Ms. Сама прямота• 09 января 2023

Дівчульки, допоможіть розшифрувати аналіз крові.

Створюю ще одну тему, бо там ніхто не відписався. Дуже треба ваша думка. Густі соплі і легке покашлювання у дитини. Лікареві скинула, але поки не відповів нічого. Температури немає і не було.
Аналіз вказує на вірус? І що означають збільшені базофіли? Дуже прошу, бо я мама завжди сильно переживающа , навіть показник незначно підвищений чи знижений, я дуже хвилююсь.
А там а аналізі ще примітки якісь ´, подивіться будь ласка хто в тому шарить.

Розшифруйте хто розуміється.
Кукусик• 09 января 2023
Ви з кожними соплями на аналізи ходите?
автор Ms. Сама прямота • 09 января 2023
Ответ дляКукусик
Ви з кожними соплями на аналізи ходите?
Ні, просто реально аналізи вже не здавали десь більше року, а тут соплі кашель, і вирішила здати.
к.Буланова• 09 января 2023
Так, вірус.
Вечный двигатель• 09 января 2023
Автор, вы прошлую тему тоже со слова ’дівчульки’ начали?
автор Ms. Сама прямота • 09 января 2023
Ответ дляк.Буланова
Так, вірус.
А базофіли, можете щось сказати про них і про ту примітку?
автор Ms. Сама прямота • 09 января 2023
Ответ дляВечный двигатель
Так я і не скриваю, що то моя тема
Dashko007• 09 января 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Гугл пише - аллергія, інфекції, глисти, радіація.. і багато іншого. Лікарі не дивляться на окремі показники, для них важливо всі в купі.
автор Ms. Сама прямота • 09 января 2023
Ответ дляDashko007
Дякую
соева-сысоева• 09 января 2023
Нормальный анализ вроде. Какие-то небольшие сдвиги - это нестрашно.