Цветочница• 05 января 2023
Здесь так много желающих раздать советики в каждой теме
Надо работать искать 2-3 работы.
Интересно когда?
Если на зп 10 -12 тис работаешь полный рабочий день, есть семья , обязанности. Кушать готовить заниматься с ребенком.
А здесь у многих все легко.
И надо обосрать сразу же. Фу носите синсей резерд а надо больше зарабатывать и тд.
Вот мне понравилось женщина ответила ведь продавцы, дворники, медсестры нужны а зп то какие у них. Кошмар (
Реально люди выживают.
Отдых на море это из области фантастики.
Да хорошо что у вас всё хорошо.
А есть же люди пашут не меньше а может и больше а получают мало.
Интересно когда?
А здесь у многих все легко.
Реально люди выживают.
Да хорошо что у вас всё хорошо.
Однозначно• 05 января 2023
Ну так завжди було так,хтось більше собі може дозволити ,хтось менше.Поважаю кожну професію.Кожна людина сама обирає ким працювати
Цветочница
• 05 января 2023
Ответ дляОднозначно
Вот!
Надо поважати один одного.
А тут як виходить ніякої поваги немає до інших на порадниці
Надо поважати один одного.
Дама_из_рекламы• 05 января 2023
Просто многие оторваны от реальности и живут в своем пузыре. Меня вообще всегда удивляет всегда: фу носить резервд - стыдно, толстый - хватит жрать, зарабатываешь мало - работай на трех работах и тд. Неадекватные ответы, которые вообще не несут никакой полезности.
Берюковна• 05 января 2023
Ответ дляЦветочница
Вот!
Надо поважати один одного.
Ого, вы разошлись!
Спросите совета у знакомых, колег, родичей тогда, если вас так огорчают ответы сборища анонимов.
Задолбулька• 05 января 2023
Кожен погоджується на ту зарплату, що йому платять. Вихід це збільшити дохід: або міняти роботу, або більше працювати. От і радять це у різних формах. Але деякі автори просто сюди приходять за разрадою, а не порадою. Ну таке...
Цветочница
• 05 января 2023
Ответ дляБерюковна
Ого, вы разошлись!
Понимаете в какую тему не зайди это капец 😰
Я в шоке…
Хотя как одна женщина написала под анонимом можно написать все что угодно
Я в шоке…
Мания-Величия• 05 января 2023
от мені блін здається, що ті, хто мало заробляє - мало працюють. Я сама на мінімальній з/п і бачу, що робота - не бий лежачого. А хто хоче більше, то повинен напрягтись або рухати мозком. Ну а як тоді вони заробляють? Не з неба ж падає. Була в мене знайома, працювала вона на фабриці швеєю. То щоб заробити - приходила раніше і додому роботу брала. Зато, хто працювати не хотів - всі їй заздрили і недолюблювали. Зараз вона десь закордоном, на жаль зв’язку нема.
Про себе скажу. Хочу розвиватись і коли шукала роботу ходила на бухгалтерські курси, водійські. Підвернулась легка робота, я взялась, бо ще сім’я і город, тому мені і так вистачає навантаження. А хотіла б більшої з/п , то шукала б далі.
Мания-Величия• 05 января 2023
я так розумію, принижують поради тих, хто не хоче нічого робити, а амбіції зашкалюють.
Кожному своє, не хочуть напрягатись - то хай не ображаються. Бог усім мозок дав однаково.
Берюковна• 05 января 2023
Ответ дляЦветочница
Я в шоке…
Автор, успокойтесь и не принимайте близко к сердцу слова абсолютно незнакомых вам людей.
Которые вас с легкостью отправляют на третью работу, могут сами сидеть на децких, попивая на них сидр из атб.
Другие же, которые, говорят, что им сейчас тоже нелегко, как и вам, могут иметь пассивные доходы и зависнуть в личном бунгало с фрешем, но не выставлять это напоказ. Понимаете о чем я?
Берюковна• 05 января 2023
Ответ дляМания-Величия
Извините! У вас доход более, чем 50 тыс гривен?
Вопрос снимаю, прочла про огород)
никогда такого не было• 05 января 2023
Ну что тут скажешь, многим повезло хорошо выйти замуж( так как тут женщины а основном сидят), вот и секрет хорошей жизни, и что успевают на советчице самоутверждаться.
Админко• 05 января 2023
Ответ дляМания-Величия
Не так абсолютно, в мене був ненормований робочий день, 6 днів на тиждень, а зарплатня маленька, ще й у неділю доводилось приїжджати доробляти звіти, знаю людей які в 16 годин вже вдома, а заробляють багато
Мания-Величия• 05 января 2023
Ответ дляАдминко
ну можливо, я ж не в курсі яка саме у вас була чи є робота. Я про свою подругу описала. Взагалі, шкода дуже людей, хто працює по 6 днів на тиждень - це ж не сім’ї не бачиш, ні життя не живеш. І ніяка зарплата цього не компенсує. Я тому й зупинилась на такій роботі, що маю трохи вільного часу, от дохід відповідно не вражаючий і одягаємось у сансеї) Так, дивуюсь можливостям порадниць і по-доброму заздрю тим, хто в свому житті все гарно організував і має результат. Дякую Богу, за те, що маю.