ротцвеники• 09 января 2023
"Тільки не кажи, що розлучились."
Розлучилась з чоловіком. І тепер мама, і батька також, говорять, щоб я нікому з сусідів або знайомих в їх місті не говорила, що розлучилась. Сильно ніколи в особисті справи не поширювала знайомих чи сусідів, але це ж питання, що можуть задати і мені (а коли чоловік приїде?) Чи дитині (а тато де?)...
І брехати!?
Аж не хочеться тепер їхати до батьків.
Ми живемо в різних обласних центрах.
У вас таке було?
Це нормальне прохання батьків?
І брехати!?
Аж не хочеться тепер їхати до батьків.
Ми живемо в різних обласних центрах.
У вас таке було?
Це нормальне прохання батьків?
Результат:
вже голосів:
141 (69.8%)
Говоріть правду, якщо запитают
30 (14.85%)
Подивитись результати
18 (8.91%)
Не їздити до батьків
13 (6.44%)
Це нормальне прохання батьків
Мой завтрак• 09 января 2023
Для чого взагалі афішувати своє особисте життя? Хто має право ставити такі запитання?
Верочка 100%• 09 января 2023
Нет такого. Наоборот, меня все поздравляли
. Коллеги в обед ходили со мной в кондитерскую, я торт покупала
Единая страна!• 09 января 2023
Когда приедет- пока не планирует. Все. Зачем говорит лишнее? В любом случае
Вся в кредитах• 09 января 2023
Живёте в разных городах, кто бы что не спросил - где папа?
Дома папа
Люблю_джаз• 09 января 2023
Це походить, очевидно, від стереотипу про ’соромність’ розлучення?
Кажіть правду, це нормально - розлучатись, не бачу проблеми.
Cocomamzel• 09 января 2023
Мой бывший скрывает от всех, что мы в разводе
От друзей, родственников, на работе.
Всем врет
От друзей, родственников, на работе.
Всем врет
Доль Чекомбана• 09 января 2023
Це ви йдете містом і у вас запитують чого одна, без чоловіка і коли приїде? Чи мама любитель виставляти ваше особисте життя чужим людям?
Якось не уявляю такого...
Экспертиза• 09 января 2023
Якщо на завтра до батьків і спитають близькі люди, я б казала правду ..бо вона все одно рано чи пізно стане відомою....А якщо ви просто в гості і спитають сусіди, то то не їз справи...кажіть дома, на роботу ходить...
побольшомусекретику• 09 января 2023
Мои родители скрывают более 30 лет что не живут вместе. Официально не разведены. Мама не смогла смириться со статусом разведенки, а отцу так даже удобней. Все имущество, бизнес он всю жизнь пишет на маму и нас -детей. Воспитал нормально, поэтому точно знает, что никто его не собирается нагреть, а вот в чужих женщинах он не уверен и испытывать судьбу не намерен. Уже внуки совершеннолетние приняли эстафету семейной тайны 🤷♀️
Но на мой взгляд это глобальная ошибка родителей. Нужно было ставить точку. А они то детей не травмировать, то себя, то что люди скажут, то это помешает имиджу… такое.
ротцвеники
• 09 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Якось не уявляю такого...
Також не уявляю чому мама про це взагалі почала говорити.
Я не виставляю своє життя на показ, соціальні сторінки в мене тільки з робочими моментами і рідко.
Чому їй так це припало.
І якщо хтось і взнає про розлучення, то що з того?
Чому їй так це припало.
ротцвеники
• 09 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
Супер!!!
ротцвеники
• 09 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Не афішую. А знайомі можуть запитати. Це ж звичайне питання.
ротцвеники
• 09 января 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Це потрібно продумати правильну відповідь. І дитину навчити так недоговорювати.
Заради чого?
А_мій_самий_самий• 09 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Так они вместе и не живут?
Мороженная курица• 09 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Афішувати чи приховувати, це дві крайності.
Автор мала б сама вирішити чи казати, а не замовчувати, бо батьки боються, що сусіди будуть пліткувати чи батькам буде соромно.
Дайте подуться• 09 января 2023
О))
Це в мене так бабуся, уже 17 років від усіх приховує, що її донька ( моя тітка)з чоловіком розлучилися.
Те що він сидів на її шиї, зраджував, пив і підіймав руку - не соромно, а от, що розлучилися - соромно.
Дайте подуться• 09 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
було) мама ще й просила як їду до них одягати оброчку
Я б образилася і не їхала. Це ж треба так не приймати життя і вибір доньки. А якщо та вдруге вийде заміж? Новому зятю не з´являтися на порозі чи казати, що то старий зробив пластичну операцію.
Слепок стопы• 09 января 2023
А зачем каждому встречному поперечному об этом рассказывать? Чтобы потом маме с папой мозги полоскали и сплетни распускали? В чем проблема сказать, что не приедет? Есть люди, которым нужно обязательно, при дежурном вопросе, пол жизни своей рассказать. Вы из таких же?
Я тоже не люблю, когда лезут в мою жизнь или жизнь родственников. Поэтому ничего, никому не рассказываю, если приезжает мама, то ее тоже прошу меньше рассказывать что-то. Потому что людям, что не скажи, они ещё сверху пол тонны приврут. Зачем это нужно мне и моей семье?
Доль Чекомбана• 09 января 2023
Ответ дляротцвеники
Чому їй так це припало.
Ну то і не беріть дурного в голову. Мама хай розважається як хоче.
Ангелочек с рожками• 09 января 2023
Моя кума 7 лет не знала что мы развелись и я в другой стране.
Только из-за войны сказала
Аннуитет• 09 января 2023
Ответ дляCocomamzel
От друзей, родственников, на работе.
Всем врет
От друзей, родственников, на работе.
Всем врет
Мой отец так делал. Всем и себе и нам и моей маме говорил что женат.
До конца своих дней считал себя женатым на маме.
ВундерКИНГ• 09 января 2023
Вам скільки рочків? Будете брехати та оглядатися постійно, щоб тільки нічого ніде не випливло щоб батьків не розчарувати? А нового чоловіка, якщо він буде, як з батьками знайомити будете? Приїздитимете вночі, його в багажник, щоб сусіди нічого не побачили?
Батьківський дитсадочок- то батьківський дитсадочок. У Вас особисто мало пригод, щоб ще собі шукати?
Майская киска• 09 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
Я от начала 2 раза - один раз в боулинге, второй раз в баре, дротики кидали. Жаль, не было фото бывшего мужа )
Майская киска• 09 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Так же ответила в опросе. Не вижу смысла стесняться, врать, юлить
Губы_зубы• 09 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Якщо знаєш людину то що поганого поцікавитись де його половинка? Як на мене це підтримка розмови та добрі відносини.
ОливьЕЖечка• 09 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
я не ношу обручальное 15 лет и всем пофиг
просто мне неудобно, что мыло попадает