Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
Черноморская ривьера• 11 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А нацистам яка користь була?
Тут ідентична мета.
Розширення імперії та й по всьому.
Тут ідентична мета.
Розширення імперії та й по всьому.
Они хотели уничтожить коммунизм,уничтожить славян и захватить территории. Я не верю,что обычный кацап мечтает расширить границы, особенно присоединить западные части. Склоняюсь ,что четкого понятия они не имеют.
Vlada-Maria• 11 января 2023
Ответ дляВозрастная
Оце у вас нерви залізні. Я не те що щось писати їм, я навіть читати не можу і не хочу, що вони там думають і як вважають.
І я волію не тратити час на пересвистування чайника)))
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ дляNasta9019
Цікаво де ви взяли про 1/3?
Так для деяких кацапів було одкровенням, що м.Запоріжжя не окуповане і ’рехв’ там не проводився.
Lady luck21• 11 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Я думала одна я не вірю про літо в Криму.
Більше того і про зиму не дуже вірю
Только пускай это будет наш с вами секрет. Здесь о таком нельзя...
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ дляУнция яда
Что это меняет? У меня приятеля вчера оформили на службу, хотя он с 25 февраля в ссо. И все эти месяцы ему на зарплату сослуживцы сбрасывались. А еще один ногу потерял 26 февраля и до августа не был оформлен, а потому и не факт что оформят как боевое ранение, а не как трамвай.
Угу, бардак в деяких воєнкоматах, то тре здаватися чи хз яка логіка.
Лапін он на днях розповідав, що Луцький воєнкомат припис на його затримання й примусову доставку виписав.) Це при тому, що він з першого дня воює і вже у госпіталі встиг побувати.