Гарачий Чокалад• 20 апреля в 21:48

Ви добре відчували рухи дитини на 24-25 тижнях?

Я постійно щось відчуваю в животі, але не впевнена що це рухи, а не метеоризм, наприклад.
Фенте Фря• 20 апреля в 21:51
Ни с чем не перепутать, даже, если это 1ая беременность

ЛюбимаЯНЬ• 20 апреля в 21:52
В цей період вже так. Спочатку теж не розуміла, це гази чи дитинка. А потім зсередини постукали) зрозуміла, що не гази.
автор Гарачий Чокалад • 20 апреля в 21:53
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Гази інколи теж ’стукають’
Хоча ’стуки’ бувають, навіть помітно
Ждушечка• 20 апреля в 21:55
Так на 25 тижні дитина вже гарцює як коняка, в 18 тижнів у мене вже штовхалася.
Вообще не факт• 20 апреля в 21:56
Вторая беременность - плохо, и до конца беременности так, такое крепление было. Здоровой дочке уже 3,5
ЛюбимаЯНЬ• 20 апреля в 21:56
Ответ дляГарачий Чокалад
Гази інколи теж ’стукають’
Хоча ’стуки’ бувають, навіть помітно
Ні, воно геть по-іншому. Як рибка хвостиком. Так прикольно)
автор Гарачий Чокалад • 20 апреля в 21:58
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я запам´ятала, як колись бувало, що при метеоризмі живіт трохи шевелиться. Тепер постійно сумніваюсь, це дитина чи мені еспумізан потрібен

Фенте Фря• 20 апреля в 22:13
Ну, какое шевеление живота при метеоризме ??
автор Гарачий Чокалад • 20 апреля в 22:15
Ответ дляФенте Фря
Помічала колись
Може накручую себе, не знаю. Цікаво тільки, я одна не розрізняю? Чи багато таких?
А я з косою• 20 апреля в 22:16
У меня с 16 недель были шевеления, вот это да, можно перепутать с газами, а недели с 21-й там уже целая дискотека, не перепутать. На вашем сроке и муж, скорее всего, почувствует, если положит ладонь на живот
автор Гарачий Чокалад • 20 апреля в 22:20
Ответ дляА я з косою
Каже, відчуває)) А ще - коли лежимо, обидва бачимо, як щось з живота ’стукає’ трохи..
А мене все одно гризуть сумніви.... До того ж живіт ’бурчить’ також. І я не розумію, це точно дитячі стуки чи просто мій живіт
А я з косою• 20 апреля в 22:23
Ответ дляГарачий Чокалад
1000% ребенок. Да, немного подпрыгивает живот в местах пиночков, недели через 4-5 уже будет вам там надавливать на все и точно сомнения исчезнут. Урчание тоже обычное дело, у меня до беременности никогда не урчал, а после 20 недель начал по полной
автор Гарачий Чокалад • 20 апреля в 22:40
Ответ дляА я з косою
Ну слава богу) А то це постійне бурчання в животі збиває мене з пантелику