ЖивунаБагамах• 09 января 2023

Стеснялись ли вы геморроя в сексе

Ну допустим вы были замужем, муж там все видел и привык. И тут вы развелись и предстоит секс с другим. Мне прям страшно))
У меня там капец и гемор, а бахрома. Короче красотка во всей красе))
Звездолётчица• 09 января 2023
Ответ дляОно само купилось
Почему не уберете ’красоту’, чтоб жить нормальной жизнью?
Потому, что от этого могут быть побочки.
Это очень нежные части тела.

Не давайте автору плохие советы.

автор ЖивунаБагамах • 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
а шо таке бахрома??
теж шось звисає з анусу?
Да это после родов надуваются узлы, и такая хрень свисает небольшая. Зрелище ещё то
Ms. Похвала• 09 января 2023
Я фото найшла,повірте ,це ’дєтскій сад’,в порівнянні з моїм дерматитом, по зовнішньому вигляді,так що трахайтесь на здоров´я і не заморачуйтесь))))
Звездолётчица• 09 января 2023
Автор, забейте.
Мы все не идеальны.
И если мужчина Вас хочет - он Вас хочет.
И будь, что будет)

Чудесных вам любовных утех😉
Божья коровка• 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
а шо таке бахрома??
теж шось звисає з анусу?
), ви знаєте я про цю бахрому тут і взнала, в 30 років ні з того ні з сього з´явився маленький геморой, як я зрозуміла бо у проктолрга я не була, і він не довго мене турбував, але залишилася складка шкіри біля анусу, виглядає так наче випало щось і хочеться туди назад його впихнути, ну я так розумію, що була шишка, а коли вона зникла то шкіра залишилася обвислою от так і виглядає, у мене є набагато важливіші проблеми зі здоров´ям, тому ця бахромка не є проблемою для мене зараз, хіба тільки морально трохи іноді гнітить, але колись настане час і я доберуся і до цієї невеличкої проблеми.
Не обижаюсь• 09 января 2023
От операции побочки, а от травмированого кекса с АС все ок 😂
Плекаю думи• 09 января 2023
Під час сексу коли всередині пеніс, то там все підтягується всередину також
Я лікувала геморой, і трішки залишилась ось така шкіра, та її зовсім мало і лікар сказав краще не чіпати
Теж соромилася, але помітила що під час сексу вона не помітна

Зупка_цем• 09 января 2023
Ответ дляБожья коровка
аааа...та в мене теж таке нещастя є після пологів
І потім на тому місці теж може з´явитися маленька кулька і зникнути за 2 дні.
Теж це не є проблемою для мене в порівнянні...
Звездолётчица• 09 января 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Я такого не говорила)
АС - это вообще прямая дорога к проктологу.

Попу нежелательно трогать, если она заболеет, то лечить это всё очень неприятно и болезненно. Это может сильно повлиять на качество жизни в дальнейшем.
Зупка_цем• 09 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
божє, як ви взагалі там помічаєте шо у вас в дупі під час сексу?:))
я не уявляю навіть
Божья коровка• 09 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Це тішить)
Звездолётчица• 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
я не уявляю навіть
😂😂😂огонь
Плекаю думи• 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
я не уявляю навіть
Бо парилася цим тому якось і звернула увагу а що ж там бачить мій партнер коли ставить мене раком)))
Зупка_цем• 09 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
мій на пологах стільки всього побачив, тому якщо секс є, то його і бахрома не злякає))
Плекаю думи• 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ну в мене нові відносини недавно)))
Оно само купилось• 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
а как ві принимаете венотоники курсами?
это детралекс какой-то и сколько его пить?
Врач вам назначит и препарат и схему.
Оно само купилось• 09 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Это очень нежные части тела.

Не давайте автору плохие советы.
Правильно! Для чего лечить? Ведь боль,кровь и пр- прекрасно влияет на качество жизни.
А как весело сидеть без секса ( если есть возможность сидеть), в ожидании тромбоза геморроидального узла или ещё чего поинтереснее....
Igra idet• 09 января 2023
Вы ему ж показывать собрались? Завязывайте
Мафиозная• 09 января 2023
Ну,геморой часто є в жінок,але часто його лікують просто свічками,мазями,операції не завжди і потрібні,нащо? Трохи надувається і спадає,так,після цього лишаються бахромки.так це все є і в чоловіків,не менше,ніж в жінок.чого тут комплексувати?
І нащо займатись сексом при включеному світлі і відкритих шторах? Можна створити невимушену атмосферу з приглушеним світлом,ніби все видно,але без подробиць....
Не обижаюсь• 09 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я такого не говорила)

Есть проблема - должна быть решена. Не каменный век терпеть боль и лицезреть бахрому.
Но и включить мозг и думать про здоровье, а не как угодить партнеру.
Мафиозная• 09 января 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Бахрома ні на що не впливає абсолютно,а оперуватись,щоб її прибрати,потім мучитись і тд-це маразм,щоб догодити партнеру
Я Главная• 09 января 2023
Якщо там нічого не болить, не кровить - то жодних операцій, будь ласка.
Тільки по призначенню грамотного проктолога
Знаю одну, вирізали, що кал не може тримати.
З бахромою є такий нюанс, що можуть травмувати сфінктер при вирізанні
ША все! я пришла• 09 января 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Висячая грудь тоже не всем нравится, вернее никому. Это возрастное… но может быть и в молодости.
Моя висячая грудь не остановила ещё ни одного мужчину.
Мафиозная• 09 января 2023
Знову таки,стадії гемороїв різні бувають,бувають загострення,які треба підлікувати і перетерпіти,саме так,це рекомендації нормальних лікарів,а не різати . Люди з такими стадіями живуть по 30-40 років до кінця життя,періодично лікуючи загострення і все добре. А візуально так-шишки надуті,бахроми і тд. Но різати нічого точно не треба
Маурита• 09 января 2023
Ответ дляОно само купилось
Я хочу сказать автору,что ее проблема решается одним днём. И не имеет никакого смысла отращивать комплексы, искать незаметные позы, прикрываться бельем и вообще отказываться от секса.
Не всегда решается.
Например есть гипертонус сфинктера, ас противопоказан - я жопой могу и член откусить случайно) И за операцию никто не возьмётся - малейшее травмирование и я пожизненно в памперсах.
Маурита• 09 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
а как ві принимаете венотоники курсами?
Детралекс или флебодиа600, два раза в год по два месяца.
ФрекенБок• 09 января 2023
Боже, нашо я зашла в цю тему) жила собі спокійно і не знала, що в мене є та бахрома))
Я натуралка• 09 января 2023
Ответ дляМаурита
Я по три месяца пью два раза в год. Хорошая штука. Детралекс.
Леска• 09 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
А як ви помітили?
Пикарда• 09 января 2023
Автор, разве что у Вас последняя стадия когда вообще не втягивается. На tut.by было интервью с проктологом, говорил что ’люди делятся на 2 категории у кого геморрой есть и у кого будет’)))