Дадосвидания• 07 января 2023

Мами, де ви купуєте одяг своїм дітям?

В комісіонках? Чи в інста-магазинах? Хтось купує на олх взагалі? Як ви обираєте підходящий одяг? Типу аби вам подобався і за розміром?
Серьезная баба• 07 января 2023
Що ж в нас за країна така, що вдягнути дитину то цілий квест? Одяг це базова потреба, а не предмет розкоші

Ждун с Нибиру• 07 января 2023
H&M. На сайте или здесь в продавалке.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 января 2023
Онлайн 90%, Зара, НМ, Манго. Уже больше 10 лет.
автор Дадосвидания • 07 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
У кожного свої поняття. Окрім того...є такі ’базові потреби’ які цілий спадок коштують, то вже навіщо таке? - то вже предмети розкоші.
пАлАвинкА• 07 января 2023
В основному на сайтах українських виробників, рідше на шафі чи олх, іноді в секонді.
пАлАвинкА• 07 января 2023
А, ще на касті беру, якщо з виробником вже знайома і орієнтуюсь в розмірах.
Гарна мама подобається, хороший вибір.
Серьезная баба• 07 января 2023
Ответ дляДадосвидания
Та який спадок? Зайти і вдягнути дитину в торговому центрі, попередньо примірявши, а не заморочуючись купівлею по інтернету, ви вважаєте розкішшю?
Чому більшість відписавшихся тут роблять це через ОЛХ, Шафу і інсайти? Це ж не квартира чи машина, це просто одяг

Добра всем!• 08 января 2023
Практично 90% одягу з Ilovemommy і сінсей.
Верхній одяг (комбінезони) купую на олх і шафі. Дуже іх люблю, вони якісні, нові коштують дорого. І я можу собі дозволити купити новий, але не бачу сенсу, бо в 2 роки дитина його не зношує до дір, і ношений комбез виглядає норм.
МЧСница• 09 января 2023
Ответ дляКофр для ноги
а где купить обычны штаны мальчику? без начеса?
Джордж, без начесу, розмір 116-122 і 135-140см, 150грн, є багато, звертайтесь