Губка Боб• 07 января 2023

Скільки даєте грошей дітям колядникам?

Скільки даєте дітям які приходять колядувати, якщо це не знайомі для вас діти зовсім чужі? Не маю на увазі дітей родичів, друзів , сусідів
бЭйбА• 07 января 2023
не пускаю чужих в дом, просто игнорю стук в дверь

неДоЖиру• 07 января 2023
Чужих в дом не пускаю
Сфера влияния• 07 января 2023
Не ходят
Смурфик• 07 января 2023
Чужих додому не пускаю. Я живу не в селі,де всі один одного знають.
serebro16-72be• 07 января 2023
Чужим не открываю. Но если пришлось то по 20грн
Холодная каша• 07 января 2023
50 грн на человека
Только должны постараться) если стишок бу-бу-бу отбубнели за минуту, то дам по пятёрке каждому и конфет, всё)
Я только за!• 07 января 2023
Звичайно впускаю і дуже цьому рада, залежно від коляди, були дві дівчини заколядували колядку не банальну, гарно завіншували, дала по 200 грн, давала і по 50 і по 20
Напланетянка• 07 января 2023
Приходив лиш син подруги і донька далекоїродички. Дала по 100 грн і фрукти з солодощами. Якби прийшли незнайомі діти дала б по 20 грн і цукерки.
Распутница• 07 января 2023
Нікого не пускаю

ЛюблюДевчонок• 07 января 2023
в прошлм году приходили, 200 грн. дала и кошфеты, было их 4ро
Баррикадница• 07 января 2023
Ответ длябЭйбА
А ваші при цьому не ходять колюдувати?
МДТ• 07 января 2023
До нас сьогодні приходили колядники, небанальні колядки дітки співали, дуже гарно. Давали і по 100 грн, і по 50 плюс шоколадні батончики. Мої теж ходили, але лише в 3 хати, ті, куди заздалегідь запрошували.
КлараЦеткин• 07 января 2023
деньги не даю.
а после того, как на пороге они побросали конфеты, которые мы им дали - пускаем колядовать только родственников. точка.
бЭйбА• 07 января 2023
Ответ дляБаррикадница
А ваші при цьому не ходять колюдувати?
у меня нет детей, но если б были, не ходили бы конечно. в условиях мегаполиса этот обычай мягко говоря устарел, и весьма опасен, мало ли на кого можно нарваться, ходя по чужим квартирам.
Обнимашкина• 07 января 2023
Вчера внезапно пришли три девочки лет 15ти и мальчишка с ними, лет 8ми. С самодельной звездой, мальчик наряжен чертиком, девочки в платках. Очень хорошо подготовились, очень классно рассказывали. Дала 100 грн, с деньгами туго. Настроение подняли, молодцы, детки.
интайм_не_предлагать• 07 января 2023
Ответ длябЭйбА
А якже культура, традиції, підтримувати звичаї?
А потім їдемо он у Німеччину чи Польщу і ой, а там то і сьо є.
Ви не ображайтесь але це так, самі ж ігнорим, а потім самі ж десь чимось захоплюємось але не своїм.
бЭйбА• 07 января 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
ну для меня это сельский обычай, не в обиду жителям сел. одно дело, когда все друг друга знают, и другое дело когда в миллионнике ходят. у нас обычно по квартирам только воры ходят, пробивают квартиры кто есть дома, кто нет. поэтому такой вот негатив, какие уж тут обычаи.
Любавишна• 07 января 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
И я не пускаю. Дело каждого. Вы своих бы в городе далеко бы пустили по незнакомым ?
Смурфик• 07 января 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так ніхто ж не забороняє підтримувати традиції, при цьому не ходячи по чужим домівкам,правда?
В мене є знайома сім´я,яка завжди на Різдво великою дружною сім´єю,цілим вертепом,ходять по ЗНАЙОМИМ будинкам,колядують.або просто можуть навіть вулицею йти, святково одягнені і колядувати, співати,просто так, для себе
Ви зрозумійте, тут справа не в тому,що не пускають люди,бо цураються,а в тому,що живучи в місті,це,як мінімум,небезпечно. Своїх би дітей я в жодному разі не пустила по чужим домівкам ходити. От у нас в під´їзді жив наркоман,царство ему небесне вже. Ви б хотіли,щоб Ваша дитина переступила поріг його квартири?

МДТ• 07 января 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Воно то так, але в великих мегаполісах ситуація не така як в невеликих містах і селах.
Моль Молливна• 07 января 2023
Чужим по 5-10, знакомым по 50
интайм_не_предлагать• 07 января 2023
Ответ длябЭйбА
В нас минулого року були діти з під´їзду, ще й повдягались так гарно. Ну любо ж глянути!
интайм_не_предлагать• 07 января 2023
Ответ длябЭйбА
Доречі, я з Харкова. Так що не ’сельский’. Різдво всюди Різдво.
Копирайторша• 07 января 2023
Ко мне не приходили, если придут, выпровожу, что за фигня, у нас война вообще-то, какие колядки.
Домашка• 07 января 2023
Нормальная колядка - 20/30 грн на человека , дайте дядьку пятака - 5 грн
Белая и пушистая• 07 января 2023
Перших п´ять відповіді просто аут. Як в шкільному чаті
Вчитель - напишіть хто прийде завтра на свято?
Петренко - мій не піде
Петренко -і моя не прийде.
І таких з десяток.