Морковку дай• 07 января 2023

Квартира в Німеччині. Розетки й мийка. Як це може бути?

Ось така конфігурація кухні. Дві розетки знизу, розетковий блок зверху. А як техніка безпеки взагалі? Це ж не дай боже змішувач зірве - ті всі розетки замкнуть та капець електриці...

Що тут можна зробити, щоб уникнути проблеми? Тільки нові розетки ставити, захищені, з кришками. Та взагалі вимикати ті, що біля зливу... Кухня ось така, іншої не світить...
Tammy21• 07 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Тим більше
Все підключають працівники соціалу
Це не так. Ніяких працівники соціалу це не підключають. Джобс чи Соціаламті можуть лише компенсувати затрати по чеку.
автор Морковку дай • 07 января 2023
Ответ дляМайструю крила
Не я про то что их не было изначально в социальной квартире,это норма? Ну ладно нет кроватей,тумб столов и стульев.но краныыыы́....
Та нічого взагалі не було
Алиса в стране Советчица• 07 января 2023
Ничего не будет, у меня тоже розетки у мойки, я и внимания не обращала раньше😀
автор Морковку дай • 07 января 2023
Ответ дляМайструю крила
Ось посилання на цю квартиру, дивіться в якому вигляді. Треба туди купити все
https://www.grandcityproperty.de/wohnungssuche/hal...
Ответ дляМайструю крила
И не только в социальной. Мы снимаем в Германии квартиру помимо нашего дома (чтобы не ездить по работе далеко каждый день), там не было ничего, только провода и трубы. Мы все купили и продадим на eBay когда съедем
автор Морковку дай • 07 января 2023
Ответ дляМайструю крила
Дала посилання - не на цю що сестра взяла, а на сусідню на поверсі. Вони обирали яку брати з двох. Але тут теж видно що з розетками фігня якась, що в одній хаті, що в іншій. Один принцип розміщення
Щепотка_совести• 07 января 2023
Нормально все. Это для посудомойки.
Скорая помощь• 07 января 2023
В финке так же расположены розетки
Ms. При теле• 07 января 2023
Ответ дляМайструю крила
Нормально.
Вы привыкли и разбаловались украинскими условиями аренды, где сдают все в виде олл инклюзив. А в других странах принято без мебели и кранов и тд. В Нидерландах даже ламината нет на полу, надо свой класть.
Гадаю_По_шнуркам• 07 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Ніколи не бачила такого, в нас таке розміщення заборонено нормами
Ви ж не у нас.
Дізнайтеся норми там, де ви ж.
Швидш за все там спеціальний тип розеток має бути на запобіжнику.
Сумка с непогодой• 07 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Какими нормами? У меня в ванной розетка для фена рядом с раковиной, все живы здоровы.
А что будет даже если попадет на розетку вода?
Скользкая• 07 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Где это у вас?
А розетка для ПММ, измельчителя у вас где?
Скользкая• 07 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Розетки від мокрої зони десь у метрі. Наверху теж. Київ...
Так это никакого отношения к ’нормам ’ не имеет .
Просто у вас так.
Скользкая• 07 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Автор спрашивает о розетках под мойкой. У вас микроволновка под мойкой подключается?
К меня под мойкой 6 розеток, если не 8(пойду гляну).
Для измельчителя , пмм и всякого разного.
автор Морковку дай • 07 января 2023
Ответ дляСкользкая
Где это у вас?
Віднесений розетковий блок на 1 секцію далі від мокрої зони. Зверху теж, ті що на фартусі. Від раковини десь сантиметрів 50 мінімум
Скользкая• 07 января 2023
Ответ длямегамоСГ
Все вірно автор питає. Розеток в ’мокрій’ зоні бути не повинно.
А как под мойкой устанавливается измельчить по вашему?
автор Морковку дай • 07 января 2023
Ответ дляСкользкая
Нормально він встановлюється, розетка далі. Туди рукою можна долізти з секції де мийка.
Щепотка_совести• 07 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Посмотрите щиток с автоматами. Скорее всего на мокрые зоны узо идет. По крайней мере у нас так дома.
Скользкая• 07 января 2023
У меня вот так прямо под мойкой розетки. На уровне воды
Папина дочка• 07 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Кухня симпатичная. Где покупали?
автор Морковку дай • 08 января 2023
Ответ дляПапина дочка
Кухня симпатичная. Где покупали?
Це ікея здається
Папина дочка• 08 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Це ікея здається
Це не ви купляли?
автор Морковку дай • 08 января 2023
Ответ дляПапина дочка
Це не ви купляли?
Сестра
Бокс-орун• 08 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Чоловік - будівельник в єс. Нема таких норм. Просто треба нормально робити, і автомати розносити. Ну і вірно написали про страхування. А електрику приймає при будівництві спеціаліст, житло не може здаватися чи буди застрахованим без його повірки
Бокс-орун• 08 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Все одно винесені вони подалі від мокрої зони. Я навіть в старих готельнях не бачила розетки біля точки води
Тримайте.
Дім, який дипломований будівельник робив для себе. З електриком узгоджене, питань не будо
Марфушечка душечка• 08 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Це соціальна квартира, яку погодили сестрі.
Она кухню странно разместила, я бы мойку перетащила чуть
автор Морковку дай • 08 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Тоді холодильник не стає
ЭтаваНиМожетБыть• 08 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Ах смішно про наші норми, коли від моменту здачі будинку (старого, ще за радянських часів) розетки у всій квартирі 10 сантиметрів від підлоги. Там не заллє, там безпечно)))
АБВГДейка• 08 января 2023
Ответ дляTammy21
В нашій землі буду так , соціал все підключав
Tammy21• 08 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Саме в Землі? А де ви?