Мне без сахара• 10 января 2023

Ті хто в Німеччині, ваші діти не будуть роками з батьком бачитись?

Ну скажемо не роками, а рік + для тих хто виїхав в лютому.
Просто цікаво як з цим справлятись і взагалі що ви думаєте на разунок того що дитину не можна вивозити в Україну під час ВС?
Як на мене це якесь знущання. Ви самі, взагалі, плануєте зустрічатись з чоловіком без дітей?
Якщо шось я не в Німеччині, просто, в шоці від їх правил
Tammy21• 10 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
Ми були в Німеччині 5 міс, але як багатодітні всією сім´єю, повернулися. З тих часів спілкуюся з новими знайомими з того міста, та от одна в Київ не збирається аж до жовтня, у лютому відразу виїхала, бо в неї контракт до жовтня на квартиру, з нею син та донька, за чоловіком не сумує зовсім, там така персона що любить дуже гроші, ’як це пособіє втратити? Чоловік мене боїться і коханки не заведе!’ як відповідь на мої натяки..
Інші знайомі жіночки хоча б прикидаються що сумують,а адекватні раз на два місяці їздять до чоловіків..
Ви вважаєте себе доброю людиною? Гарною подругою?

Кина_не_будет• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Ніхто казок не вигадує. Ви в Німеччині?
Моя колега влітку приїжджала, а в грудні мала їхати, все оформила і сама очконула і відмовилась, бо їй страшно.
Чтооооооооооо?• 10 января 2023
Чоловік в ЗСУ , у відпустці ще не був з лютого. Я з дитиною в Німеччині. Від того, що ми сиділи б вдома, частіше дитина б з татом не бачилася
Коко На Страже• 10 января 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
так зняв же відосик бубочка, типу, зробимо все, аби вернути українців додому - от і пішли теми, як псюрчаки після дощу)))
спасибо за мысль, а то уже который день в недоумении - шо они уже от нас хотят
Укр_жіночка• 10 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
Якщо гроші є можна і кататись
Коко На Страже• 10 января 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
до чого тут русня, це свої слуги стараються
это я уже поняла
Всех в сад• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Так смішно тут все працює, два дні тому була тема де всі напебой кричали які проблеми і в них самих і в тих хто з‘їздив в Україну, давали посилання на закони і тд, там правда автор створила тему під іншим соусом.
Тут що не напиши, всі будуть перти проти автора і доказувати що автор
То есть, создавая тему, вы вся испереживались. Пройдя на вторую страницу, вас уже ответы развеселили.
Отлично! Все будет и у нас хорошо!
Всех в сад• 10 января 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Не просто стараются, а служат прикальнутому народу.
Inci• 10 января 2023
Ответ дляTammy21
Не подруга я їм,випадкова знайома, в цій ситуації мені дуже жаль тих чоловіків, багато жінок приїжджають провідати, з дітьми або ж на західну Україну, а отак навіть не задумуючись про зустріч.. це не шлюб. Обом комфортно окремо

Несу пургу• 10 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Чому? Що їх там з´їдять?
А чого захисток просили
Їх тамїли чи що
Малявка-козявка• 10 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
То не Ваша справа
Аноним Советчик• 10 января 2023
Ради жизни и будущего детей в нормальной стране можем и потерпеть и не видеться какое-то время.

Пусть Бубочку что то конкретное сделает, чтобы мы проверили, что имеет смысл вернуться, а не только озабоченное лицо. Пока что он за всё президентство для людей сделал ноль. Пусть лучше судей в тюрьмы посадит, которые наводчиц российских ракет под залог выпускают, а то прямо государственная программа по содействию обстрелам наших городов от судебной власти.
автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляАноним Советчик

він же на вас напав.
Можна запитати що ви робили для України і що робите зараз?
Tammy21• 10 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
Фух. Добре, що не подруга.
ЭтаваНиМожетБыть• 10 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
Як же ви влучно сформулювали: «хоча б прикидаються що сумують») так і є
Аноним Советчик• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
він же на вас напав.
Кто на меня напал?

Всё что я должна была делать, я делала - налоги платила, которые гоп компания слуг народа растрынькала непонятно на что.

Делать больше ничего не собираюсь, после последних выборов в страну и в её будущее не верю, при любом исходе войны.
Кукусикиииииии• 10 января 2023
Ответ дляКоко На Страже
расскажите это женщинам у которых мужья на фронте как лучше, детей в окопы тоже тянуть в качестве воспитания
Не рівняйте хрін з пальцем. Вона кинула й поїхала в комфорт. А він захищає Батьківщину і незалежність своєї ж сім‘ї.
Малявка-козявка• 10 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
То дітям від того легше? Що там, що там батько не поряд.
Кукусикиииииии• 10 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
У вас точно не воює. Бо ви б знали що військових відпусткають додому на леякий час, і ротації у них бувають. І одна справа коли вимушено діти не бачать батька, а інша коли так просто мати вирішила.

Малявка-козявка• 10 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та ясно, що безпека і спокій дітей для Вас нічого не значать. Аби батька бачили, а чи живими залишаться, то як пощастить.
АфродитаПетровна• 10 января 2023
Рано или поздно, но туристические покатушки закроют. Вон уже Польша поднимает эту тему.

Я из тех кто не уехал. Именно потому, что я не хочу семью по Интернету. Муж отказался выезжать по схеме. Побоялся рушить налаженную жизнь. Я его понимаю. У меня тоже было бы полное обнуление. Мы выбрали жить всей семьей дома.
Все знакомые мне выехавшие семьи уехали полным составом. Все женщины , которые уехали сами, вернулись еще в начале лета.
Знаю только одну женщину , которая уехала с детьми и до сих пор не вернулась. Муж в Киеве, прекрасный дом, работа… но мы не близкие друзья, какие там в избушке погремушки мне не известно.
Считаю такие добровольные разрывы семей глупостью, но каждый поступает как хочет, мне в принципе плевать на чужих людей.
Чтооооооооооо?• 10 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не всіх відпускають. Мій ще вдома не був
Кукусикиииииии• 10 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Ви за мене не розписуйтеся, за собою слідкуйте, майте елементарне виховання.
Коко На Страже• 10 января 2023
Ответ дляАфродитаПетровна

что-то не заметно, что вам плевать. прям статистику целую свели и нам изложили
живите свою жизнь как вам нравится и не судите других, потому что вас могут обвинить в том, что вы поставили под угрозу безопасность детей, побоялись изменить свою налаженную жизнь и инфантильно убеждаете себя что и так сойдет и вот эту вот свою навесную браваду выдаете как подвиг во имя сохранения семьи

а на самом деле, то что происходит это огромное горе для каждой украинской семьи и каждая семья нашла свой выход в этой ситуации
Я_и_моя_собака• 10 января 2023
Ответ дляВсех в сад
Пусть.
Сидя за столом в воскресенье, одной семейной паре, которую я уже не имела мочи выслушивать, про ’’он наш герой’’, мне достаточно было показать одно видео с ним, чтобы они начали шевелить извилинами.
Яке відео? Мені таке потрібно))) Я його відео не дивлюся зовсім, тому нема чого людям показувати.
Всех в сад• 11 января 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
И только немногие помнили и понимали, почему при официозе было упомянуто “красавицу”

А до этого было так и не только так:
Малявка-козявка• 11 января 2023
Ответ дляВсех в сад
https://youtu.be/LcltHWnZIvk

А до этого было так и не только так:
https://youtu.be/q2ptlsMwzSM
Відео справді дивитись не приємно, але вони старі, деякі із двадцятирічним терміном. Тому вони не мають ніякого значення, оскільки все змінюється, і людина яка на цих кадрах невлучно шуткувала, зараз рятує країну.
Всех в сад• 11 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Как раз таки влучно, я бы даже сказала по снайперски.
Рятуе?
Марина-af26• 11 января 2023
Ответ дляВсех в сад
Видеосвязь не, не используете?
В яблочко ))) Хотя наш папа с нами. Но это мы проделываем с моими родителями. Они звонят потому-что не угадаешь когда будет связь. Звонят на вайбер дочки и разговор затягивается по кругу на час и больше.
Да, я блондинка!• 11 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Так дітей до 16 років не можна везти в Україну під час ВС
Є такий закон. Але всі їздять з дітьми. Я возила дітей на 5 тижнів додому і все ок