Луноходик_Ик• 05 января 2023

От дійсно, як виживати тим , хто залишився в Україні ?

Тема для тих, у кого звичайний дохід.
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляok1904
В нас часу не було, бо були і є зрадники, зрадники здавали рашці все.
ну і я про це ж. В нас же були вже серйозні втрати з 2014року. і як подивишся на тих атошників, яких з маршрутки виганяли, як їм пообіцяли землі, а по факту багатьом не дали бо типу нема, а в той час землемір втік закордон з награбованими на 600млн то плакать хочеться і питаєш себе, от заради чого вони себе гробили?

tata-29ef• 05 января 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Я теж це пам’ятаю, заморожені курчата бройлери з ринку на свята, торти тоді можна було купити половину або четвертину в крамницях, одяг не купували взагалі, перешивали, шампунь для волосся був 1 на всю родину 1 л.
Це моє дитинство в 90х
І моє. Але от якщо розібратись, ну спечіть собі зараз цілий торт. І дешевше буде і не так шкідливо.
Та й шампунь, ми вже зараз звикли що купа пляшечок, і що толку? Волосся краще? Як і з одягом, його забагато майже у всіх. Це не необхідність, це непотріб, який засмучує планету.
Майже рік війни в країні, невже продовжують вимірювали своє щастя шампунями і ганчірками?!
Дякувати Богу мої близькі живі, відносно здорові, частково в небезпеці, але ж живі і ми віримо в краще. Є дах над головою.
Значить все добре! І хрєн з ними з тими грошима.
ok1904• 05 января 2023
Ответ дляviika65
наши ВОИНЫ воюют за народ, а не за нашу власть, каким боком здесь коррупция? речь идет совсем о другом, или у вас непонимание текста? и самое главное для вас- что бы вас оценили? а там хоть трава не расти?
Це така підміна понять, я ще з літа її помітила цю підміну
ok1904• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
В мене всі колеги землю оформили і всі інші плюшки в них є. Не скаржаться. Просто були такі, що де давали землю оформляти не хотіли, або вона їм там не треба.
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляok1904
В Обухівському районі отримали далеко не всі і це не секрет, скандали там до сих пій йдуть.
_RedGirl_• 05 января 2023
Ответ дляХикориДикори
Вы точно реальная? Или прикидываетесь? Какие паи у каждого???? Вы о чем вообще???
То якийсь тріль
ok1904• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
Вони свого доб´ються, повірте

Letruaa• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
то я ж не кажу не захищайтеся, чи здайтеся. Я кажу, робіть що хочте тільки не прикривайтеся живими людьми, дайте можливість виїхати всім бажаючим.
Нельзя выпускать всех желающих
Viktoria_St• 05 января 2023
Ответ дляA no name
А сенс гробити здоров´я так і працювати на ліки?
П.С. При цукровому діабеті інсулін безкоштовно дають.
У нашего кума мама так ходит, хотя сын полностью обеспечивает. Получает бесплатный инсулин, когда его не было то никому ничего не сказала что надо купить, стало плохо. Что у них в голове хз
Kiss the sky• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
А сейчас что? Я просто вижу, что в маршрутках военные платят за проезд. Разве нет льгот?
Alve• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
Десятки миллионов людей в нашей огромной стране живут и работают.На улицах никто не спит,не умер от голода,одеты-обуты
Ого. А вы уверены, что их десятки миллионов ? Их и было то всего 4 десятка. Минус пенсионеры, дети.
выехало 8 млн?
Гитаристка• 05 января 2023
Ответ дляok1904
Вони свого доб´ються, повірте
вже багато років йде ця місцева війна.Але ж питання в іншому, чому покалічені війною люди моють вибивати те, що їм положено?
Viktoria_St• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
давайте не будемо видавати фантазії за дійсність, в селі так само треба платити за газ і світло і їжа коштує навіть дорожче, як в вмісті. Не треба з селян робить багачів, в умовах війни більшість людей і в містах і селах може просто виживати, але аж ніяк не жити нормально.
Я живу в селе- ну не видела я тут выживающих, даже пенсионеров. Соседи, пожилая пара, курочки, кролики, утки( это то что видно, может еще кто есть я не знаю) картоху садить-полоть-копать нанимают трактор. Дальше люди выращивают свиней, тоже норм живут, с другой стороны у людей 4коровы, на голодающих не похожи. Тот кто ничего не делает бо не выгодно то у того ничего и нет
Letruaa• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
Оце 100%! Респект! Я б теж. А то потім на все готове повернуться і онукам розповідатимуть, як голодали, як страждали.
Так ещё и пооформляют льготы. Есть такая категория людей
Letruaa• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
до чого тут інше, я відповіла, що не хочу воювати бо в нас в країні велика корупція і не прикручують гайки навіть під час війни. І впевнена, що всі мої жертви заради перемоги будуть марні і неоцінені.
Так а чего Вы здесь жили и живёте???? Кто Вас тут привязал на 40 лет?
Viktoria_St• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
вчора зайшла в сільпо, кукурудза верес 60грн, бондюель 134грн. Ну шо ж поробиш? Терпіть треба. :) і взагалі нащо ту кукурудзу їти, то не головний продукт, можна на макаронах і шийках до кінця війни перетоптаться, а тоді ще років 20. Очевидно ж, що на генераторах ціни будуть летіть.
Заходите в более дешёвые паркеты или не жалуйтесь. А Бондюэль вообще брать не надо, они с лаптестана не ушли
Alve• 05 января 2023
Ответ дляtata-29ef
Это если вы из ’богатых’ женщин и у вас есть газовая духовка вы испечете торт. Или выкинете полусырой, если не угадаете со светом.
Letruaa• 05 января 2023
Ответ дляманька аблигация
Я такого еще не видела))голод в селе?На улице 2023 .а не 1933.У людей погреба забиты на год продуктами и без химии.Работать надо и все будет
Вы мне упорно не отвечаете про свою мать пенсионерку) она богато живёт,не голодает с такой как Вы наследницей????
Nuisance• 05 января 2023
Ответ дляСеточка
В Києві хіба, в якомусь райцентрі точно ні.
D Києві такий пенсіонер і двох місяців не проживе, якщо укладе такий договір про догляд.

AnnaOst• 05 января 2023
Я все думаю на скільки у людей вистачить запасу міцності. Бо бідність і страх бідності це теж зброя на війні
Alve• 05 января 2023
Ответ для_RedGirl_
То якийсь тріль
Бабушке на пай дали шиш, пай большой. Гуты, Харьковская область. Боевых действий там и близко не было. И поля обрабатывались. Но то такое. Фермеру тяжело и войдите в его положение, ему нужнее, и пофиг, что эти деньги шли обычно на оплату газа. Вертитесь
Letruaa• 05 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Пара пожилая и одинокая пенсионерка - это разное. Нанять трактор это 1000 грн,навоз несколько тысяч. Где одинокой пенсионерке их взять?
sonata• 05 января 2023
Ответ дляA no name
Працювати на ліки то те ж саме, що сидіти у розбитому човні посередині річки і черпати долонями воду.
Треба вибиратися з човна, а не мовчки в ньому тонути.
Наприклад ? Що робити 65 річній пенсіонерці з села , крім того, що вона вже робить ?
ok1904• 05 января 2023
Ответ дляViktoria_St
В свекрухи це постійна морока, якщо хворі на діабет зі стажем, з ними дуже складно, бо пам´ять слабне. То поїсти забуде, то вколоти, то зламає шприц і не скаже, є дуже багато моментів, вона під неупинним наглядом рідних.
Viktoria_St• 05 января 2023
Ответ дляLetruaa
Для работников местной фермы и пенсионеров есть плюшки в виде выбрать огород бесплатно, вывезти навоз за копейки( реально копейки) за посадить-обработать платят 50грн/сотка. Раз платят то есть чем и выгодно, может на продажу я не знаю, картоху много. Одинокой бабке весь огород засаживать не надо. Кстати, насчёт бабок, на улице живёт отдна- летом индюков пасла, конкретно старенькая бабушка, с палочкой, всегда на позитиве
Авокада• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
А куда они спрятались?
по домам сидят,а не на фудкортах в ТЦ
Viktoria_St• 05 января 2023
Ответ дляok1904
Ну вот у него то же самое. И вот это- надо на работу. И не переубедить же. Ещё и 5 этаж без лифта
Letruaa• 05 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Ей этих индюков кто то привез, корм привез,пенсионер сам не сможет купить
ok1904• 05 января 2023
Ответ дляKiss the sky
Не платять, то люди в камуфляжі платять(охоронці, просто хто має ,ксмуфляж), норм.військові на цивільці в цивільному, заборонена форма в деяких випадках.
viika65• 05 января 2023
Ответ дляГитаристка
думаете, из- за куска земли? за вас, за меня они воевали.