Снегопадка• 1 час назад
Привітаємо киян
Радість яка, голову воєнної адміністрації Києва, який відвовідає за укриття та захист міста підвищено, він наразі стає Головою київської ОДА. Привітаємо киян з такою вдачею!!!!
Завтра не пью• 56 минут назад
Ответ дляКлептоманка
Мамедов 🤣🤣🤣
Та Вы шооооо?? Как так можно? Ткаченко...)))
Мама фіфті цента• 55 минут назад
Ответ дляПокращена
Это так, что конец войны равно конец военной администрации и потому переназначили
переназначили , но не убрали
Завтра не пью• 53 минуты назад
Ответ дляДверной_Проем
Був керівником КВДА, стане керівником КОДА. З чим нас, киян, вітати?
С тем, что его от нас убрали, наконец-то... А ведь старательно пхали на место Виталика...
Глас_Народа• 52 минуты назад
Ответ дляПокращена
А почему никто не рассматривает вариант, что война идёт к финалу и его на новые денежные потоки перераспределили?
Наоборот) Война не идет к финалу, потому что благодаря войне они и воруют
Завтра не пью• 52 минуты назад
Ответ дляЧукИГеки
Сначала скажите где те укрытия,это сараи,на которые списали кучу денег и продолжают это делать,Киев ,Троешина
О, привет соседям!
Снегопадка
• 49 минут назад
Ответ дляЗавтра не пью
Не радійте так сильно, бо
1. В умовах воєнного стану координація ППО, будівництво фортифікацій навколо столиці, ліквідація наслідків обстрілів і захист об´єктів критичної інфраструктури (ТЕС, ГЕС, водоканали) здійснюються у жорсткій зв´язці між керівництвом області та міста
2. Область контролює всі під´їзні шляхи, кільцеві дороги та приміські маршрути. Рішення голови КОДА щодо ремонту доріг, мостів або зміни схем руху приміського транспорту безпосередньо впливають на затори та пасажиропотік у самому Києві
3. Водопостачання Києва, стан річок (зокрема Дніпра і Десни), а також утилізація відходів столиці залежать від екологічних рішень та виділення полігонів у межах Київської області та осади очільників Києва та області історично та політично пов´язані
Svit_from_It• 49 минут назад
Ответ дляСнегопадка
шашлик та шаурма у подарунок
п-з как можно быть такой глупой и шовинистичной. позороще убогое
Завтра не пью• 47 минут назад
Ответ дляСнегопадка
Не радійте так сильно, бо
Знаете, мне после прошлой зимы - без электрики и отопления, и в преддверии такой же следующей - уже всё, как-то пофиг...
Снегопадка
• 44 минуты назад
Ответ дляЦаревна_несушка
цікаво, авторка, чого ви досягли в житті
я дуже скромна жіночка, куди мені до успіхів Мамедова-Ткаченко
Покращена• 44 минуты назад
Ответ дляМама фіфті цента
переназначили , но не убрали
А кто же своего уберет?
Покращена• 43 минуты назад
Ответ дляГлас_Народа
А до этого им кто мешал?)
Глас_Народа• 40 минут назад
Ответ дляПокращена
А до этого им кто мешал?)
Конечно. Тогда не было таких потоков, какие-то людишки-активисты путались под ногами. Сейчас можно бабки взять и ничего не сделать, потому что ’прилетело’ А сейчас можно все засекретить, а если всплывет то сказать - рука кремля, агент пуйла, прорашка и т.д.
Дверной_Проем• 30 минут назад
Ответ дляЗавтра не пью
До виборів Віталік в безпеці )
Покращена• 25 минут назад
Ответ дляГлас_Народа
Оно то да, но потоки денег на исходе, а потому....
Глас_Народа• 22 минуты назад
Ответ дляПокращена
Кто Вам такое сказал что деньги на исходе ?))) Может у Вас - да, у государства - нет. Зайдите на сайт прозоро и удивитесь :)
Царевна_несушка• 3 минуты назад
Ответ дляСнегопадка
не прибіднюйтесь
обсирати людей ви намагаєтеся
Дверной_Проем• 1 минуту назад
Ответ дляГлас_Народа
фото
Ого, це ж треба, фінансують науково-дослідницьке судно