Нуждаюсь в общении• 08 января 2023

Хто добре орієнтується в Кракові?

Як краще доїхати з автовокзалу до аэропорту? Чомусь в картах показує лише двома автобусами. Хіба нема прямого? Яка вартість, чи дитячі по повній вартості?
Де в старому місті краще пообідати з дітьми, щоб недорого, смачно, зручно. Фастфуд не пропонувати
Дякую за корисну інформацію
Простецкая• 08 января 2023
Электричка от жд вокзала (он рядом с авто)
автор Нуждаюсь в общении • 08 января 2023
Ответ дляПростецкая
Квитки можна в касі на вокзалі купити? Не знаєте вартість?
І ще, чи є там камера зберігання, щоб можна було залишити валізу?
Простецкая• 08 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Можно в кассе, в автомате на вокзале или онлайн, камерами не пользовалась, не подскажу
Простецкая• 08 января 2023
По еде попробуйте Bar mleczny, домашняя еда относительно бюджетно
ТаПрямТам• 08 января 2023
Біля автовокзалу залізнична станція. Звідти прямі електрички до аэропорту.
Вартістю, здається, 15 злотих дорослих.
Я з літака запізнювалась, то квитки брала вже у електричці у контролерів.
tourdream• 09 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
В Кракове автовокзал смежный с ж-д вокзалом и с ТЦ Галерея Краковская.
Камера хранения есть при переходе из автовокзала в Галерею.
Электрички с ж-д в аэропррт ходят с З пути, днем каждые полчаса. Билет стоит около 150 грн на человека (мы ехали вот недавно, 3-го января).
Покушать можно там же в Галерее Краковской, на верхнем этаже есть фуд корты и что-то по типу домашней кухни.
Если идти в Старый город, относительно недорогие и вкусные кафешки Хлопське ядло
автор Нуждаюсь в общении • 09 января 2023
Ответ дляtourdream
Супер, дуже дякую. Я так зрозуміла що мені з дітьми на 3 вигідніше взяти таксі за 40-50 злотих, ніж по 17 злотих на потяг.