90x60x90• 07 января 2023

Електронний лікарняний

Скажіть будь-ласка як зараз із лікарняним по вагітності і пологах? Який механізм у зв´язку з введенням електронних документів? Чи потрібно йти до роботодавця щоб підтвердити свій лікарняний?
Оловянный_Прагматик• 07 января 2023
Не потрібно, але усно краще попередити, тому що не завжди в той кабінет заглядаєш

Херсон це Україна• 07 января 2023
Ні, тільки до лікаря. Роботодавця можете попередити, що у вас лікарніний. Нехай перевірять, чи бачать його. Я бухгалтер
Тётушка Лошадь• 07 января 2023
Лікарняний відкриває сімейний лікар, або ж лікуючий, якщо в стаціонарі лікуєтеся. По пологам і вагітності не підкажу, а як потрапила в лікарню, то лікарняний відкривала і закривала лікуючий лікар. Коли хворіла вдома, то сімейний. В бухгалтерію надходять ці електронні лікарняні автоматично. Але якщо сумніваєтеся, то зателефонуйте в бухгалтерію чи у відділ кадрів і поцікавтеся вашим лікарняним чи надійшла роботодавця інформація.
автор 90x60x90 • 07 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Дуже дякую за відповідь ❤️
автор 90x60x90 • 07 января 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Дуже дякую за відповідь ❤️
Кредитная• 07 января 2023
Обязательно узнавайте есть ди больничный в эл кабинете, бывает что ошибки в данных и работодатель не видит его.
Чтооооооооооо?• 07 января 2023
Приходят автоматом на работу, но деньги за него мне пришли почти через год)

Кумушка• 07 января 2023
Просто повідомляете інформацію що у вас відкритий лікарняний і місяць відкриття.Краще одразу як відкрили.А бухгалтер сама побачить його в системі як зайде.
Кумушка• 07 января 2023
Я також бухгалтер, останній лікарняний по вагітності і пологам отримала 9 вересня.Робітниця отримала гроші через 2 місяці, коли ФСС профінансував.
Annie06• 07 января 2023
Работодатель видит больничный в своём электронном кабинете на сайте УПФУ. Никуда ходить не надо, но сообщить в кадры, что открыт больничный рекомендую
автор 90x60x90 • 07 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ого!! А чого так?
Чтооооооооооо?• 09 января 2023
Ответ для90x60x90
Ого!! А чого так?
В бухгалтерии сразу сказали,что ждите, пока у соцстраха( или кто там сейчас оплачивает ) появятся деньги)