Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
Ответ дляok1904
Шановні, чомусь ми відійшли від теми в старт пості.
Та на здоров’я , хай собі думають там що хотять, легше слона навчити танцювати румбу, чим русні пояснити справжню кольорову гамму після пропаганди. Їм ще пощастило, що вони не знають, що ми про них думаємо))
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ длячаревна
Я читала в телеге анонсировали на 14- 15 января обстрел. Никого не пугаю. За, что купила, за то и продаю
Наші ПС анонсували на ПН-ВТ.
Але видно вже сутужніше йде накопичення ракет.
Ответ дляКонкордія
Одна з двох, а іншу частину захопила Польша з однієї сторони а з іншої Американщина окупувала і ше одна область під окупацією Австралії) Як з Хімарсами, було 20, з них 27 уже знищили
А яка саме частина під Австралією? Бо я боюсь павуків і всякого такого, це ж вони і фауну сюди привезли)
Ответ дляok1904
Ех, ех.
Моя мама каже: ну сусідів не вибирають, а від поганих сусідів захищаються
Я кажу батьківщину і сосідів не вибирають. А віднедавна зрозуміла що таки так, свят- свят опинитись в раші. Там з моїм темпераментом мені був би вже дисконт на допити в фсб
Колючая Роза• 11 января 2023
не тратьте свои нервы, им ничего не докажешь, вот вообще ничегошеньки..настолько они прошиты пропагандой