Я люблю транзисторы• 10 января 2023

Страховий стаж йде якшо в декреті? Фоп але єсв не плачу за себе, в декреті

Плекаю думи• 10 января 2023
Ні в яких випадках не йде стаж, якщо не сплачується єсв.

автор Я люблю транзисторы • 10 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
А чому тоді в пенсійному в мене позначено кожного місяця 6500? Якшо я в ті місяці не платила
Останній раз оплатила за січень 2022 року
Лень гуглить• 10 января 2023
Нет, засчитывается только трудовой стаж, а страховой нет
Ответ дляЛень гуглить
Ось та табличка яка вводить мене в ступор
Шо таке страховий і трудовий
На що впливає пенсія?
Лень гуглить• 10 января 2023
Пенсия зависит от страхового стажа
Пышечка• 10 января 2023
нет, не идет.
Лень гуглить• 10 января 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Шо таке страховий і трудовий
На що впливає пенсія?
А трудовой стаж это просто время, в течении которого работник числится оформленным у работодателя, хоть он в декрете, простое и т.д. Он влияет к примеру на надбавку а стаж у некоторых работников, кому положена по закону
Нафаня Маня• 10 января 2023
В мене двоє дітей. 2005 і 2014 року народження. Обидва увійшли до стажу. Рік тому оформлювала пенсію по інвалідності.
Прилипало• 10 января 2023
За вас ЄСВ плате управління соціального захисту, ви ж допомогу при народженні дитини оформлювали?

Ответ дляПрилипало
Оформлювала
Цыбулька• 10 января 2023
Идет стаж, за вас есв платит соцстрах.
Херсон це Україна• 10 января 2023
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2240-14?find=1...

Надеюсь первые посты были не от бухгалтеров
Херсон це Україна• 10 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ссылка на закон будет?
Или вам это приснилось?
Ответ дляПрилипало
То виходить реально нема сенсу ще за себе платити єсв якшо це єсв за мене платить соц захист? Краще донатити на армію
Примарочка• 10 января 2023
Іде, платить соц страх
Прилипало• 10 января 2023
Управління соціального захисту сплачує до досягнення дитиною 3 років, потім ви самі сплачуєте ЄСВ, завантажте через дію довідку ок-5, і подивіться по коду організації, хто сплачує за вас податки. Не плутаєте соц страх і управління соціального захисту. Фонд соціального страхування не сплачує, його взагалі з 2023 немає
ничевока• 10 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Вы ФОП с 2004 года? ЕСВ не платили в декрете?