Моя улюблена страшко• 07 января 2023

Як смачно і дієтично приготувати гарбуз і шпинат?

Тільки не суп.
І якщо гарбуз заморожений чи можна його відразу в духовку?
Смешнюча• 07 января 2023
Шпинат порізати, залити на хвилину окропом. Потім на сковорідці цибуля, морква, шпинат, спеції, протушкувати кілька хвилин. При подачі можна трішки тертого сиру додати, часнику.

Смешнюча• 07 января 2023
Гарбуз з цибулькою і куряча грудинка - смакота. Грудинки відварити, на сковорідці шматки гарбузу, цибулю, можна перець, кабачок і додати курку.
автор Моя улюблена страшко • 07 января 2023
Ответ дляСмешнюча
Дякую
Из Виа-гры• 07 января 2023
Гарбуз ріжу шматочками, додаю часнику і в духовку. Ще можна приготувати ікру з нього. Запіканка з гарбуза.
З шпинату готую аля зелений борщ.
ВсеПроВсехЗнаю• 07 января 2023
Мне нравится шпинат запарить в кастрюле
Вымытые листья не стряхивать от воды ,а сразу уложить в кастрюлю доверху и под крышкой на огонь
Вода испарится и шпинатная масса уменьшится в объеме, будет мягкая и пропаренная , можно посолить, добавить масла и есть
Я могу съесть и без соли, и без масла когда как по настроению