Пыхтелка• 08 января 2023
Стоматологічний наркоз. За і проти
Дитина 4,5 роки. Є карієс. Потрібно лікувати. Лікар радить під наркозом. Зразу всі 4. Розумію, що лікувати і так будемо. Питання як впливає такий наркоз на саму дитину. В неї проблеми з нирками і травленням. Тільки починається щось відновлюватись після антибіотиків. І я боюсь .... Скажіть щось
Результат:
вже голосів:
16 (34.04%)
Я не знаю
14 (29.79%)
Шукати ще лікаря
13 (27.66%)
Наркоз, інше сильний стрес
4 (8.51%)
Ніт, самі випадуть
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляМотористка
Врачам с наркозом намного проще
Я розумію, що вони це рекомендують бо більше зароблять і ви простіше. Але як нам краще..
Баба на горошине• 08 января 2023
Ми в 4 роки сину лікували зуби під седацією закисом азоту. Нам так порадив стоматолог.
Лікували 2 зуби з пульпітом.
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Дивлячись який наркоз.
Вони різні є
Які?. Яка різниця в них?
Баба на горошине• 08 января 2023
Лікували 2 зуби з пульпітом.
Серьезная баба• 08 января 2023
Без наркоза ребенок не даётся? Если с лечением каналов, то это 3 захода в кабинет с каждым зубом. Нам пришлось делать наркоз, помимо кариеса было ещё сразу удаление зубов, но ребенок старше, и уже идёт семена зубов.
Мотористка• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Искать врача шута, который заболоболит ребенка и еще в конце даст подарок, купленный вами. И так после каждого приема.
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляБаба на горошине
Лікували 2 зуби з пульпітом.
Каріес. Але самі зуби мають погану емаль..слабенькі від народження. Користуємось тус мусом. Але емаль сипиться...
Кажуть, що один раз дасть зробити а більше не затягнемо в крісло.
Трахтибидох• 08 января 2023
Я не дуже розумію, навіщо наркоз, коли є обезболююче. Але, думаю, якщо він є, то для когось він потрібен. Чесно кажучи, особисто я від наркозу при лікуванні зубів не відмовилася, але ж це дитина. Не знаю.
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Дивлячись який наркоз.
Вони різні є
Почитала. Нам говорили не про садацію, а про загальний, коли дитина повністю спить.
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляТрахтибидох
І я так. Розумію що так простіше для всіх...для нас раз приїхати , лікарів . Для малою бо нема стресу... Але які потім наслідки розхлюпувати
Своего не предлагать• 08 января 2023
Автор, наркоз, це вже крайня міра. Ми так колись з молодшим також в 4 роки були в декількох стоматологів, він не хотів робити зуби, я від відчаю вже пішла до завдитячої державної стоматології просити список підготовки до лікування з наркозом і він мене почав вмовляти, щоб ми ще пошукали лікаря. Я так зрозуміла, що вони хворим діткам (аутизм, ДЦП), роблять з наркозом, а здорових намагаються від цього вберегти. Врешті-решт ми таки знайшли свого лікаря, який зацікавив малого тим, що дозволяв понажимати підняття крісла, потім водичку пускати і так ми в нього потрохи всі 16 зубів зробили.
Сегодня сержусь• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
При седації дитина теж спить. Просто є седація газом, а є укол в вену.
Відповідно це різні ліки і по різному на кожного впливають
Під загальним наркозом зуби не лікують, немає такої потреби.
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Ого 16
Це заспокійлива новина.
Своего не предлагать• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Ого 16
Це заспокійлива новина.
Так, він дуже активний, до 3 років не могла ніяк його привчити чистити зуби і врешті в 4 роки в нас було 16 зіпсованих. Тому я навіть не бачила варіантів, я думала що йому тільки можливо під наркозом це все вилікувати. Але виходить, що ні.
Любавишна• 08 января 2023
Шукайте нормальну клініку, де не просто УЗД зроблять, а візьмуть всі аналізи.
У моєї дитини ВВС. І в клініці, куди ми звернулись, нам відмовили, поки не прооперували серце.
Треба знайти нормального лікаря,який готовий танцювати з бубном аби дитина не плакала. Або ж наркоз, але обстеження перед ним нормальне.
Наркоз - це не страшно, як тут пишуть
Ванна Тазиковна• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Пусть не рассказывают. Всё зависит от врача. Я своего ребёнка отвела к стоматологу, так он потом каждый день спрашивал, что а когда ещё пойдём.
Пыхтелка
• 08 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Значить газом. Сказали одіне маску, засне і все зроблять. Але я переживаю, як вони ту дозу визначають ...і як во впливає потім. Чи вартує то робити і в плані здоров´я подальшого. Чи краще більше заморочитись як тут писали і знайти когось, щоб забавляв.
Сегодня сержусь• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Дозу по вазі визначають і лікар визначає скільки часу їй для роботи потрібно.
Мені такий наркоз тричі робили. Анастезіолог все до хвилин розраховує.
Сегодня сержусь• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Спробуйте без наркозу спочатку. Але якщо карієс глибокий, то буде боляче і може нічого не вийти.
Це теж врахуйте
Любавишна• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Якщо ви з Києва, я скажу де ми лікували. Поки сиділи, чекали в кімнаті, в сусідньому кабінеті лікар розповідала казку трирічному пацієнтові. Він відмовився навіть рота відкрити і пішли додому. А через 15 хвилин повернулись і все полікували. Ще й іграшку дають.
Сегодня сержусь• 08 января 2023
Ответ дляЛюбавишна
У років 5 в моєї доньки був сильний нежить, що викликав кашель до рвоти.
І лор виписав кукушку.
Яку іграшку їй не обіцяли і які казки їй не розповідали, вона так і не далася нічого зробити.
Тому якщо хтось погодився, то не значить що син автора погодиться.
Але спробувати варто
І лор виписав кукушку.
Але спробувати варто
Пропеллер на 6 персон• 08 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Дело вовсе не в заработке, а в вашем ребенке по большей части. Есть дети, которые сидят смирно и не верещат, шо резаные и врач может работать. А есть такие, которые такое устраивают..... И если у вас куча зубов проблемных и нужен не один визит, тогда, проще один раз под медсном сделать все, всем проще и легче. И медсон, это не тот наркоз, о котором вы думаете. Спросите у врача, что они практикуют в данном случае и озвучьте проблемы о здоровье ребенка в целом, ну и поговорите с тем, кто делает обезбаливание.
Пропеллер на 6 персон• 08 января 2023
Ответ дляТрахтибидох
Не наркоз, а седация, медсон, это разные вещи.
Сегодня сержусь• 08 января 2023
Ответ дляТрахтибидох
Обезболююче дитині ніхто не зробить без довідки на алергію.
І укол цей ще більше дитину може злякати
Ваша прЭлесть• 09 января 2023
Нам тоже в 4 года предлагали с наркозом, но справились без него. Главное, чтобы врач расположил ребенка к себе. И я покупала игрушку, врач после лечения дарил, плюс подарок от стоматологии всегда какая-то мелочевка. Но все зависит и от конкретного ребенка.
Ваша прЭлесть• 09 января 2023
Ответ дляТрахтибидох
Зачем обезболивпющее, если это поверхносный кариес, например? Там до нерва очень далеко.