Луноходик_Ик• 05 января 2023

От дійсно, як виживати тим , хто залишився в Україні ?

Тема для тих, у кого звичайний дохід.
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
Хай їдуть за кордон, існування припиниться, почнеться життя. Хай ідуть до військкомату - почнеться стабільний заробіток. А як Ви думали? Нити найлегше і думати, що за тебе зроблять все і покращать твоє ж життя.
ну от і звелося все до того, що ти сам собі не належиш і вихід один виживай як хочеш. Ви ж чудово знаєте, що чоловіки невиїздні і варіант за кордон відпадає. А віддавати своє життя не всі хочуть.

@ альонка@• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
паї давали тільки тих, хто працював в колгоспі, вчителі і медики нічого не отримали.
Правда,ті хто працював в колгоспі отримували,інші ні.
Мої були переселенцями в 80х ,їх села затопило,от паїв не отримали(((
A no name• 05 января 2023
Ответ дляsonata
Не тільки на ліки, ще на їжу , комунальні (вона в сели в двоповерховому будинку живе, не в приватному) . Якщо не працювати, то 2600 пенсія, на базарі ще 7 тис , різниця відчутна. Крім інсуліну ліків ще на 1800 грн в місяць в неї йде. Працювати, як бачите, сенс є
Працювати на ліки то те ж саме, що сидіти у розбитому човні посередині річки і черпати долонями воду.
Треба вибиратися з човна, а не мовчки в ньому тонути.
@ альонка@• 05 января 2023
Ответ длякенгуруша
Многие доедают запасы. Донашивают то, что есть...
Зарплаты в лучшем случае не подняли, а то и уменьшили в два раза (
Но херня, прорвёмся
Мені спочатку зменшили,потім відправили за свій рахунок додому,от вже 2 місяці дома,вже є борги за комунальні .І не я одна ,зі мною три десятки людей відправили.
Seehund• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
Так чего вы приуныли?Подумайте такой вариант,продайте квартиру(сейчас цены растут на недвижимость),купите дом с землей,еще и деньги останутся.Будут продукты свои.Работу найдете.Или продайте машину свою.купите поскромнее.Выхода нет только из гроба.Вы не написали,какое жилье у вас и семья.Может муж ваш работает и вы на минималке-не так все плохо.
А если нет ни квартиры ни машины, можно почку продать и вообще у человека всяких органов много.
viika65• 05 января 2023
Ответ дляLetruaa
Что Вы несёте? Паи не продаются
а Вы что несете? продаются.
@ альонка@• 05 января 2023
Ответ дляLetruaa
Что Вы несёте? Паи не продаются
Продають .

elenavka2008• 05 января 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Ну какая там ЗП у помощника воспитателя?
минимальная , но наверное лучше чем ничего
_MadonnA_• 05 января 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Одяг, взуття все недоступно і часто якість не відповідає цінам. Харчуватися раз чи два в день?
Я харчуюсь 2 рази в день . Жива спробуйте .
Nuisance• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
Ссылку и доказательство в студию!Кто замерз и голодает.Или лечебное голодание для похудения?
Глаза раскройте! Посмотрите на пенсионеров, роющихся на мусорниках, к примеру! Сытый голодного не разумеет.
viika65• 05 января 2023
Ответ дляelenavka2008
и покушать полноценно три раза в день сбалансированную пищу.
VA 11• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
Де за кордоном життя? Туди можна сім´єю поїхати? І особливо в окопах життя.
Покращили нам вже життя . Вісім років ніхрєна не робили. І головне, що ’ покращувателі’ живуть добре, сім´ї за кордоном. І їм пофіг .
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
О, то тут, виявляється, чоловіки ниють)? Чи непрацюючі жінки, які на шиях чоловіків сидять зручно? Ви знову все узагальнюєте. Ні до чого не звелося. У Вас є попередній досвід життя і виживання у війну? І не розписуйтеся знову про всіх! Добровольців тисячі пішло. Мій брат, наприклад. Ніхто не хоче віддавати своє життя. І мій брат загинув Героєм не для того, щоб якась ’совєтчіца’ говорила про ’не всі хочуть’! Оці російські наративи про не всі хочуть, може, вже час перестати тулити? Треба буде - усі покладуть життя за країну. Як і зараз, на жаль, кладуть. Це війна, не ми її почали, але у наших силах її пережити
ok1904• 05 января 2023
Ответ дляNuisance
Дуже часто так проявляється дименція, знаю два випадки, що от так тікали з дому від близьких, все несли з смітника в дім. Адекватні пенсіонери ні при яких умовах не попраються у смітниках.
tata-29ef• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
Десятки миллионов людей в нашей огромной стране живут и работают.На улицах никто не спит,не умер от голода,одеты-обуты
Ну не скажіть. Друга дитинства виховувала одна мама інвалід 1 групи( вона захворіла коли йому було 11) він виріс і в 23 почали також проявлятись ознаки невиліковної хвороби. Пенсії по інвалідності навіть немає, бо не вистачає стажу. Є якась соціальна допомога 2 з чимось тис. Ну і мамина пенсія. На ці гроші неможливо навіть просто прожити, не кажучи вже про те, що йому постійно потрібні ліки, без яких він взагалі стає нерухомий.
І якби не допомога знайомих, то як жити ? В прямому сенсі помер би від голоду.
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11
То які пропозиції? Конкретні? Не вилами по воді? Чи так далі і продовжуватимете нити і пеняти на державу і владу? Самі собі нічого робитти не будете?
sonechkook• 05 января 2023
Головне, що автор світитися не хоче). Зробила г... вкид і злилася
tata-29ef• 05 января 2023
Ответ дляНашли в капусте
Доход около 8 на 4 живу, остальные в нычку .Не голодная,одетая ,главное ракеты не летают.Ждем победы
Ви одна живете?
Бо я економлю, але прожити на 4 неможливо. 2 комуналка+2 взуття. А їсти що?
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
все мимо, я працюю і я не чоловік :)
’Треба буде - усі покладуть життя за країну.’ То як бути з тими хто не хоче воювати і класти своє життя? виходить таки насильно? То чим наше керівництво відрузняється від рашки? До речі, там дло сих пір чоловіки за бажанням можуть виїхати. То може, щоб тут не нили і не створювали таких тем дати можливість виїхати хоч в одну сторону тих, хто не хоче ні жити в війні, ні воювати.

tata-29ef• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
Написати адреса друга? Приїдьте подивіться. Можете допомогти?
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
все мимо, я працюю і я не чоловік :)
А за такі прорашистські погляди і бан можна отримати!
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
які наприклад прорашисткі? Що не хочу жити в війні, це погано, це поросіськи?
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
Вам росія не дала шансу жити не у війні. Не ми напали - ще раз!
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
Завжди є вибір, Ваш - жити у війні. Чому Ви тільки своїми ’хочу’ козиряєте? Є ще і слово ’треба’
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
то я ж не кажу не захищайтеся, чи здайтеся. Я кажу, робіть що хочте тільки не прикривайтеся живими людьми, дайте можливість виїхати всім бажаючим.
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
А чому виїхати, а не захищати рідну землю? Чи, як війна, то і земля не рідна стала? От так рашистська сутність і проявляється!
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
треба, з мене 40 років знімали податки, а тепер ще й треба життя віддати? просто заради чого? Є гарантія, що через певний час не прийде зрадник і не поверне курс на росію? Ні, я в ці ігри не хочу грати.
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
Робіть свій вибір, він лише від Вас залежить. Заради майбутнього дітей власних, чи Ви чайлдфрі? Гарантій ніде нема. І що ви звичайна рашистка - теж. Доведіть зворотнє)
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
рідну землю в військовий час дерибанять повним ходом, он в лісниках під києвом дерибнули заповідні землі. Тому й не бачу сенсу захищати її своїм життя для можновладців.
viika65• 05 января 2023
Ответ дляtata-29ef
Ви одна живете?
а дешевле 2000 обуви не бывает?