Брюнетка в Мармеладе• 08 января 2023

Чому багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення?

Чому всі багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення, їх же ніхто не примушує народжувати купу дітей? Їхні діти то тільки їх обов´язок і проблема. Чому вони вважають себе героями. Адже народити багато розуму не потрібно, а виховати достойну людину яка приносить користь потрібно купу ресурсів. В доньки в класі багатодітна мама завжди на зборах кричить що гроші здавати не буде, бо в неї четверо дітей ітд. Недавно стояла в черзі в банку прийшла мадам і нагло лізла без черги, бо з нею були діти. В сільпо дама в черзі на касу кричала що їй важко, в неї 5 дітей. І таких прикладів повно. Що не скажи таким, відповідь одна, ми багатодітна родина, нам важко. Так це ж добровільно все, для чого такий тягар якщо не можуть дати раду тим дітям. Діти дуже часто в таких сім´ях нічого не бачуть. Ні нормально харчування, ні освіти, ні хороших гаджетів, ні нормальних житлових умов.. Цікаво що у таких людей в голові.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Фух, ато я думала и тут без 🥑 и лосося не обойдется)
А рыба думаете автор имеет ввиду натурального карася?)
Feel good• 08 января 2023
Ответ дляТоматико
Правильно, державі потрібні люди робочх спеціальністей, а не розумники з однодітних сімей, які здобули хорошу освіту. З багатодітних державі одні плюси в подальшому.
Потрібні різні люди.
І розумники - теж, однозначно.
Країна має розвиватися.

Просто, в кількісному співвідношенні з робітничими спеціальностями потрібно більше.
Девушка Прасковья• 08 января 2023
Ответ дляАноним_Русалка
От них отцепятся тогда, когда они, многодетные, перестануть на всех углах кричать о своей значимости в обществе и что им все должны.
Хочешь рожать -да хоть десяток рожай, но без всяких льгот и поблажек от государства и общества
Чтобы никто не обязан был квартиру побольше выделить, в очереди пропускать, бесплатные путевки давать, бесплатный проезд, питание в школе и т.д. и т.п.
Та нема цих всіх льгот! Про квартиру то взагалі дуже цікаво, де таке є:)
автор Брюнетка в Мармеладе • 08 января 2023
Ответ дляFeel good
Все просто.
Ми живемо у країні з демографічною кризою.
Вони відтворюють і збільшують кількість населення.
Ага збільшують, всі виїхали за кордон на халявні льготи, і батька також забрали, він же осеменітель, йому можна. А хто його виводок повинен захищати. Молоді хлопці у яких не має дітей, батько в якого 1чи 2 .
Feel good• 08 января 2023
Ответ дляМандолина Бу
А якщо з тих багатодітних сімей вийдуть тільки безробітні та пожиттєві декретчиці, що звикли жити на соцдопомоги від держави?
Якщо ці пожиттеві декретчиці народять по п´ятеро дітей, державі буде вигідно утримувати на мінімум цю пожиттєву декретчицю.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Примерно в 94 г знаю дали соседям с 8 детьми,больше случаев не знаю)
Ответ дляDianichka
А Вы можете сейчас назвать ту сумму, которую я, многодетная, получаю за 3-х детей? И сколько лет ее можно получать?
Ви напевно краще знаєте,
Dianichka• 08 января 2023
Многодетные семьи! Ау!!! Похвастайтесь! ’Добейте’ автора (тема ЯВНО создана с предвзятым личным отношением)
А ну-ка расскажите, какие блага имеете, как на деньги налогоплательщиков жируете? Как детьми не занимаетесь? Что вашим детям купили мамы чужих детей, как вы за коммунальные услуги не платите, как вашим детям место в кружках и универах бесплатное ’застолблено’? И, главное, кто папу вывез?
Мейк-ап форева• 08 января 2023
Ответ дляРуда ліса
Я только как вы описываете матерей одиночек знаю, все им должны, денег у них нет, жить не на что.
Ага, и по 3-4 ребенка у некоторых одиноких. От кого они рожают.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Каюсь,на трамвае пару раз бесплатно ездила,дети ни разу.Муж выездной даже с 0 детей
Ответ дляНЛОша
Та нормальна риба коштує дуже дорого. Вчора взяла кг телятини 220 гривень.
Мандолина Бу• 08 января 2023
Ответ дляFeel good
І утримувати всіх її дітей, правда?) Ви вважаєте це вигідним?
Справа в тому, що зазвичай народжені пожиттєвими декретцицями теж не поспішають приносити користь державі. Ну буде замість однієї такої декретциці ще п’ять - її дочки, наприклад)
Вибачте, але люди - це ж не поголів’я скота, яке просто треба чисельно збільшувати.
Ответ дляDianichka
Боже, а чому хтось вам має щось купляти. Ви вирішили народити багато дітей то ваші проблеми. Чоловік 100 в темі відрмсалися що багатодітні дуже часто неадекватні, прикриваються дітьми
Inci• 08 января 2023
Так, вогні герої, в такій державі народжувати 3+ дітей потребує відваги.всі інші себе жаліють, люблять, ліньки. З розуму сходять з однієї дитиною.
Dianichka• 08 января 2023
Для справки) Та тетя, которая на кассе орет про 5-ро детей... Вполне может быть мамой-одиночкой. Причем у каждого свой папа))
Многодетная же семья - зарегистрированный брак, папа один. Налоги такая семья платит существенные.
Винник• 08 января 2023
У меня соседка многодетная. Мы в прифронтовом городе сейчас. Вся гуманитарка у нее, выплаты от благотворительных организаций. Ни разу нигде не работала, вечный срач, с утра посылает дочь за сигаретами и кофе. 2 года назад у них был сильный пожар, так как она детей оставила и уехала гулять. Слава богу, дети живы. Социальные службы руками разводят, типа она же не пьет. Один ребенок в СИЗО, трое малолетних дома. Она мне прямо в лицо сказала: зачем мне работать? Мне и так платят...
И самое страшное читать, что они типа решают демографическую проблему. Так вот таким лучше и не решать ее...
Против ответственных многодетных родителей ничего не имею. Но аморальных тунеядок на дух не переношу.
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Ну як це нема?Я особисто бачила в маршрутці зайшов табір,проїзд не оплачували.Ще й хлопчик рочків 10 ніс маленьку сестричку на руках,бо батьки перекладують на дітей свої обов‘язки.І так,діти були брудні і бідно вдягнені.
Обычно в маршрутки бесплатно не пускают, льгота проезд детям в ОТ бесплатно. Много тот ребенок ездит в от?
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляНЛОша
А кроме карася и лосося рыб других не существует?
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Ксерокопия ночи• 08 января 2023
О, багатодітні і жирні жити заважають. Уявляю як після війни тут будуть чехвостить сім´ї загиблих воїнів за пільги ,а таких сімей буде багато. В мене посвідчення члена сім´ї загиблого. Не користуюсь ,стою в черзі як всі ,щоб не поранити чиюсь ніжну натуру.
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Та уже ж пишут что это все ЛОШ и мы льготы гребни мешками)
Dianichka• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я Вам уже писала: я ВСЕ купляю власним дітям сама за власні кошти. Ви таке уявляли?))
Ви ж самі тут своєю темою та відовідямии ПОГОЛОВНО усіх багатодітних родин записали такими, що вимагають утримання з інших і не займаються дітьми, а в їхніх дітей - нема якісного майбутнього)
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Телятина это рыба такая?
Неваляшкина• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є
Вони більш цінні для держави ніж ви з одним чи з двома дітьми
Тому держава ім і допомогає і надає льготи

В мене якщо шо двоє)
Никакой ценности для государства они не несут, только сплошные траты на них. Притом содержат их за счёт налогов тех у кого нет детей или же 1 ребёнок, ведь именно эта категория является средним классом, основным источником пополнения бюджета, среди работающих. Откуда пошло странное утверждение, что они нужны и важны - непонятно, финансово полностью убыточный проект, если 10% из них выростет нормальными - это огромное счастье, остальные это опять будут потребители...
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Мои едят только лосось дораду и селёдку
Роковуха2002• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Яка різниця багато чи не багато,обично чи не обично.Я кажу,що зайшли багатодітні і проїзд не оплачували
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляНЛОша
Мои едят только лосось дораду и селёдку
А мои вообще не едят никакую и ни в каком виде. Хотя вру, едят... крабовые палки
Dianichka• 08 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
Та на льготы уже три квартиры купили, а бусик государство подарило)...теперь есть, где пить, курить, разводить срач и не заниматься детьми. И делать новых детей!
Кошечка-муркошечка• 08 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
И вы из одного случая сделали выводы о всех многодетных?
Кнопус• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Удалено администрацией...
у вас не достаточно знаний, не все жирные из за еды. понимаю, для вас разрыв шаблона, но есть ещё проблема здоровья