Барвіночка• 07 января 2023
Чим будете сьогодні займатись?
Планували в Пірогово з дитиною, але такий мороз....
Дедуськина бабуська• 07 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Може це просто цікавість. Чого ви так в штики одразу?)
Ще й жаргон якийсь, навчіться спілкуватись
Кили и Манджаро• 07 января 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
В залі
У нас есть залы, работающие в такую рань? Самый ранний, который я находила, был с 7 утра
Кили и Манджаро• 07 января 2023
Ответ дляLydmila408
Погукали в гості родичи.
Ой-да бухать.
Запросили, а не погукали.
Мадам БрЮшкина• 07 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Встала о 6:40 вже працювати в свято. Бо з цими відключеннями ніфіга не встигла. А увечері гості, вдень до свекрів..
Втомлена як коняка..
Ще намиваю ванну, рукомийник, повиношу сміття, залию торт шоколадом, бо світла учора було 2 години, то ж заморозила його від гріха подалі.
Не хочу ніяких гостів і сама йти в гості, хочу спати
Втомлена як коняка..
А чому тоді йдете? Ви ж у себе одна. Я малими кроками рухаюся в напрямку робити те, що я хочу, а не те, що хочуть інші.
Брынза• 07 января 2023
Ответ дляМДТ
На службі не була, назначили на 5 ранку, Літургія мала б бути десь в 8.30-9.00. А потім шось переграли, і вже все закінчилось. Планували йти в гості.
Так незвично. А де це і чим пояснюється такий ранній час, якщо не секрет?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 07 января 2023
Мы заграницей, собирались с дочкой пойти в бассейн поплавать утром, а после беда в лыжную школу, такой день спорта себе сделать. Но родственники тут хотят устроить рождественский обед, а у меня нет настроения, тем более уже второе рождество праздновать.
Брынза• 07 января 2023
Ответ длямесяцкие
а хіба до церкви йдуть поснідавши?
Якщо людина не причащається, можна і поснідати. При такому графіку не поснідати - це вбивство.
Брынза• 07 января 2023
Мию голову, одягаю вишиванку, укр.хустку і в храм :) потім одразу до своєї улюбленої свекрушечки на обід, а потім додому приповзу, думаю, вже без сил....вчора вперше за 20 років готувала 12 страв на святвечір і кутю, думала, здохну. Наступного разу не буду готувати все в один день
месяцкие• 07 января 2023
Ответ дляЮпитерная
саме так.
Юпитерная• 07 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Це двічі на рік такий марафон.
У нас всі так само ходить і готують.
Але мені це якось в напряг. Щей цього року без світла (2 години зранку і 2 години увечері)
У нас всі так само ходить і готують.
интайм_не_предлагать• 07 января 2023
Ответ дляLydmila408
А Укрпошта сьогодні працює???
горлиния УП вам в помощь.
Корсет_на_шурупах• 07 января 2023
Ответ дляparele
Проехала на тренажере 20 км. После обеда ждём детей в гости
У вас вело?)) Подскажите, а сколько вам лет и как часто вы на нем
интайм_не_предлагать• 07 января 2023
Ответ дляparele
Да, вело. Мне через месяц 50)) Через день катаюсь. В остальные «через день» тренировки в зале или в бассейне.
частный дом?
Мюллерная• 07 января 2023
Приготувала сніданок, прибрала, пофарбувала волосся. Зараз буду сітку маскувальну плести. Ввечері на Аватар підимо, сподіваюсь, без тривог.