюся) це якби ви нарядна красива на вечір приїхали, а так сидіти там два дні. .а щітку зубну, креми, труси запасні і т д ви з собою заздалегідь брали?
Душно очень
Ашотакоя• 05 января 2023
Ответ дляЗарядка для хачапури
Удалено администрацией...
Різні причини онкозахворювань, рак шийки матки наприклад це 70% онкогенний вірус папіломи людини, який передається і статевим шляхом також. Тож у авторки теми більше шансів захворіти через випадкові незахищені зв´язки, чим у автора того допису. Вчити мат часть потрібно, а не порадницю.
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А як Ви його знайшли через 20 р?
Він в мене завжди в друзях в соцмережах був. Часом спілкувалися.

любименькая• 05 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Только без презиков. Это конечно опасно..
А у меня один вопрос зачем темы создавать. Я вот себя представила. 2 дня прекрасного секса и я бегу сочинять тему но советчице. Нет конечно
Люда Людоедова• 05 января 2023
Я бы порадовалась за вас, если бы не были замужем.
В сексе, анале и т.д нет ничего такого, нужно отрываться, пока можешь. Но то что вы изменили мужу фу, конечно
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ длялюбименькая
Він спав, а я не хотіла спати. От думаю, напишу.
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Яка радість
Анальна радість прямо))))
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
А якщо чоловік такого не робить? То що?
Під хвіст не дере?
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляКозачка
Під хвіст не дере?
Не дере, уявіть собі.
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Не дере, уявіть собі.
То попросіть, невже відмовить?
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Не дере, уявіть собі.
А як взагалі німець варення з бочки не дістав під час ваших забавок?
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляКозачка
Не дістав. Хай Вас це не хвилює.
Ms. Анонимная• 05 января 2023
Автор, а я за Вас радію! Від щирого серця! два роки без сексу з чоловіком,то дах поїде... собі далеко не загадуйте,але відірвіться по повній! Щастя Вам жіночого!
ПуФФынка_мисс• 05 января 2023
Ответ длялюбименькая
Ну если секс подарил человеку счастье которого она в жизни не испытывала, а поделиться больше не с кем))))))
А по презикам согласна - как минимум глупо по отношению к себе. Но реально многие до сих пор халатно относятся к использованию презервативов. Мы пока не планировали беременность всегда использовали их с мужем и как-то в компании зашел разговор за секс с презервативом и мы высказали соответственно свое мнение, так нам вся дружно высказали свое непонимание «как это презерватив с женой»????