Брыкалка• 09 января 2023

Бывает ли плохой конец у верующих людей?

У действительно верующих православных христиан, которые соблюдают заповеди и живут правильно. Бывает ли у них плохой конец как например: неизлечимая болезнь(умственная), или суицид например? Жизненные сложности естественно есть но интересует именно эти. Встречали ли вы людей которые были верующими и так закончилась их жизнь?
Vona-7d6b• 09 января 2023
Ответ дляПапина дочка
Ирод не был другом Иоана.
Написано, что Иоан был пророк и Ирод боялся и уважал его. И было сташно, но ради клятвы дочке своей любовницы сделал
Ну не знаю, я не знала как его обозначить, да он вроде как уважал его

Зоркая Зорро• 09 января 2023
Сторонній людині важко визначити наскільки людина живе праведно. Часто це лише виглядає так, тобто людина намагається так жити, і приходить до церкви, і має переконання, і старається. Але чим більше старань тим більше може бути випробувань, тому що того, хто не живе по заповідям легко збити з шляху. Для диявола вартісніша душа яка на праведному шляху стоїть, тому прикладає багато зусиль і людина впадає в спокусу. Щоб постійно себе контролювати необхідно часто сповідатися. Щоб мати підтримку від Бога-молитись і причащатись. Раніше люди намагались мати духовного наставника, щоб він вчасно допомагав зрозуміти свої помилки, вчасно побачив істинні потреби і труднощі в духовному житті. Зараз таких людей мабуть вже немає. Та і раніше багато святих просили Бога щоб він забрав від них дар прозорливості, бо тяжко бачити людину у всіх її гріхах і не засуджувати. А наскільки людина праведна то відомо тільки Богу.
Коли віруюча людина закінчує свій шлях так як ви написали-самогубством, то мабуть недостатньо віри було в Бога, а вчасно ніхто не підтримав і не допоміг в боротьбі з лихими помислами. У випадку душевної хвороби буває по різному, іноді це духовні проблеми, іноді органічні, які при потребі лікує психіатр.