Я люблю транзисторы• 10 января 2023
Страховий стаж йде якшо в декреті? Фоп але єсв не плачу за себе, в декреті
Я люблю транзисторы
• 10 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ні в яких випадках не йде стаж, якщо не сплачується єсв.
А чому тоді в пенсійному в мене позначено кожного місяця 6500? Якшо я в ті місяці не платила
Останній раз оплатила за січень 2022 року
Я люблю транзисторы
• 10 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Нет, засчитывается только трудовой стаж, а страховой нет
Ось та табличка яка вводить мене в ступор
Шо таке страховий і трудовий
На що впливає пенсія?
Шо таке страховий і трудовий
На що впливає пенсія?
Лень гуглить• 10 января 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Шо таке страховий і трудовий
На що впливає пенсія?
Шо таке страховий і трудовий
На що впливає пенсія?
А трудовой стаж это просто время, в течении которого работник числится оформленным у работодателя, хоть он в декрете, простое и т.д. Он влияет к примеру на надбавку а стаж у некоторых работников, кому положена по закону
Нафаня Маня• 10 января 2023
В мене двоє дітей. 2005 і 2014 року народження. Обидва увійшли до стажу. Рік тому оформлювала пенсію по інвалідності.
Прилипало• 10 января 2023
За вас ЄСВ плате управління соціального захисту, ви ж допомогу при народженні дитини оформлювали?
Я люблю транзисторы
• 10 января 2023
Ответ дляПрилипало
Оформлювала
Херсон це Україна• 10 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ссылка на закон будет?
Или вам это приснилось?
Я люблю транзисторы
• 10 января 2023
Ответ дляПрилипало
То виходить реально нема сенсу ще за себе платити єсв якшо це єсв за мене платить соц захист? Краще донатити на армію
Прилипало• 10 января 2023
Управління соціального захисту сплачує до досягнення дитиною 3 років, потім ви самі сплачуєте ЄСВ, завантажте через дію довідку ок-5, і подивіться по коду організації, хто сплачує за вас податки. Не плутаєте соц страх і управління соціального захисту. Фонд соціального страхування не сплачує, його взагалі з 2023 немає
ничевока• 10 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Вы ФОП с 2004 года? ЕСВ не платили в декрете?