Летчица• 09 января 2023

Шатаються два передні зуби після удару

у дитини 4 роки. є шанс, що їх не прийдеться рвати?
До лікаря завтра будемо йти, якщо прийме
Мать драконов• 09 января 2023
Сину виривали
автор Летчица • 09 января 2023
Гарний нікнейм.тільки у нас ’летчик’((
КаваЗМолоком• 09 января 2023
Може все буде гаразд, і не прийдеться виривати, але позитив, що вони молочні, так що навіть якщо прийдеться рвати виростуть нові.тримаю кулачки за вам, щоб все обійшлося
Дело было давно• 09 января 2023
Сделают снимок, если корни не повреждены, трогать не будут.
Неделю на пюрешках посидите и всё.
Ищу Аленя• 09 января 2023
У нас трималися до 6 років. Мала об гірку вдарилась, зуби всередину ввійшли трохи, стоматолог назад вирівняв, була ще гематома на дісні і губа розірвана.
автор Летчица • 09 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую!
автор Летчица • 09 января 2023
Ответ дляДело было давно
Неделю на пюрешках посидите и всё.
Дякую
Ангел-предохранитель• 09 января 2023
Снимок сделать и наблюдать. Если трещин нет и перелома, значит не будут удалять. Щадящий режим несколько дней.
Через несколько месяцев если не потемнеет и не будет свища, значит все гуд.
Мама Карло• 09 января 2023
Мій малий дуже впав і також були проблеми з зубами. Один прийшлось видалити, а інший прижився. Так до 6ти років і зодив бідолашний без переднього зубика.
Зайканалужайке• 09 января 2023
Син подруги так вдарився, один зуб потемнів, але простояв ще кілька років, поки не прийшов час фізіологічної зміни.