ПадаюВреверансах• 11 января 2023

Чому кацапи впевнені, що вони перемагають?

Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
автор РойЛеля • 11 января 2023
Ответ дляrybka21
Не обманув
Бо він про Київщину і говорив
Я вже втомилась це доводити тут

Конкордія• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Шановні, чомусь ми відійшли від теми в старт пості.
Та на здоров’я , хай собі думають там що хотять, легше слона навчити танцювати румбу, чим русні пояснити справжню кольорову гамму після пропаганди. Їм ще пощастило, що вони не знають, що ми про них думаємо))
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Шото тема , все пропало, плавно переходит в хвылювалочку. Вот как нам плохо без тревог
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
Дарма шукати хоч якийсь сенс.
То якась особлива форма життя. Вибраковка людства
Ех, ех.

Моя мама каже: ну сусідів не вибирають, а від поганих сусідів захищаються
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ длячаревна
Я читала в телеге анонсировали на 14- 15 января обстрел. Никого не пугаю. За, что купила, за то и продаю
Наші ПС анонсували на ПН-ВТ.
Але видно вже сутужніше йде накопичення ракет.
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ну тоді я теж
Рожать вам когда?
ok1904• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Оце ж я про то.

rybka21• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Поищу, гляну.
Ну ось наприклад
https://t.me/huyovy_kharkiv/95386?single=
ok1904• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Нам без тривог добре!
Oks_kis• 11 января 2023
Ответ дляklycha
А що українські військові знаходяться на території рф?
Удалено администрацией...
Zelenkа• 11 января 2023
Ответ дляКонкордія
Одна з двох, а іншу частину захопила Польша з однієї сторони а з іншої Американщина окупувала і ше одна область під окупацією Австралії) Як з Хімарсами, було 20, з них 27 уже знищили
А яка саме частина під Австралією? Бо я боюсь павуків і всякого такого, це ж вони і фауну сюди привезли)
Конкордія• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Ех, ех.

Я кажу батьківщину і сосідів не вибирають. А віднедавна зрозуміла що таки так, свят- свят опинитись в раші. Там з моїм темпераментом мені був би вже дисконт на допити в фсб
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Нам без тривог добре!
Без них мы незнаем когда собираться вместе
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Нам без тривог добре!
В нас вчора 5 чи 6
Сьогодні вже 3
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
А в енгельсі 6 з 20 блохольотів залишилося, і наче не дуже здатні літати
А те за 1000 км еще хуже им
Колючая Роза• 11 января 2023
не тратьте свои нервы, им ничего не докажешь, вот вообще ничегошеньки..настолько они прошиты пропагандой
ok1904• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Моя Ви хороша. Добрий привід знайти завжди можна.
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Рожать вам когда?
Вже скоро. Мене і поклали на про всяк випадок, так як точно не переходжу. До 38 тижня точно встигну відстрелятися
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
В нас вчора 5 чи 6
Сьогодні вже 3
То ж Ви ближче до лінії фронту

LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
В нас вчора 5 чи 6
Сьогодні вже 3
Вже дома?
Конкордія• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа
Інфа інсайдерська, від рептилоідів. Треба або чекати слідуючого затемнення щоб вийти на зв’язок, або дивитись, де кенгуру стрибає
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
А те за 1000 км еще хуже им
І в Чорному морі тікі одне корито
ЛЮБА• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Вот вот))) давно я вам хардика не показывала )))
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа
Да, если шо то я в Польшу. Там язык понятнее, легче адаптироваться к окупации будет.
Zelenkа• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Я польську вчила, прорвемся!
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
І випічку, смаколики
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Настоящие женщины в свое русло любую тему приведут!
Кто то уже писал - вы о чем все тут пишите , ааа
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляok1904
То ж Ви ближче до лінії фронту
Та то ж наша допомога мишебраттям з бенеерії.
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Чекаємо
Пенсіонер• 11 января 2023
У них свої арестовичі