Бокс-орун• 05 января 2023

Что будет теперь с Киево-Печерской Лаврой?

Забрали храмы у УПЦ ,но насколько я понимаю ПЦУ там служить не будут ?
Это величайшая святыня ,основанная еще великими преподобными Антонием и Феодосием
Лавра это не просто церковь
Литургия там должна совершаться ежедневно.
Наши Лавры по Украине так расположены интересно (когда-то читала в научном журнале давно),что образуют какую-то фигуру замкнутую и защищают нас
Почему не дали там сразу служить ПЦУ ? Не должна молитва прерываться...страшно,чтоб беды не было .....
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляАнонимба
Бо за то гроші платять.
Як сказав колись один священник:’ ЧЯ- саятий, коли одягаю ризи та на мене сходить Божа Благодать. А так, я- звичайна людина, як і ви...і маю право жити та грішити’. Я б розказала дуже багато: і про те, як вони постять; як люблять хабарі...І то непридумані історії- а з власного досвіду. І чий то патріархат- нема значення.Церква- для більшості є усрішним бізнесом. Чим вище- тим більший дохід. На жаль

Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Достатньо вже свої фото тулити
Бо більше немає що сказати )) людина в церкві ніколи не була .
А знаєте що саме смішне, що мацковськими попами називають священників які майже всі в переважній більшості з західної України))
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Нет там никакого фсб, эту лапшу вам сочинили и показали по телевизору. Специально сталкивают лбами верующих
Зомбированым этого не докажешь
Настенные трусы.• 05 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Удалено администрацией...
Вы правда так читаете ?))
А то что церковь от государства зависит и сделана дня нее , для сдерживания и покорения людей )
IanxMickey• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Зомбированым этого не докажешь
Зомбированные это Вы в своем Усть-Пиздюйське или откуда Вы там в лаптях сидите.
АфродитаПетровна• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Да, это попущение Божье
Вы правы ,раз так идет,значит так надо
Все расставит на свои места
Господь поругаем не бывает
А чего Господь Путлера не накажет?
размахер• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Достатньо вже свої фото тулити
Інформація загальнодоступна, але зазомбовані кацапами все ще кувікають про якісь канони... Займаюся просвітницькою діяльністю .Може хоч в одній голові з місцевих дописувачок щось в голові засраній кацапськими сатаністами клацне. Покаються і відвернуться від Сатани і його слуг в рясах
darsi• 05 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Удалено администрацией...
Если бы церковь не вмешивалась в государственные дела, то и государство в дела церкви не лезло.
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Тут 90% тих, хто ніколи до храму не заходив, пишуть бред, який почули по зомбоящику.

размахер• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
ПЦУ отримала Томас від Вселенського патріарха. Секта кацапів МП створена Сталіним для служби дияволу. Що обире людина?
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Удалено администрацией...
Візьміть , наприклад, католиків. Там Папа Римський вище президента та уряду
Мейк-ап форева• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Багато з тих, хто пише, підуть на Різдво молитися з Епіфанієм?
Це точно
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляразмахер
До чого тут Сталін, навіщо пишите, якщо не знаете?
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так там молитвы будут, на Рождество 7 точно. Интересно там отец Захарий правит, раньше по субботах и средах были, прозорливый говорят священник. Давно там не была. Интересно а Рождество перенесли официально на 25? 7 уже выходного как раньше не будет?
Заборонили Захарії читати той молебен, наскільки відомо. Йому вручили підозру( за те що тьотки співали після молебну ту славнозвісну пісню( цікаво чому йому, а не тим кумедним прихожанкам, ))
darsi• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Удалено администрацией...
А вас не настораживает, что духовная страна, у которой на квадратный км несколько церквей стоит, на нас бомбы скидывает? Как христиане могли пойти воевать с соседом-христианином?
размахер• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
’Ніхто не може двом господарям служити: бо або одного полюбить, а другого буде ненавидіти; або одного триматиметься, а другим знехтує’ Мф. 6: 21
Покайтеся, поки не пізно. Відвернуться від сталінської сатанинської секти, читайте Біблію , хваліть Господа, і моліться за ЗСУ
Alisa.Alisa• 05 января 2023
Ответ дляFelix777
У вас очень оптимистичный прогноз. У меня совершенно другой.
Вы к нам заглянули из за поребрика со свежей регистрацией это сообщить?😁
АфродитаПетровна• 05 января 2023
Ответ дляПрасковична
ПЦУ и УПЦ это две конкурирующие бизнес организации.
Как точно написано
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Зомбированым этого не докажешь
Почитала комменты и в шоке. У людей телеграм каналы - авторитетный источник. Раз там выложили фото, что в лавре нашли портрет путина и удостоверение фсб - значит всё правда

АфродитаПетровна• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Удалено администрацией...
Вы эту войну надеюсь в Украине с нами проходите?
Матраскин Брат• 05 января 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Та звичайно вірю. І в велику світову змову, і в чіпи у вакцині, і в інопланетян, і що фсб в Лаврі не було.
Пи.Си. Хоча ні, в інопланетян вірю
Вам лично отчитывались ?
darsi• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
А что смешного? Их отправили на работу - служить в церкви на ЗУ. Или вы думаете там местное все духовенство?
размахер• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ви не вмієте читати? Секта відома як РПЦ МП заснована Сталіним 22 вересня 1943 року. Там ні від Бога ні від людей нічого немає. Лише Сатана
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Ну да они же порог храма не переступали, верят нашим святим СМИ.
размахер• 05 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Офіційний сайт сатанистів. Хтось нагло БРЕШЕ
Багиня• 05 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я не помню, о чем Вы говорите. Но мнение по поводу Церкви у меня не менялось. Когда-то единственной каноничной Церковью в Украине была УПЦ МП, я, разумеется, ходила в их храмы. Сейчас есть ПЦУ и это хорошо и правильно.
А Вы поменьше ’научных’ журналов читайте, с изысканиями про то, что нас фигура из Лавр охраняет. Нас охраняет Бог, вне зависимости от чего бы то ни было
Объясните, пожалуйста, почему правильно и хорошо ПЦУ?
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ дляразмахер
А ми і молимося за ЗСУ, за перемогу України і дуже багато допомагаємо їм , тільки наш маленький приход купив 2 машини для фронту, на день захисника закупили теплі спальники , про те скільки просто продуктів і іншої гумдопомоги поїхало для ЗСУ і на деокуповані території то ніхто і не рахує вже. В нас майже всі чоловіки прихожани записалися в ТРО , багато хто на передовій , на превеликий жаль вже є й загиблі((. А ви мені пр сталіна, не пишіть дурниць
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляразмахер
А ви вмієте самі думати, чи тільки вірите всьму, що десь написали?
ОливьЕЖечка• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Я в таких випадках пропоную піти зі моною на літургію і вказати мені де саме моляться за путіна чи рашу, бо я за 15 років так жодного разу і не почула і молитов таких не бачила, але всі дивним чином відмовляються))
Наведіть будь ласка хоч один приклад висновків суду а не сплєтні тсн де доведена співпраця з рашою , чи зберігання зброї? Бо висновки судів по захопленим храмам пцушниками є і багато кримінальних справ відкрито. Навіть особисто знаю тих що захоплювали церкви а самі навіть перехреститися не вміють
так може і не у всіх церквах і моляться за рашку, але формують громадську думку в потрібному напрямку. Ось же на территорії України є автокефальна Провославна цервка України, але ж вам чомусь миліша церква Московського патріархату, того патріархату , який благославляє на ваше ж вбивство своїх свинособак. що з Вами, чи ви мазахісти? Про зброю та інше СБУ хай доводить. але впевнена, що Ви, при всьому бажанні не зможете довести, що не було співпраці з рашкою, бо УПЦ МП, як мінімум входить в склад РПЦ.
размахер• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Хтось нагло БРЕШЕ? Головний сайт сатанистів бреше? Чи місцеві агенти?