Танцепесенная• 11 января 2023

Якщо мч виставив " голе" фото це всьо?

На сз. Раніше проходила повз одразу. А тут нормальні були фото у чоловіка, і раптом виставляє фото , десь до середини торсу, з гантелею у руці. Погляд норм, не хтивий, не самозакоханий, але все одно.
Для вас це одразу всьо чи ви лояльні до таких світлин?
Плакулька• 11 января 2023
Для меня это всё, сразу как то отворачивает. Но кому-то нормально.

Кусачая Я• 11 января 2023
Ну, не член же показал... А то, прям, институт благородных девиц, узрели голый мужской торс и всё, ужас. А как сами тут голыми попами светят, так ничего.
Ксерокопия ночи• 11 января 2023
Для мене це не все, для мене це навіть не почити думати щоб починати, це хворі люди в стадії загострення🤦🏼‍♀️
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Я не свічу. Питання не в тому. Просто людина демонструє себе, а нащо? І так видно що спортивний, у одязі.
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Навіть якщо фото відносно скромне, не так як деякі розблять позуючи перед дзеркалом до лобка?))
Ксерокопия ночи• 11 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Навіть
Кусачая Я• 11 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Показывает всё лучшее, так сказать. Вам не нра? Ну, ищите дальше.
Кусачая Я• 11 января 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Навіть
А секс Вы любите?
Миледи• 11 января 2023
З гантелею в руці, а мені звучить як з тим самим місцем в руці думаю, та ні, перебор

Ксерокопия ночи• 11 января 2023
Ответ дляКусачая Я
А секс Вы любите?
Люблю, який зв‘язок між сексом і примітивними тупими створіннями?
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляМиледи
)))
А_я_ЛОЖУ!• 11 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Так тут в основном девочки сидят. И не для покрасоваться фото выкладывают. А мужик ведь явно привлекал к себе внимание слабых на передок.
Меня бы тоже отвернуло. Не люблю такое.
Не служанка• 11 января 2023
Я думала голый это без трусов.
В фото с голым торсом и гантелей или в спорт зале, не вижу ничего плохого.
Просто наверно некоторые дамы давно одиноки и целомудренны, что видят маньяков и озабоченных везде...
Ну или я не поняла что автор имел под словами: ’норм, але все одно..’
Утка_в_тапках• 11 января 2023
Ну наверное ждет ответного фото. Своей красотой блеснул - ваш выход)
Если вы не просили фото, то любуется собой, нравится себе, иногда такие бесят.
Лорка-хлорка• 11 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ви погано знаєте тих що займаються в залі.
Це робота над собою і йому хочеться щоб всі бачили як він працює і як гарно виглядає, яких успіхів досяг, особливо коли мав зайву вагу або був раніше не в формі.
Черноморская ривьера• 11 января 2023
Это сразу наводит на мысль,что больше похвастаться ему нечем.
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляНе служанка
Я думала голый это без трусов.
Не збоченці, а самозакохані, або навпаки невпевнені. Мова не про секс. Але це як пропозиція себе сприймається, все одно. Як дівчина в купальнику.
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Меня бы тоже отвернуло. Не люблю такое.
Сама анкета звичайна, без пафосу, натяків на секс, флірт і тд
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Я це розумію, але хорошу форму видно і так)

автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Ну щось типу того
Идууу--уууу блин• 11 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
А які пропозиції від купальника? Це ж не спідня
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Нащо взагалі оголюватись на фото в соцмережах чи сайтах знайомств? Для мене це ’ товар обличчям’, або подивись який я офігєнний, ти ж мене хочеш, я точно знаю)))
Лорка-хлорка• 11 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Це ваше таке сприйняття. А в нього - подивись, моє захоплення - це зал, я зробив собі гарне тіло і для мене це важливо, знала б ти скільки часу я витратив на задню дельту.
автор Танцепесенная • 11 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Фотка вдома) я не кажу що моя думка єдина вірна. Таке сприйняття, так)
Мяо мой мяо• 11 января 2023
Если до половины голый, то не страшно. Просто хотел покрасоваться. Мужчины как и женщины любят свое тело, особенно если они за них следят. Ничего плохого не вижу. Я бы спросила , зачем он такое фото прислал? Чтоб обосновал
Лорка-хлорка• 11 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Тоді не забивайте голову)) не спілкується з ним, якщо це так вас вражає і потребує додаткового обговорення на сайті.