ПадаюВреверансах• 11 января 2023

Чому кацапи впевнені, що вони перемагають?

Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
Аюшка• 11 января 2023
Ответ дляOks_kis
Да, я не верю в прогнозы тарологов/астрологов и наших полит гадалок по поводу победы в марте
А по поводу победы в мае?

ok1904• 11 января 2023
Ответ дляLiebelebenn
Оце що ви перелічити, + перевиховання хахлов в Гулагах, і фізичне знищення всіх україномовних. А потім разом з перевихованими йти далі на Європу...як вже було багато разів. Історія....
Ще в Азію треба , там теж є ласі землі
Реверанс• 11 января 2023
Ответ дляMammoth
Вони вєлікіє і не можуть програти
Великое отступление уже неоднократно было.
Киев
Харьков
Херсон
Русня дебилы клинические,у них все великое...
Но первая армия в мире - украинская
Наши ребята реально титаны
Аюшка• 11 января 2023
Ответ дляАня_я
Я верю в победу ,но наши власти таки многое нам недоговаривают. О количестве погибших,о новом наступлении с севера и тд.
А с чего вы взяли о новом наступлении с севера??
О количестве погибших вам и не обязаны говорить. Все цифры озвучат только после войны
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Ще в Азію треба , там теж є ласі землі
Вот с нами закончат, и сразу Азию брать пойдут. За 3 дня.
Jimson• 11 января 2023
Ответ дляУнция яда
Кроме вас никто Арестовича мерьезно и не воспринимает, ни про 2-3 недели, ни в целом.
Почему же не воспринимают? Был капитан, стал полковник за первые полгода масштабной войны. Значит, все делает правильно, согласно установок.
Реверанс• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
Який наступ з півночі?
Сумы

LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляok1904
А хіба проблема в Перемишль підскочити,чому саме у Львові таке важне
Кстати

Польша в рамках международной коалиции передаст Украине роту танков Leopard 1, — президент Анджей Дуда в Львове.
чаревна• 11 января 2023
Польща в рамках міжнародної коаліції передасть Україні роту танків Leopard, — президент Польщі Дуда
Liebelebenn• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Ще в Азію треба , там теж є ласі землі
В Азії потрібно щось робити, а хахли під їх керівництвом перетворюється на ледачих рабів, тому вони завжди лізуть в Європу. На готове. Залізти в гарні будинки, їздити на гарних машинках по хорошим дорогам . Але навіть генії інженерної думки, німці, під керівництвом кацапів замість Мерседесів випускають лайно на зразок трабантів. Вони кожну націю споганюють за кілька років
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Кстати

Вот это новость
lilyD• 11 января 2023
Ответ дляРойЛеля
До свого стида не згала про ромів.
Чого ж ніхто не плаче за ромами, як за євреями і не встановлює пам´ятників і днів жалоби?
Бо роми самі не плачуть за своїми втратами
На відміну від євреїв, які досі отримують від Німеччини різні види компенсацій
І євреї самі почали трубіти на весь світ про Холокост і домоглися його визнання
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Кстати

Мало, але головне що запустили цей процес. Тут вже інші підтягнуться: хто останій...
Наталья557• 11 января 2023
Потому что им так сказали. Но и мы не все знаем. Узнаем только через года после этой войны.
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ длячаревна
Русня напише - поляки на леопардах в украину їдуть
Oks234• 11 января 2023
Вони тупі. Вони в любому випадку програли вже . Просто у них критично мало мислячих людей, не можуть це проаналізувати . Не тратьте свій час на них .
ЛЮБА• 11 января 2023
Так у меня почти ужин готов ))) вкусные запахи на всю квартиру ! И духовке красота )))
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Вот это новость
Танки от макрона и бредли от байдена начало только
И рамштайн скоро
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Курка?

Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
И рамштайн скоро
Ракети потрібні і гріпени
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
И рамштайн скоро
Ракети потрібні і гріпени
ЛЮБА• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Курка?
Частями и с картошечкой ))) воть
Сестры Гримм• 11 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не общайтесь с этим биомусором. Они верят что Европа замерзает и там не моются и собак едят. Пусть прибывают в своем маня мирке дальше
Ще лавки розбирають на дрова - бо опалювати нема чим оселю.
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ломается психологический барьер
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Частями и с картошечкой ))) воть
Ох смачно
І калорійно))
tetnes• 11 января 2023
В начале войны посмотрела ’Мальчик в полосатой пижаме’. Вот там атмосфера точно передает то, что творится сейчас в россии. Они все переживали величие Германии.
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ракети потрібні і гріпени
Про гріпени ...колись Україні відхидили запит... Хоча заявку залишали після 2014
чаревна• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
По стандартам НАТО это 14 машин. Хороший старт, надеюсь эстафету примут другие страны
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Частями и с картошечкой ))) воть
Смачно. Я теж хочу.
kuskus• 11 января 2023
То спитайте в якому місці вони перемагають і нащо ходили під Київ, Харків та Херсон?