Флюорография гуся• 05 января 2023
девочки, у вас есть рецепт медовика как в класных ресторанах?в чем секрет?
В чем их секрет? Дома как не старалась, так не получается. Не во всех ресторанах вкусные, но в некоторых прям очень и не понятно за счёт чего.
Хочу сделать медовик. Поделитесь Вашими лучшими рецептами
Бритоножка• 05 января 2023
Дуже подобається медовий бісквіт, але рецепт не можу дати, бо він на російському сайті- а хворих на всю голову тут дуже багато
Чорнобаївка• 05 января 2023
Ответ дляБритоножка
Дивно людей обізвали хворими. Зробіть прін -скрін з сайту, обріжте фото і дайте, а то без причини зразу всіх хворими назвали
Бритоножка• 05 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
я мала необачність дати посилання- кричали ’Бан’. Там багато скринити. Вбийте в пошуку і гляньте на ’едимдома’
Морская свинка• 05 января 2023
Ответ дляБритоножка
Так дайте скрін, будь ласка.
В мене колись теж бангато рецептів були на раша сайті, а коли після 2014 захотіла видалити, то мені зазначили, що це власність форуму і не видаляють вони.А рецепти бабусі ще , на конкурс виставляла
Каркуша Клара• 05 января 2023
Заварний крем)
Дуже вивозить цей торт саме заварний крем) він тоді неймовірно ніжний
Бритоножка• 05 января 2023
Ответ дляМорская свинка
Так дайте скрін, будь ласка.
я вище написала як знайти. там з картинками на сайті
Флюорография гуся
• 05 января 2023
Ответ дляБритоножка
спасибо, это от Юльки Высоцкой?
Налетчица Муся• 05 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ну, причина есть! Понимаю, что правду не все любят!
Детектор лжи• 05 января 2023
Ответ дляБритоножка
ШО, даже пересказать своими словами не можете? Или здоровье не позволяет?
МельничукОля• 05 января 2023
Так на едым дома, там за 2015 рік, я давала тут ссилку, то мені зробили жах.
Бритоножка• 05 января 2023
Ответ дляМельничукОля
я теж цього не розумію(((
Реанимация• 05 января 2023
Ответ дляБритоножка
я теж цього не розумію(((
І мені впрфоломііську ніч за посилання на сирний пітерський пиріг робили тут шановні порадниця. Пороблено людям на всю голову. Я його вде років 5 Ее менше печу
Бритоножка• 05 января 2023
Ответ дляРеанимация
А дайте ссилку в особисті)
Реанимация• 05 января 2023
Ответ дляБритоножка
А дайте ссилку в особисті)
Дайте имейл. Я не вижу Вашего имени. Рецепт крутющий! Можете только сахара меньше в творог давать
Анечка1979• 05 января 2023
Ответ дляРеанимация
хотіла прибрати анонім і не прибрала
Флюорография гуся
• 06 января 2023
Ответ дляБритоножка
Ось цей. Він зразу гуглом видається
нашла, спасибо. лучше чем раскатанные коржи?
Бритоножка• 06 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
он мягкий, я его еще пропитывала сладкой водой слегка и со сметанным кремом вообще супер. и быстрее гораздо.
Из медовиков еще Спартак люблю, от Я-Тортодел
Хлопаю ресницами• 06 января 2023
Не знаю як там в ресторанах, але в мене є два старих рецепта медовика.
Рецепт у 10 коменті на фотці, там коржі тонкі і тверді, але коли намазати сметани кремом усе розмокає коли постоїть. Ті коржі можна готувати , а мазати наприклад на наступний день. Я його колись багато разів готувала і завжди перекладала бананами - тонко різати кільцями і класти у прошарки зі сметаним кремом.
Торт Анушка, що на фото двв порції, я його переписала у мами.
Фотка зі скрину, то моя.