Жидкость для снятия глаз• 11 января 2023
Хто робив собі груди?
Як вам? Не пожаліли? Після того змогли годувати? І по вартості скильки обійшлося? Вдячна
Пугачиха• 11 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Больно, выкинутые деньги, остается в лучшем случае 30%жира, что вкололи.
На мой взгляд импланы лучше, сделал и забыл.
Поняла, спасибо!
Тогда импланты. Булу выбирать доктора.
Ответ дляСтильная штучка
Все подруги робили. Штук 6 никто не пожалел . Я хочу но боюсь имплант нужна подтяжка ищу доктора сейчас
Мій чоловік робить і підтяжку і ставить імпланти. Вартість імпланти плюс білизна 1700 євро. Це купує пацієнт, сама операція безкоштовно, це Сумький Обласний онкологічний центр.
ЦыбаФу• 11 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Девочки покидайте фамилии докторов если знаете . Спасибо
Олег Савенков в Дніпрі, оперує в клініці ’Гарвіс’. Є в телеграмі і інсті. Вже довгий час спостерігаю за його роботами- не груди- шедевр.
ЦыбаФу• 11 января 2023
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Ось таке подобається, максимум природньо
Потрібно ще брати до уваги вік і початкову форму. Не завжди так може вийти