Домашка• 09 января 2023

Болит плечевой сустав

Пью Д и Омегу, сейчас начала магний. Результата нет. Тяжёлого не поднимаю, только ребенок 16 кг но не часто. Вначале, когда начала магний вроде перестал, но это показалось. Все равно болит
Если что, мне 40. К какому врачу записаться или какие анализы сдать? Спасибо
Жерица ночи• 09 января 2023
У меня такое было, от нагрузки, сумку тяжёлую носила на плече. Пила сератту и мазала меновазаном.

Неваляшкина• 09 января 2023
Автор, в мене чогось одне плече поїхало вгору. Сколіоз чи що. Три невролога масажист, ортопед тощо. Результат - нульовий. Банально допомогло плавання. До цього роки мучилась. Поки пігулки п´ю все добре. Тільки припинила - по новому. Тільки плавати.
VivaForever• 09 января 2023
вот верно выше написали, если есть перекос, плечи не на одном уровне,будеть периодически болеть, делайте гинастику, но ее нужно подобрать под проблему.кроме того ребенка мы обычно носим на одной руке, на которой удобно и поэтому перекос усиливается
Неваляшкина• 09 января 2023
Ответ дляVivaForever
Я в зал пішла. Всеодно боліло те плече. А за 6 днів на морі ( я плавала двічі на день до сильної втоми)- все пройшло.
VivaForever• 09 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
гимнастика это не зал
Неваляшкина• 09 января 2023
Ответ дляVivaForever
гимнастика это не зал
Ну так, не одне й те саме. Саме цікаве, що інші проблеми з спиною пройшли - я спину закачала нормально так. Перестала її взагалі відчувати. А от те плече - все одно боліло.
АдеКВАтная• 09 января 2023
У мене теж плече боліло саме від носіння дитини. Навіть диклофенак не особливо допомагав. Як не дивно, допомогло два тижні помазатися Сиваською грязюкою (продається в інет магазинах в таких сірих відерках, по 1кг).
Г@Л@В@ломка• 09 января 2023
Сильно болить плече, реакція на холод, навіть відкрите вікно на відстані 7 метрів. Мажу мееовазін, пью нейробіон, але скоро піду до лікаря, бо дуже мучаюсь з плечем
автор Домашка • 09 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ні, в мене такого нема. Болить ввечері і зранку. Як розхожусь зранку то все ок. А ввечері вже відчуваю його.