Яйцеголовая• 08 января 2023

Чи можна повернути гроші?

Випадково оплатила посилку, якої не існує. Тобто її не надіслали з Польщі, у кабінеті Meest її видалити неможливо. Одразу ж подзвонила до банку щоб повернули гроші. Подала заяву (онлайн) на повернення коштів сказали щоб повернуть протягом 45 днів? Наскільки це реално, бо сума немаленька. Можливо у когось була схожа ситуація.
ИзЮмрудная• 08 января 2023
В Мист позвоните, они должны вернуть

выходные пролетают• 08 января 2023
Через міст булоб швидше
І як так помичково.... значить ви їх замовляєте десятками що рахунку немаєте... піде в оплату майбутніх
автор Яйцеголовая • 08 января 2023
Ответ длявыходные пролетают
Через міст булоб швидше
Ваша фантазія безмежна...Посилку замовили у лютому 2022,магазин створив накладну,але посилку так і не надіслав.Цього року замовили ще одну посилку,вона приїхала,оплатили випадково попередню.
У Meest сказали надіслати скріни усіх моїх документів і чекати на повернення ще довше ніж 45днів.На іншу посилку перевести кошти відмовились.
автор Яйцеголовая • 08 января 2023
Видно,що оперція проведена у моєму кабінеті,кошти списані з моєї карти,але справжня проблема їх повернути.Більше за доставку онлайн сплачувати ніколи не буду,бо як випадково гроші не зарахуються то потім дуже складно їх повернути.
выходные пролетают• 08 января 2023
Всеодно не розумію... міст виставляє рахунок післь відправки посилки а не на перед... тому як можна оплатити те чого небуло
автор Яйцеголовая • 08 января 2023
Ответ длявыходные пролетают
Ні,ви помиляєтесь.При створенні декларації одразу у кабінеті з´являється посилка і її вартість.У нашому випадку невідправлена.