Сестрица Алёнушка• 07 января 2023
Здала аналіз, допоможіть розшифрувати
Вік 33
День циклу 3
Лікарка попросила здати саме на 2-3 день циклу
Переживаю, що з ним шось не так (((
До лікаря лише в понеділок
День циклу 3
Переживаю, що з ним шось не так (((
До лікаря лише в понеділок
ГЛЮкоза• 07 января 2023
Низький рівень гормонів для першої фази циклу. Гадаю, яйцеклітини навіть не визивають.
Янгол в камуфляжі• 07 января 2023
Лг и фсг ничем не регулируются, пустая трата денег на сдачу этих гормонов.
любименькая• 07 января 2023
Помню что тоже их сдавала были не в норме. Врач посмотрел и сказал фигня какая то.
Забеременела с первой попытки , но всю беременность на Утрожестане.
Сестрица Алёнушка
• 07 января 2023
Ответ дляinna5577
С какой целью сдавали, какая у вас проблема?
Цикл нерегулярний. Залежить від того, чи є статеве життя...а до цього чоловік - моряк. Після 24 лютого - військовий.
Сестрица Алёнушка
• 07 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
В сенсі ’яйцеклітини не визивають ’?
ГЛЮкоза• 07 января 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
В сенсі ’яйцеклітини не визивають ’?
Не визрівають
Сестрица Алёнушка
• 07 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Не визрівають
Блін, це в принципі добре, тому що дітей не планую. А от суто по жіночому здоров’ю...це сильно вдарить...?
ГЛЮкоза• 07 января 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
Можете глянути в інтернеті - там все є.
Сестрица Алёнушка
• 07 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Можете глянути в інтернеті - там все є.
Може я не там читаю. Але бачу лише жахи ...як це все погано. І як недобре впливає на організм. Сподіваюся, що лікар моя пояснить. Але можете в двох словах хоча б...
Ответ дляСестрица Алёнушка
А нерегулярний- як, які затримки? Які коливання? По темі- гормони треба здавати декілька разів в одному циклі ,крім фсг , лг ще естрадіол, прогестерон, тестрстерон, гормони щз. Так одноразово ні про що не говорить
Сестрица Алёнушка
• 07 января 2023
Ответ дляinna5577
Це 1-2 в рік.
Все здаю ...
Сестрица Алёнушка
• 08 января 2023
Ответ дляinna5577
Так завжди було чи після чогось змінилось? По узд полікістоз є?
є дермоїдна кіста та історія , яку тут не хочу писати..ви лікар?
Сестрица Алёнушка
• 08 января 2023
Ответ дляinna5577
Киста тут ни при чем, хотя вам и прийдется рано или поздно ее оперировать, да, врач
Я вам в особисті повідомлення напишу