Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
Ответ дляLiebelebenn
В Азії потрібно щось робити, а хахли під їх керівництвом перетворюється на ледачих рабів, тому вони завжди лізуть в Європу. На готове. Залізти в гарні будинки, їздити на гарних машинках по хорошим дорогам . Але навіть генії інженерної думки, німці, під керівництвом кацапів замість Мерседесів випускають лайно на зразок трабантів. Вони кожну націю споганюють за кілька років
Та вони дивляться в сторону Азії... (Казахстан, Азербайжан тощо).
Ответ дляNasta9019
Вони те що треба. Навіть ф-16 непотрібні зараз так, через те що потрібні аеродроми і вся інфраструктура для них, а гріпени можна і з трас.
Я знаю... Дуже добре знаю... Але, але так як є. Я не розумію як іти в контонаступ без підтримки потужної авіації. Або вже на мазі все, або...або
KoZa-biRuZa• 11 января 2023
Ответ дляLarisa12
Мене забанять пожиттєво , якщо напишу що кажуть . Все погано
Ну, а якщо не напишете, то складається враження, що хтось один доносить до Вас свої істерики з-під Бахмута і Ви це транслюєте, як істинну картину. а спитай в іншого військового - то він розповість протилежне. Щоб не бути голослівною - Мадяра почитайте, людина на передку, Бахмут-Соледар.
Merida-cebb• 11 января 2023
Друг зараз під Соледаром. Вчора з його медичної бригади 2 трупи. Сьогодні ще звістки не було. Там все дуууууже пагано. А нам кажуть, що перемога....
Odna Takaya• 11 января 2023
Ответ дляLarisa12
Що погано?
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не общайтесь с этим биомусором. Они верят что Европа замерзает и там не моются и собак едят. Пусть прибывают в своем маня мирке дальше
Это ещё не всё,пропаганда(Скабеева на днях) говорит что в Великобритании женщины за еду отдаются и эту еду на батареях разогревают и ещё жители едят собачий корм из-за нехватки продовольствия,и это все с серьезным видом.
Сестры Гримм• 11 января 2023
Ответ дляtetnes
В начале войны посмотрела ’Мальчик в полосатой пижаме’. Вот там атмосфера точно передает то, что творится сейчас в россии. Они все переживали величие Германии.
тільки до тих пір поки їм самим бомби не почали на голови сипатися. А там одразу і гітлер вбивця і велич кудись поділася и ми не знали і ми не хотіли і взагалі то не ми, а гітлер...
Merida-cebb• 11 января 2023
Ответ дляNat-li
Покажіть хто і де каже про перемогу?
Нам кажуть що іск буде добре. Що ми теріьорії повертаємо...але це ж не так...
Odna Takaya• 11 января 2023
Ответ дляMerida-cebb
Утож....
Ответ длячаревна
Ну, что с Богом!
Где пошли мемы, там пойдут и танки
Дмитрий Кулеба в леопардовых тонах намекает на поставки так необходимой нам техники.
Где пошли мемы, там пойдут и танки
Я вчера почитала
Аналена в вязаной шарочке и черной курточке и под ростом было ’ тююю, а где ботфорты?’ Не по богатому