Сегодня посмотрела сюжет про Мариуполь и Донбасс Дианы Панченко. Вкратце из Мариуполя - Украина плохая, расстреливали город, надеются что больше под флагом Украины жить не будут, рыдают со словами «Россия не отдавайте нас». Ступор. Неужели те, кто остался там теперь против? Или актеры?
У кого там остальному родные /близкие, как настрой?
Тема не для срача. Я не хочу сейчас обсуждать их, просто интересно как они думают в реале
сладкий_ноябрь• 08 января 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Нет, не думаю . Поэтому тему и создала
Тогда вы думаете, что здесь есть кто-то из редакции Панченко? 😂😂😂
Dimonsan 03• 08 января 2023
Ответ дляmarydgayne
добавлю.. тем более сейчас там ооочень активно промывается мозг, как хорошо они будут жить, как их бросила Украина, бесплатно ставятся в домах спутниковые тарелки с ’нужными’ каналами.. Строится ооочень активно город, неплохие пенсии обещаются и зарплаты у строителей и прочих тоже большие. вот и все.
Если бы была возможность возвращения города БЕЗ бомбежек, то наверняка и жители бы по другому говорили.
За промытые мозги вы правы, пропаганда страшная
Когда в прошлом марте я смогла дозвониться до мамы (после почти двух недель молчания) у них первый вопрос был под кем мы? Нас бросили?!
Слава Богу удалось выехать
Ответ дляМарика-bf42
Це генетичне родство з рашею і більш нічого. В тих місцях купа росіян, батьки/діди яких потрапили на територію України в часи СРСР. Вони ментально руські, тому не спромоглися вивчити українську мову, бо ’этоимненада’, ну і т.д. Тому вони за рашу, і завжди за неї були і будуть, бо то їх генетична матриця. Що з ними робити, я не знаю.
Удалено администрацией...
Ответ дляBusinkaKiev
Ось тому і створила тему . Цікаво яка думка тих, хто там лишився , моле родичі є
У мене колеги мають рідню там. Ясно, що їх життя до 24.02 їм подобалося більше. Але говорити про це навіть в особистих переписках не наважуються, бо рашисти при перевірках не те що видалені матеріали, а навіть слід в хмарному сховищі можуть знайти. Спілкуються натяками.
Але багато там і з промитими мізками. І багато ображених на Україну - мовляв, якщо бачили, що не утримають місто, чого одразу не здали, скільки людей і домівок лишилось би неушкодженими.
Ответ дляYegonyashka
это правда, но выехало большинство. Я ей писала в тг канале под этим видео, что оно не объективно, и большинство иного мнения людей, но Дианочка не ответила…
и не ответит.она зарабатывает право приютиться в параше+копеечку на будущее,которое радужным наверняка уже не будет
marydgayne• 08 января 2023
Ответ дляDimonsan 03
Слава Богу удалось выехать
Удалено администрацией...
Dimonsan 03• 08 января 2023
Ответ дляmarydgayne
Удалено администрацией...
Да, до последнего утверждали, что все ок
Ответ дляBusinkaKiev
Я не обговорю, і в старості це написала чітко.
Я просто хочу почути тут тих, в кого там є близькі
Ваша цікавість нагадує 14 рік. ’Услишать дамбас’, ’Ні всьо так адназначна’.
Це називається легитимізація окупації. Саме для цього той ролік, що ви навели, і знімався. І ви повелись, або робите вигляд, що повелись.
Ответ дляlus_so
Представте, що вам в спину впирається дуло автомата, а в руках папірчик з текстом, або читай на камеру або здохни.
Обговорювати зараз настрої нещасних людей, що знаходяться в Маріуполі, це тупо, якщо не сказати гірше.
У мене є проукраїнські знайомі з Бахмута, вже пенсіонери, виїхали зовсім недавно, як розвалило будинок. Кажуть, що в Бахмуті більшість проросійська була, тому і папірець з дулом не треба, і так самі розкажуть.
Dimonsan 03• 08 января 2023
Ответ дляДаксо
Ну так подумайте кто там сейчас остался? Все кто поддерживал Украину либо выехали, либо их оправили в лагеря.
А ’какая разница’ будут жить при любой власти. Завтра там будет Украина - все будут кричать ’Слава Украине’ и не моргнут
Не все
Знакомая - удалось выехать, подалась к сыну, после пары месяцев ей дали понять, что пора домой
И вот 70 летняя женщина вернулась домой, или куда ей?
Александра333-0d63• 08 января 2023
У моей знакомой убили отца в Мариуполе. Это были рашики. Такие люди как она знает как туда пришел руцкий мир. Про остальных не знаю.
marydgayne• 08 января 2023
Ответ дляA no name
в Мариуполе было полно диверсионных групп под видом украинских военных ,которые творили бесчинства. Сможете что то доказать людям, которые от них насмотрелись??? вот вам и ответ.. поэтому некоторые и топят за рашку
ksusha1155• 08 января 2023
Ответ дляМарика-bf42
Ну яке родство?? Це продажність, вона сама. У них все як по телевізору- хАрошие пенсії чекають от вєлікай расісі. Діти давно поїхали в Україну або Європу, пенсіонери непробиваємі. Ну і багато лишилося патріотів, коьрі чекають Україну, просто бояться говорити, бо вб´ють.
Ответ дляDimonsan 03
Не все
Ну и что вы хотите сказать? Украину открыто поддерживать в Мариуполе сейчас опасно для жизни, естественно это будут делать только самые обезбашенные.
Марика-bf42• 08 января 2023
Ответ дляоле-чка
Удалено администрацией...
Не пишіть дурниць. Не мовні і не бажаючі мову вчити, бо ’носителям русского языка это не к лицу’- різні речі. Це російський империалізм. Шкода, що ви не бажаєте цього бачити.
Dimonsan 03• 08 января 2023
Ответ дляДаксо
Хочу сказать только то, что не все кто там остался - поддерживают окупантов
Ответ дляmarydgayne
Знайомі з Бахмута кажуть за своє місто, що ще до лютого то так і було. Чому так - хз, треба у тих любителів узького міра питать, чим їм Україна не вгодила.
Цвіту і пахну• 08 января 2023
Мої слова багато кому не сподобаються, але і в Маріуполі, і Донецька область загалом+ Крим , там завжди було багато ницої русні, яка народилась навіть в Україні, але в душі малороси. Вже багато разів писала про колегу з Криму, в неї навіть акцент росіянський, і всі родичі роз´їхались Маріуполь, Харків. Хоч Харків слава богу все таки більш проукраїнський зараз. Але тим не менш. Вона топить за русню. Коли бачить що не підтримують, перевзувається і починає брехати про родичів з Чернівців.
Так в цих містах є і щирі українці. Але чи могла русня прорвати кордон в іншій області? Без бою. З усякими там хуйєнерами?( Днр, Лнр)
Також є такі знайомі, родом з Києва. От бойфренд сестри, нормальна ніби був людина, а тут ’ в Бучі розкидали тіла, то все постановка’. Людина тіпа внє палітікі. Працює в сфері культури. Навіть його друзі не знали що воно чмоня, бо він ці теми ніколи не обговорював. Лише вдома з сестрою моєю, після 24.02
Навіть Маріуполь той стояв більш через те, що за останні роки туди понаїхали азовці , бо люди які цікавились політикою розуміли що буде повномасштабний наступ. А так бігали би там шарій і його тонька прошмандовка, руський мір просували би.
Ответ дляksusha1155
До речі, так, бахмутчани мої кажуть, що пенси сподівалися пенсії ’хароші’ отримувати, бажано дві зразу: українську і російську і плюс казали, як расія прийде, то газ дешевий буде.
marydgayne• 08 января 2023
Ответ дляМарика-bf42
Удалено администрацией...
Ответ дляA no name
Одне слово - пропаганда, скільки ми дивилися Солдатів, Кадетів і іншу срань, вона застряє в головах.
Цвіту і пахну• 08 января 2023
Я вважаю що в нашій ситуації діяти треба рішуче, всю русню депортувати нафіг, і підтверджувати ’ право на проживання’ екзаменом.