Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Они хотели уничтожить коммунизм,уничтожить славян и захватить территории. Я не верю,что обычный кацап мечтает расширить границы, особенно присоединить западные части. Склоняюсь ,что четкого понятия они не имеют.
Знищити нацисти хотіли євреїв і ромів. Саме знищити.
Слов´ян використовувати як роб.силу на благо імперії.
Русня прагне тут знищити демократію і впровадити авторитаризм. Додатково знищити будь-які прояви українства (не малоросійства).
Так що цілі там збігаються.
Ответ дляrybka21
Підписана на бэлгородский освєдомітель.
Просто імєніни сєрдца
В нас тривога - в них ’штото громко, інформация уточняєтся’. Тобто, прильот в шебекіно чи ще якусь діру.
Наша тривога спрацьовує на активність їхнього ппо, яке стрілялка С 300 одночасно
Просто імєніни сєрдца
Методика. Тепер зрозумвло. Бо слідеую за якимось харківським тг каналом, то тепер буду розуміти
Ответ для Просто я
Вы все там для меня герои, я бы каждому кто всю войну отсидел в Харькове и Николаеве памятники при жизни поставила. ( Кто в окупации оказался, в расчет не беру, это отдельная боль).
Я відсиділась на молдовських сирах, фруктах та вині. Але навіть дитина нила вже - додоооомууу
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Но так и не поверили, подумали что пиздеш и вы врёте.
Та ні, пояндексили і підофігіли.