КучМала• 05 января 2023

Поїхала до нього на секс

Я зараз в Німеччині з сім´єю, працюю, діти в школі. Якось зайшла у фейсбук і побачила, що мій знайомий хлопець онлайн. Познайомилися ми з ним, коли мені було 19, а йому 16. Він німець. Приїздив через літо на канікули до бабусі з дідусем, тому що мама його родом з мого міста. Це було на озері. Він мамі сказав, що я йому сподобалася, а ні українською, ні російською він тоді майже не розмовляв, тому його мама підійшла до мене і попросила номер телефона, розказавши мені, що у сина немає друзів і було б добре, якби я змогла з ним іноді проводити час. А я на той час навчалася в універі на ін´язі, німецька філологія. Мені було цікаво попрактикувати мою німецьку з носієм,тому я радо погодилася. Я не пам´ятаю точно, скільки ми з ним провели часу, але не надто довго. В останній вечір він мене поцілував і поїхав додому, в Німеччину.
Ми переписувалися якийсь час, але недовго. Він приїхав знову через два роки, його мама подзвонила на мій номер і запитала про мене, але я на той час була заміжня і в мене була маленька дитина.
Потім ми ще списувалися у фейсбуцііноді.
А цеякось зайшла,дивлюся, що він онлайн, написала щось типу як справи, як сім´я. А він пише,що розлучився. Потім ще якось списалися і він запросив до себе в гості.
Я зразу погодилася. Приїхала, він зустрів з квітами. Вже два дні не вилазимо з ліжка.
Виїжджаємо в місто тільки в ресторани поїсти. За два дні з ним я спробувала все в ліжку, навіть анал. Сьогодні жартували, що в нього зі мною був перший поцілунок, а в мене з ним анальний секс.
Я знаю, що це нічогісінько не означає. Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях. Блін, дівчата, як круто, коли чоловік поводиться, як джентельмен. Завтра додому, блін, а мені так добре біля нього........
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія

Буде 4
Мені 40, сподіваюся, фертильність вже не та

Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Маленький німець - українець
Брехушка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Дивлюся, що і батько він хороший. Вчора забирали дитину з садочка. Увечері дитина дзвонила йому по відеозв´язку. Як він з нею розмовляє...
не фантазируйте что ж вы такая наивная, потом больно будет
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляАстролог_вКиеве
Мы все такие разные, а если человек родился с таким качеством как расширенная свобода в любви, в личных отношениях, если энергии двух человек совпали и притягиваются, что здесь постыдного? Это не вредит обществу и не влияет на окружение, это очень личное. А если чрезмерно сдерживать себя ни к чему хорошему для самого человека это не приведет, любое чрезмерное ограничение повод к болезням организма. А то , что человек поделился сокровенным, наверное есть сомнения ...
Так- так, такі ми от народилися і так пояснюємо все. Зручно
Брехушка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Не мрію. В мене своїх троє.
Але якщо чесно, переживаю. Без презерватива, 12, 13 день циклу.
вы гоните
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляБрехушка
вы гоните
Гоню
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляБрехушка
Він ідеальний, це відразу ясно через 2 дні. Він і чоловік мабуть ідеальний
Трохи Кобелина,але то таке.
Брехушка• 05 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Відчиняє перед вами двері, а ви всі свої входи і виходи))

Ви ж знали де пишете)) щось не дуже я в це вірю
так мало для счастья надо женщине)
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Трохи Кобелина,але то таке.
Ні, він неідеальний. Це я знаю точно.

Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ні, він неідеальний. Це я знаю точно.
Брехливий, зрадник, непорядний......можете дописати.
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Навіщо?
Атятя_тётя• 05 января 2023
А чому без захисту?
Чого погодились?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Навіщо?
Ви ж розриваєтеся який джентельмен. Не побачила в чому саме. Горня кави приніс вам? Та ви йому обійшлися безкоштовно. Економний дядько
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
А чому без захисту?
Чого погодились?
Згорів сарай, гори і хата. Скільки того життя
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Хороші дорогі ресторани в центрі німецького міста-мільйонника не зовсім безкоштовно
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ви жартуєте зараз?
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Ви жартуєте зараз?
Жартую.Яще як їхала, знала, чому я їду до нього. Так що не за ресторани.
Заела_пластинка• 05 января 2023
Автор, мало напридумывали. Надо было еще БДСМ добавить.
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Ок. В наступній темі добавлю.

ФрекенБок• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ну, дівчата, я готова ловити тапки. Є, як є.
Не те що тапки а просто питання, ви ж не близькі з тим мужчиною, фактично ледве його знаєте, відносини на рівні романтики і все таке, то як ви там у нього какати ходите? Він то чує? Просто пишете що 2 дні у ліжку, але ж фіз потреби...
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Два дні не ходжу. Тільки пісяю.
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Як кажуть в моєму селі - Всім стане і ще й закопають
Правда життя. Може жінка його цим принципом користується теж.
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Яка жінка?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Яка жінка?
Його жінка/ваш чоловік
Всім всього вистачить)
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Його жінка/ваш чоловік
Всім всього вистачить)
Я ж чоловіком не сплю. Він розлучений.
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Я ж чоловіком не сплю. Він розлучений.
Сумно, дуже сумно.
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Сумно, дуже сумно.
Ну,посумуйте.
ФрекенБок• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Два дні не ходжу. Тільки пісяю.
Ого. І не хочеться, живіт не вздуває? Два дні то так багато...хіба як майже нічого не їсти. Але якщо не їсти то запах з рота. Короче не знаю що в вас там за організми, дивуюся) це якби ви нарядна красива на вечір приїхали, а так сидіти там два дні. .а щітку зубну, креми, труси запасні і т д ви з собою заздалегідь брали?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Нащо труси в ліжку?
автор КучМала • 05 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Труси взяла, щітку ні,дав насадку нову до своєї електричної. Живіт вже починає дути. Поки спить,піду. Їмо.