Госпожа Белладонна• 05 января 2023

Не хочу святкувати Різдво 7-го числа...Родичи і їх образи

Свекруха весь день вчора та сьогодні напрошується у гості, щоб святкувати у нас. Я вважаю шо різдво вже пройшло, святкувати по старому календарі не хочу. Також ні настрою, ні бажання гостей, є інші справи. Натяки не розуміє. Знаю що вона дуже емоційна, то намагалась говорити натяками, щоб зрозуміла що ідея нам не підходить, можлива потрібно було одразу сказати прямо . В решті решт говорю прямо - у нас не будемо сидіти. Ображається, не відповідає, уходить в себе.
Згодом виходить із образи і гне лінію щоб ми йшли до неї бо у них традиція. А меня не хочеться абсолютно нічого. Чи має я йти туди, щод догодити їх традиціям? ЧИ маю я слати туди чоловіка одного?
Чоловік сидить склав ручки та за весь день спілкувався з нею секунд 30. Мені ж вона написує полотна, і хто всрався зазвичай - відвовідь завжди одна.
Весь день через цю людину я наче в якомусь нервовому напруженні...
Дайте пораду...Бо вже і з чоловіком посварилась.
В каждой бочке...• 05 января 2023
А в чем проблемы пойти к свекрови? Ва. Приглашают на праздничный ужин. Зачем отказывать, даже если для вас это не праздник? Поужинали, пообщались и пошли домой. Делов то

СпайдерВумен• 05 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Ото у вас проблема, ну сходіть в гості, це ж мама вашого чоловіка. Колись і своїх дітей чекатимете, і будете згодні на на будь які умови, аби прийшли. Свекруха хоче провести вечір в родинному колі, невже це погано? Ми завжди 6го ходимо до свекрів на вечерю, свекруха наготує смакоти, ще й внукам з собою дасть те, що вони найбільше люблять.
Откуда это берется у людей? Почему надо соглашаться на любые условия, лишь бы дети пришли и час отсидели из приличия и для избежания обид? Вот вообще нечем заняться, кроме как еды наготовить на праздник и ждать их у окошка? У меня свекровь такая, жизнь ее пуста и ей не интересна, интересна только наша с мужем жизнь, вечные навязывания, советы, попытки накормить... Устает и сын ее, и я.
Дочке 13 и я понимаю, как в жизни так много интересного вокруг, чем она взрослее, тем больше у меня свободы и времени на взрослую жизнь. Вырастет и если ей со мной будет интересно, будет общаться и приезжать часто. Нет - если у нее всё будет хорошо и нет необходимости мне названивать постоянно, значит она взрослая и самостоятельная личность, и я молодец)
Кстати, бабушка у меня это всегда понимала, да, было желание увидеть, накормить , но никогда не давила в этом. Именно поэтому мне хотелось ей звонить и приезжать.
Пи Пи Пилюля• 05 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
И я поражаюсь тому, что за этими выяснениями и нежеланием быть ’как русня’ люди совсем забыли о Боге.
Отож. Главный посыл - когда и с кем провести застолье)
СпайдерВумен• 05 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
У меня детей нет, но есть свекровь и есть родных море, которых я люблю и мне не тяжело купить тортик и посидеть с близкой родней за столом, если сильно просят.
А многим тяжело. Свекрови бывают разные. И не все готовы тратить все праздники на это ’посидеть если сильно просят’
Играю_на_кларнете• 05 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Если вам хочется, празднуйте 7. Мы с мужем всегда 25 празднуем, ходим в церковь. А 7 вся наша семья собирается у моих родителей, так повелось еще очень давно. Родители это воспринимают как Рождество, а мы не против.
В какую церковь ходите? Вы католики?
Ленне-Рейма• 05 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Вот и я не пойму этого никак.
Кидстаффовка• 05 января 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
В какую церковь ходите? Вы католики?
ЕХБ

В каждой бочке...• 05 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Это вашей дочери пока 13 и вы так рассуждаете. Никто не говорит жить жизнью детей, но что после свадьбы дети становятся автоматически чужими и не дай бог лишний раз позвонить или поговорить дольше, чем обычно, то все невестка обидится?
У меня ребенок еще младше, чем у вас, поэтому не надо мне писать, что я надоедливая свекровь или теща.
Задолбулька• 05 января 2023
не святкуйте ,кажіть ,що у вас завтра генеральне прибирання і вам ніколи .Я завтра цим і планую зайнятися
В каждой бочке...• 05 января 2023
Автор, пускай тогда муж один идет. Для вас же это обычный будничный день. Поэтому не будете чувствовать себя брошенной в праздник.
А муж хочет сходить в гости к маме. Не вижу ничего в этом плохого.
Твердая валюта• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ми не святкували 25. Коли ми зрозуміли СУТЬ, було вже пізно, але не це не значить що потрібно святкувати 7.
Вас запросили у гості, ваша рідня, чого ви так причепились ,,святкували/несвяткували. Чого в позу вставати) На наступні вихідні відпочините.
Твердая валюта• 05 января 2023
Ответ дляharchushyn
Для чого ви ведете переписку з чужою мамою.
Ваша проблема-це узгодити як і де ви святкуватимете з чоловіком. Узгодили-поставили маму перед фактом
Свекрухою, а не чужою мамою
НуКаНаКа• 05 января 2023
Вам необовязково вести усі ці розмови. Кажете ні і всі не реагуєте. Максимум відфорвардити повіджомлення вашому чоловіку. Його батьки - хай бавить
Те, що він хоче йти попри вашу незгоду - теж дивно, можливо він вас не підтримує.
Але то його справа
Вам ж себе силувати не потрібно.
Гуру троллинга• 05 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Она ж не отказалась от рождества, а просто празднует в другой день
В який день цьогоріч вона святкує?)
автор Госпожа Белладонна • 05 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
По-перше, там буле передісторія.
Не нас запросили, а до нас напрошувались у гості і на фоні цього запросили.
По-друге, я за цей тиждень я сиділа зі свекрухою вже двічі, бачилась тричі. За 6 днів. І мені ще навязують посиденьок.
По-трете, для мене 7 це не свято і всі про це знають.
По-четверте, чому я маю робити те, чого не хочу, щоб хтось там не образився?
Ленне-Рейма• 05 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
В який день цьогоріч вона святкує?)
Будет 25ого декабря судя по всему.
Анонимушка• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Він каже - не хочеш, не йди
Піде сам.
так хай іде,відпустіть його.
а самі відпочиньте по своєму смаку.
В каждой бочке...• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
По-перше, там буле передісторія.
Ну тогда пускай ваш муж сам сходит. А вы дома отдохните.
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так ніхто і не закатує йому скандалів.
Ми посварились через те, що його мати дуже надокучлива.
А так я йому сама кажу щоб сам йшов, він не хоче насправді йти одному
Та і я думаю, якщо піде сам, то потім свекруха з розуму зїде зі своїми питаннями а що ж сталося, а чого сам, а я ж наготувала
вибір тепер піти просто поїсти та додому, відсидіти та дивитись на ображену свекруху яку не запросили до нас, та слухати її натяки про це
або не йти та послухати свої відчуття, але потім шквал питаннь, я з радістю би посиділа вдома, є справи та хоббі цікавіше
Все зрозуміло.
99.9% ви підете.
Просто собі нерви тріпали цілий день.

Оце як ви писали,що цілий день нервуєте читаю чи ’простині’ написані свекрухою ,то уже зрозуміло було що вас це пре.

СпайдерВумен• 05 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Так не надо задалбывать невестку и тогда она будет сама звонить и приходить с мужем и внуками.
Я с 1й свекровью могла по 7 часов на ее кухне сидеть болтать. Когда домой приезжали от нее поздно вечером (в соседний район всего лишь), то я звонила, а не муж: ’Мам,мы доехали, всё ок’.
А со 2й свекровью мне через 20 минут звонка хочется бегать по кругу и кричать чаечкой. И мы не общаемся, я хочу сохранить остатки веры в людей)
Думаете дело во мне или все же в поведении свекровей?)
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
Свекрухою, а не чужою мамою
Свекруха -це не чужа мама?
Я_на_кожухе• 05 января 2023
Чоловік склав ручки і сидить. Ну так і Ви складіть і сядьте поруч. Ви вже написали своє категоричне «Ні» свекрусі? Якщо не встигли, то зараз час це зробити. Скажіть, що Ви не плануєте святкувати сьомого і все. Не вступайте в полеміку, це Ваше життя. Вона має право ображатися скільки завгодно, це її справа. Ви маєте право святкувати Різдво коли захочете або не святкувати взагалі. І все. На цю тему більше не говорити, займатися своїми справами. Навіщо ці діалоги з терористами? Звісно вона Вам написує, бо Ви відповідаєте.
Твердая валюта• 05 января 2023
Ответ дляharchushyn
Свекруха -це не чужа мама?
Чужа
Ответ дляharchushyn
Все зрозуміло.
99.9% ви підете.
Просто собі нерви тріпали цілий день.

що саме мене пре, те що я нервую, чи що?
чи що я маю робити те чого не хочу?
чого це має мене перти?
Ms. Доброта• 05 января 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Розумію.
А я не святкувала 25 ,звикла 7 .Але може і справді так не правильно.Стало мені сумно,вкрали у мене Різдво.
Не можу прийняти 25 ,але розумію що не має сенсу святкувати сьомого.Взагалі мабуть ніяк.Аж заплакала
Вы знаете, у меня почти такие же мысли, как у вас.

И 25 декабря я ещё не готова праздновать, и 7 января уже, как-то непонятно.
Робот Вертер• 05 января 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Розумію.
Хто вкрав? Самі надумали. Як його можно вкрасти? Грінч хіба шо
В каждой бочке...• 05 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Я вообще про это не думаю. И писала я о другом.
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
По-перше, там буле передісторія.
Ви дуже сильно злитеся, бо знаєте,що останнє слово не за вами.
А ви хочете бути господинею своєї сім´ї,і щоб святкування було так як ви хочете.
А буде так,щоб врахувати інтереси ще чоловікові мами.
Вас це нервує страшенно.

Автор,ви хоч розумієте,що це питання маєте вирішувати з чоловіком я а не з його мамою?
Творю чудеса• 05 января 2023
Срала б я на родичів з високої гори.
Я би сказала, скрута з грошима, тому приймання гостей відміняється.а ще би з ходу придумала ..що в мене ангіна.хитросраких родичів, які намагаються влізти і за мій рахунок зробити собі свято, нажертися..напитися, шлю нахєр
Гжегож Бженчишчикевич• 05 января 2023
А я читаю та думаю :Господи , тільки не пошли мені таку невістку . Навіщо ви колотитеся ? Якщо вас свекруха бісить ,Поважайте на сам перед свого чоловіка , вона його мати ! Та й ви напевне не зустрічали е*нутих свекрух . Так що не крутіть носом , уважте людину на годинку та й ідіть собі додому !