Отжигающая• 09 января 2023
Жіноча паличка "Юйцзіньсян". Ви знали про такий засіб жіночого здоров´я?
Не знала, навіть в який розділ запитання писати...Скажіть, це тільки я така темна, маю 50+ пару років, фармацевт, а про такий засіб тільки що дізналася зі сторінки магазину арабської парфумерії? Може є у кого досвід використання чи відгуки про ефект? Про вправи Кегеля я чула, а ось про це чудо - вперше прочитала.
Лепешечка• 09 января 2023
Кегеля - хоч перевірена річ) А це схоже на якусь китайську фігню
скільки коштує?
Надувная пыль• 09 января 2023
Вы правда фармацевт и верите в эту фигню ?И даже готовы платить за это фуфло деньги ?
Моль Молливна• 09 января 2023
Воно створює запалення, обпалює вагіну всередині. Робить набряк і таким чином стає вужче
Лукава Кішка• 09 января 2023
Самамнайкоащасвррава кегеля-затримувати мочу при випусканні.Безкоштовно!
Зоя Жорівна• 09 января 2023
Ответ дляМоль Молливна
Брррр
Я бы и с доплатой не стала запихивать в себя китайское непоймичто
ЯсноВидящая• 09 января 2023
Эта фигня повреждает стенки влагалища, тупо ожоги порой. Читала на форуме врачей истории про всякую хрень для сужения, омоложения и т.д
НашлаПерепискуМужа• 09 января 2023
Автор,ну вы же фармацевт. Как какая то *хуйня из говна и палки может ’видновыть мязы’ там или квасцы или какие-то дубильные вещества
пьЯНА• 10 января 2023
ну вас, уже купила я тут роллер японский, который стоит теперь в аналоге в 10 раз дешевле
Отжигающая
• 10 января 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Та звичайно ж я в шоці, але думаю, спитаю, може то чарівна паличка, а я не знаю.
Отжигающая
• 10 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
З чого Ви взяли, що я потребую такого чи готова платить? Я з цікавості, не кожен день таке побачиш ще й магазині східних парфумів. А дівчата тут багато чого бачили і знають.
Отжигающая
• 10 января 2023
Ответ дляЧелюскина
Вам точно 50 и у Вас есть медобразование?
І не сумнівайтесь-)
Чукча Мукча• 10 января 2023
Какая то фигня с АлиЭкспресс. Перепродают в Инсте. Вообще не понимаю инсту, как торговую площадку.
Челюскина• 10 января 2023
Ответ дляОтжигающая
І не сумнівайтесь-)
Мне страшно, если все фармацевты такие...
Отжигающая
• 10 января 2023
Кошмар, я ще якось в 2000них читала каталог китайської мережі по типу Емвей з різними БАДами, найменування не пам´ятаю, там були вагінальні овулі, шарики з їх лікарськими рослинами, розкладка представника була в гастрономі, ще тоді дивувалася, як можна не відомо що в себе ставити, ще й з лікувальною метою. А тут раптом новинка ...
Чукча Мукча• 10 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Мне подруга рекомендовала шарики для пупка, для похудения, с АлиЭкспресс
Там такой катышек зелёный, его пихаешь в пупок и сверху лейкопоастырем заклеиваешь.
Она говорила, что очень хорошо понижает аппетит.
Я не рискнула пробовать
Отжигающая
• 10 января 2023
Ответ дляЧелюскина
От чого Вам страшно, я ж просто поговорить сюди прийшла. В мене багато вільного часу дурні теми створювать, це правда.
І давайте так. Вас тригерить, що я фармацевт! Може хтось прочитає про цю дурь і не купить. Я ж не рекламувати її прийшла, а зі здивуванням так само, як і всі.
Отжигающая
• 10 января 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Автор, а почем ее в Инсте продают?
Трохи більше 500грн. Я спеціально не показувала ні ціну, ні сторінку, де це ’чудо’ побачила.
Всім дякую за увагу.
Буду просити адмінів закрити тему.
Всім дякую за увагу.
Буду просити адмінів закрити тему.