Твоя подруга• 10 января 2023
Хто на соціальних виплатах в Європі, підскажіть
Якщо я поїду в країну на авто яке в кредиті, вартість ринкова його до 20 тис дол. То що краще відповідати соціальній службі де беру кошти для оплачування кредиту? Чи можна соцслужбі сказати що кредит оплачує свекруха?
размахер• 10 января 2023
Врядли авто в кредите выпустят….это в феврале выпускали и на чужих и на рабочих.
Твоя подруга
• 10 января 2023
Я в Європі з весни. Просто жила в країні де виплат немає. Свої гроші закінчились. І взагалі в шоці від питання, на яких підставах на кредитному авто могли не випустить
Твоя подруга
• 10 января 2023
Ответ дляСовНарКом
Така інформація нікого не цікавить
В групі даної країни сказали що будуть питати де беру гроші сплачувати кредит, якщо доходу не маю
СовНарКом• 10 января 2023
Ответ дляТвоя подруга
Країни не мають інформації про ваші кредити
Твоя подруга
• 10 января 2023
Ответ дляСовНарКом
Так. Але я думала що вони питають про кредити депозити. А як це відбувається взагалі? Я прийду в службу, говорити їм за авто?
А якщо вони запитають ви на авто приїхали чи загальним транспортом?
Твоя подруга
• 10 января 2023
Запитала тільки що знайомих, які на кредитному авто їхали восени з України ніхто подібні питання на кордоні також не задавав . Про кредит на авто