Стильная штучка• 08 января 2023
Як ви готуєте рибний суп?
Залишилася запечена риба, ніхто не хоче її їсти.
Я варю варю рибний суп з риби, картоплі, пшона, плавленого сирка і легкої пасеровки цибулі і моркви.
Хочу ще в якомусь іншому складі спробувати.
Порадьте будь ласка.
Стильная штучка
• 08 января 2023
Можливо хтось знає якісь лайфхак продукти з якими суп буде смачніший.
ПушАпница• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Смачніше без печеної риби.
ПешитеБесАшипок• 08 января 2023
Я би тоді в кіш її поклала. Або зварила би бульон з травами, а рибу вже порційно в тарілки і залити ним, щоб не розлізлася
Хоч картопля, цибуля, морква, часник та петрушка/кріп.
Але залежить від того, як саме та з якими спеціями Ви її готували.
Стильная штучка
• 08 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Запеченая рыба лучше подойдёт в пирог, чем в суп
З випічкою я геть не дружу.
Стильная штучка
• 08 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сіль перець і в фользі готувала.
Вона як парена.
Стильная штучка
• 08 января 2023
Ответ дляИсправлялочка
Рибні котлетки може які придумати. Чи в млинці замотати
Цікаво.
ПешитеБесАшипок• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Сіль перець і в фользі готувала.
Вона як парена.
Тоді норм буде, спеції за смаком і вперед
Жидкость для снятия глаз• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
З випічкою я геть не дружу.
Там нечего делать
Играю_на_кларнете• 08 января 2023
В суп я не кладу зажарку, крупу тоже нет. Рыба, картошка, морковка, лук и сливки в конце. Это если из красной рыбы.
Не буду• 08 января 2023
Если именно суп, то я недавно варила лососевую уху с рисом, картошкой и луком+ много зелени. Вышло вкусно
Додекаэдр• 08 января 2023
Чого із випічкою дружити. В магазині готове тісто. Філо або листкове. Загорнути начинку і в духовку. Або лаваш. Додати сир в начинку, рис, цибулю зелену, ще щось...
Черноморская ривьера• 08 января 2023
Ответ дляПушАпница
Смачніше без печеної риби.
И без пшена с зажаркой, сырок тоже не знаю,подходит ли.
Жена_КотораяСтена• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Без сирків з вершками
Додекаэдр• 08 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Без сирків з вершками
Диалячись, яка ще риба. Лосось - це одне, ставкова - зовсім інше.
ПушАпница• 08 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Так много рыбы осталось? Коту отдайте
Хоч кота порадуйте))
Ра ру ра ру ра• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Купіть готове листкове тісто . Зробіть з нього основу. За начинку використайте рибу, броколі , цибулю або що душі завгодно, залийте яйцями з сиром і запечіть
Антонина матушка• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
З випічкою я геть не дружу.
Сделайте рыбу в лаваше. Заворачивать, как блинчик. На лаваш рыбу, сырое яйцо, помидор, соль, зелень,перец. И в духовку. Суп можно с рисом и помидорами, овощную смесь можно добавить для весёлости в тарелке, за пару минут до готовности бросить вашу запеченую рыбу.
На-перекуре• 08 января 2023
Головне, щоб риба була максимум з учора вечора.. бо це жесть, коли буженіна стоїть, наприклад, 3 дні, а з неї потім ще щось типу млинців з м’ясом, я розумію тільки свіжі страви