ПадаюВреверансах• 11 января 2023

Чому кацапи впевнені, що вони перемагають?

Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Смачно. Я теж хочу.
Пошла и я поем чего нибудь. С вами только свяжись. Безсовестные.

Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Про гріпени ...колись Україні відхидили запит... Хоча заявку залишали після 2014
Вони те що треба. Навіть ф-16 непотрібні зараз так, через те що потрібні аеродроми і вся інфраструктура для них, а гріпени можна і з трас.
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляLiebelebenn
В Азії потрібно щось робити, а хахли під їх керівництвом перетворюється на ледачих рабів, тому вони завжди лізуть в Європу. На готове. Залізти в гарні будинки, їздити на гарних машинках по хорошим дорогам . Але навіть генії інженерної думки, німці, під керівництвом кацапів замість Мерседесів випускають лайно на зразок трабантів. Вони кожну націю споганюють за кілька років
Та вони дивляться в сторону Азії... (Казахстан, Азербайжан тощо).
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Да, ми такі. Я вже банан з яблуком))
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Я знаю... Дуже добре знаю... Але, але так як є. Я не розумію як іти в контонаступ без підтримки потужної авіації. Або вже на мазі все, або...або
KoZa-biRuZa• 11 января 2023
Ответ дляLarisa12
Мене забанять пожиттєво , якщо напишу що кажуть . Все погано
Ну, а якщо не напишете, то складається враження, що хтось один доносить до Вас свої істерики з-під Бахмута і Ви це транслюєте, як істинну картину. а спитай в іншого військового - то він розповість протилежне. Щоб не бути голослівною - Мадяра почитайте, людина на передку, Бахмут-Соледар.
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Йдуть у нього і від цього більші жертви

Доран777• 11 января 2023
Це уривок ’Війна і мир’, дія 200-річної давності. Не змінилося нічого...
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Йдуть у нього і від цього більші жертви
Ото ж. Дивно це.
evgeniiya• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Частями и с картошечкой ))) воть
Везёт... свет есть.
А я вот думаю, если нет света и я в отпуске предпоследний день, то можно уже прибухнуть слегка?
Merida-cebb• 11 января 2023
Друг зараз під Соледаром. Вчора з його медичної бригади 2 трупи. Сьогодні ще звістки не було. Там все дуууууже пагано. А нам кажуть, що перемога....
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляДоран777
Ааа, це навіть в хремтоматії було...
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Ото ж. Дивно це.
Безвихідь(
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляMerida-cebb
Нам не кажуть за перемогу, не напружуйтесь. Тема про інше.
Nat-li• 11 января 2023
Ответ дляMerida-cebb
Покажіть хто і де каже про перемогу?
ЛЮБА• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Ох смачно
І калорійно))
Ой да сколько той жизни))) зато вкусно )))
evgeniiya• 11 января 2023
Ответ длячаревна
По стандартам НАТО это 14 машин. Хороший старт, надеюсь эстафету примут другие страны
Интересно, так сколько в итоге...
ЛЮБА• 11 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Везёт... свет есть.
Так все же рассчитано, готовлю по графику ! С учетом серых зон !
Odna Takaya• 11 января 2023
Ответ дляLarisa12
Що погано?

Лидия Ф.• 11 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не общайтесь с этим биомусором. Они верят что Европа замерзает и там не моются и собак едят. Пусть прибывают в своем маня мирке дальше
Это ещё не всё,пропаганда(Скабеева на днях) говорит что в Великобритании женщины за еду отдаются и эту еду на батареях разогревают и ещё жители едят собачий корм из-за нехватки продовольствия,и это все с серьезным видом.
Сестры Гримм• 11 января 2023
Ответ дляtetnes
В начале войны посмотрела ’Мальчик в полосатой пижаме’. Вот там атмосфера точно передает то, что творится сейчас в россии. Они все переживали величие Германии.
тільки до тих пір поки їм самим бомби не почали на голови сипатися. А там одразу і гітлер вбивця і велич кудись поділася и ми не знали і ми не хотіли і взагалі то не ми, а гітлер...
чаревна• 11 января 2023
Ну, что с Богом!

Где пошли мемы, там пойдут и танки

Дмитрий Кулеба в леопардовых тонах намекает на поставки так необходимой нам техники.
Merida-cebb• 11 января 2023
Ответ дляNat-li
Покажіть хто і де каже про перемогу?
Нам кажуть що іск буде добре. Що ми теріьорії повертаємо...але це ж не так...
evgeniiya• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Мой дом не попадает ни в один график😂
Nat-li• 11 января 2023
Ответ дляMerida-cebb
А шо нє, не повертаємо?
ЛЮБА• 11 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Мой дом не попадает ни в один график😂
После 3 суток без света все фигня ! У меня газовая плита , если что , то доготовила бы !
Odna Takaya• 11 января 2023
Ответ дляMerida-cebb
Утож....
Evga32• 11 января 2023
Ответ дляMerida-cebb
Нє? Точно?
evgeniiya• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Да, у меня тоже верх газ. Духовка теперь роскошь:)
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ длячаревна
Ну, что с Богом!

Где пошли мемы, там пойдут и танки

Я вчера почитала
Аналена в вязаной шарочке и черной курточке и под ростом было ’ тююю, а где ботфорты?’ Не по богатому