Брюнетка в Мармеладе• 08 января 2023
Чому багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення?
Чому всі багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення, їх же ніхто не примушує народжувати купу дітей? Їхні діти то тільки їх обов´язок і проблема. Чому вони вважають себе героями. Адже народити багато розуму не потрібно, а виховати достойну людину яка приносить користь потрібно купу ресурсів. В доньки в класі багатодітна мама завжди на зборах кричить що гроші здавати не буде, бо в неї четверо дітей ітд. Недавно стояла в черзі в банку прийшла мадам і нагло лізла без черги, бо з нею були діти. В сільпо дама в черзі на касу кричала що їй важко, в неї 5 дітей. І таких прикладів повно. Що не скажи таким, відповідь одна, ми багатодітна родина, нам важко. Так це ж добровільно все, для чого такий тягар якщо не можуть дати раду тим дітям. Діти дуже часто в таких сім´ях нічого не бачуть. Ні нормально харчування, ні освіти, ні хороших гаджетів, ні нормальних житлових умов.. Цікаво що у таких людей в голові.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
А мои вообще не едят
никакую и ни в каком виде. Хотя вру, едят... крабовые палки
Я такая,рыбу не люблю
Роковуха2002• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
И вы из одного случая сделали выводы о всех многодетных?
Я проти будь-яких льгот багатодітним.
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Я проти будь-яких льгот багатодітним.
Так вам под ВР с плакатом
Брюнетка в Мармеладе
• 08 января 2023
Ответ дляНЛОша
Я такая,рыбу не люблю
А моя любить. Недавно брала стейки сома 300 гривень за кг.
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Ну як це нема?Я особисто бачила в маршрутці зайшов табір,проїзд не оплачували.Ще й хлопчик рочків 10 ніс маленьку сестричку на руках,бо батьки перекладують на дітей свої обов‘язки.І так,діти були брудні і бідно вдягнені.
В маршрутці одне пільгове місце, на яке стоїть окрема черга.
Бла бла бла• 08 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
І що, однодітних теж не змушували, мам- одиначок теж не змушували, то чому їм платять гроші?
Я теж це не розумію
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А мы сома живого по 120) экономия на ровном месте
Безникая• 08 января 2023
Ответ дляРадикальная
Срачна тема зранку)))
П.с. мені ніколи наглі багатодітні не зустрічались.
Та ви що! Автор же пише - всі! Вона всіх знає, за всіх говорить, типу, розумною та справедливою себе вважає( ніт, звичайно).
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А я ,многодетная,два кг филе семги по акции
жизнь дорогая сейчас но при чем тут многодетные,льготы депутатов убрать не хотите?
Сестрица Алёнушка• 08 января 2023
Я знаю одно исключение, это моя подруга. У нее 2 сестер и один брат. Отец там тираном был и матери жить не давал. Но тем не менее он всех обеспечивал, они все получили достойное образование и сейчас все работают. Но это скорее исключение, чем правило.
Роковуха2002• 08 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
А чому пільгове місце повинно взагалі надаватися многодіткам?За які заслуги?
Мейк-ап форева• 08 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Мать одиночка может быть не по своей воле как бы. Да, может по глупости или неопытности, но не по желанию
Ну 1 раз по глупости. А 5 раз - это уже дремучая тупость.
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Там бабулі стоять. Багатодітні платять за дітей, щоб ті не стояли в черзі годинами. А чому повинно надаватись то не вам вирішувати а державі. Ще одна бісяча вилізла. Вже геть подуріли зі свою жабою, яка зжирає.
Роковуха2002• 08 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
Тримайте себе в руках,заслуженна мать вся України.Так,держава вирішує,і дуже жаль,що вона вирішила надавати будь-які льготи таким сім‘ям.Ще раз повторюю: народжуєте-платіть,як всі люди.
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Та ми і так платим. А ви за собою дивіться.
Роковуха2002• 08 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ну так а при мені зайшли і не платили.Може,то були ви,а тут розказуєте
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Да, мабуть ми. Ще квартиру отримали, комуналку не платим, харчування безкоштовне в школі і садочку, і взагалі даром все по життю. І харчами нас забезпечують і одягом повністю.
мадам Везувий• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Я проти будь-яких льгот багатодітним.
нацарапай это на дверях Рады
НЛОша• 08 января 2023
Ответ длямадам Везувий
нацарапай это на дверях Рады
Они поржут как нищий народ готов друг друга сожрать
мадам Везувий• 08 января 2023
Ответ дляНЛОша
100% всё в жизни классно и только многодетные покоя не дают и финансового благополучия. Пособия они захотели! А какие там пособия? Я честно не знаю. Пошла хоть погуглю.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ длямадам Везувий
Начиная с третьего ребенка 2100 в месяц до 6 лет
Брюнетка в Мармеладе
• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Мені мій багатодітний чоловік сказав, що деякі і ОДНІЙ дитині НЕ МОЖУТЬ РАДИ ДАТИ). Ось і бісяться...коли місяць повний
Удалено администрацией...
мадам Везувий• 08 января 2023
Ответ дляНЛОша
Бешеные бабки. Аж 3 раза в супермаркете поесть купить можно.
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Так і є. Я зазвичай не звертаю увагу на людей з таким обмеженним, убогим мисленням. А сьогодні щось не стрималась.