Уси-пуськи• 10 января 2023
Дівчата, підкажіть чи можна молитись за людину, якщо не знаєш його повне ім´я?
Наприклад хлопець Марк, його так всі звуть.
То наприклад, якщо читати молитву за цю людину то можна називати саме так, Марк, чи якщо його повне ім´я Марко (українською) то треба знати тільки повне ім´я?
Взагалі от це важливо в молитві, бо повне ім´я інколи і не знаєш, так як от Кирил і Кирило, Євген і Євгеній?
Чи можна звертатись так, як в буденному житті до людини говориш?
ДолькиКабана• 10 января 2023
Ответ дляМайор Медуза
Какая разница...все равно это сотрясание воздуха бестолковое.
Ви спеціально зайшли в тему?
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Можна молитися навіть за людину, ім´я якої ніяк не знаєш.
Дякую за інформацію.
Правильно_Валерчик• 10 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ви спеціально зайшли в тему?
Ну звісно. Є такі люди, в кожну релігійну тему заходять :)
Серьезная баба• 10 января 2023
Ни в коем случае. Без точных фио, паспортных данных и идентификационного кода молитва до Бога не дойдет! Не слушайте тут других дурочек. Уйдет насмарку за другого абстрактного Марка. Еще не дай Бог за москаляку какого-нибудь.
Ламборджини• 10 января 2023
Он может быть крещен вобще другим именем. Обычно в молитвах упоминают то имя, которым крестили.
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Оце зараз,в умовах війни,коли людина у важкій ситуації,Ваш недолугий сарказм недоречний.
Запитала,чи можна молитись шоб не зашкодити ніяк, то можна і нормально відповісти .
Ламборджини• 10 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Навредить точно не навредите.
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Оце я про це думала,у мене сестру звати одним іменем,а церковне інше.
Ламборджини• 10 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Мы младшего ребенка крестили другим именем. Так получилось. А в семье жены моего брата вобще всех детей другими именами крестят.
Серьезная баба• 10 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Я ответила со всей серьезностью. Вот именно, что сейчас время опасное, и помимо веры нужно не забывать о патриотизме и молиться с точными данными за кого молитва. Иначе Вам должно быть стыдно, если здоровья у другого Марка прибавится, вместо Вашего. И это может быть вражина какой-то.
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляПикарда
Якраз із-за того що війна, треба ’спуститись з небес на землю’ і стати реалістом. Де ж був той Бог коли бомбили Маріуполь? Невже харків´яни з Салтівки набагато грішніші ніж львів´яни з Сихова? Тому що одні лишились без дому, а інші здають халупи в у.о.
Ну це Ви глибоко копнули.
Ламборджини• 10 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляПикарда
Але це правда
Але на це питання, чому так, ніхто Вам не дасть відповіді,чому на наше життя такі випробування випали.
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляУдачная
Головне, щоб ви про цю людину думали.
Думаю постійно,і фото є його недавнє
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляПикарда
От автору, думаю тому Марку буде більше користі якщо Ви йому допоможете - грошима/ліками/тепловізором, не знаю яка там ситуація
Ми йому всі друзі зібрали 27 тисяч,і зберемо ще як буде треба.
Це не про матеріальне питання.
Ответ дляУси-пуськи
Тому що нема ніякого Бога, але є вічне протистояння хто сильніший, вічне людське бажання бути сильнішим. Нажаль, за 30р Україна не змогла стати сильною країною,як Китай. А Росія всю історію доказує свою силу, ’імперська хвороба’
ДолькиКабана• 10 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Думаєте, що Бог не знає його? Лише за ім’ям, яким хрестили?
Уси-пуськи
• 10 января 2023
Ответ дляПикарда
То їдьте до Росії, будете і ви сильніша.
ДолькиКабана• 10 января 2023
Ответ дляПикарда
А коли війни не було, то Бог був? Люди живуть за заповідями? Читають Слово? Бо якщо вірити, то і не віримо в Бога, але претензії висуваємо Йому