Спрошу_ка_я_у_мужа• Изменено 11 января 2023
Пандора з Алі. Мій досвід
Придбала шарми на Аліекспресі. Ціна від 3 до 7 доларів за одиницю. Якість дуже достойна, всі вироби мають пробу. Замовляю вже не вперше, це дійсно срібло, нічого не облазить, не тьмяніє, хоча браслет ношу постійно. Для порівняння на п´ятій фотці шарм якому 3 роки та поруч такий же новенький. Ну й в коментах фотка як це все виглядає в готовому варіанті - на браслеті є й оригінали, й Алішка, різні за віком. Тож хто любить ці прикраси та бажає зекономити - вважаю що можна їх купувати на Алі та насолоджуватися красою)
Барбитта• 11 января 2023
У мене теж є шарм з алі, серед оригіналів не виділяється. До речі, він мій улюблений.
НашлаПерепискуМужа• 11 января 2023
Я взагалі пандору не сприймаю, і вважаю що якраз їй і ціна без маркетингу десь так, як на Алі. Але хто фанат і обмежений в фінансах чи на пробу, то варто спробувати замовити
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 11 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Дайте ссылку пожалуйста
Мене за ссилку можуть забанити? Я не знаю чи дозволено правилами це робити, може адміністратор відповість?
Смешнюча• 11 января 2023
Не знаю, я якось не розумію краси в подібних прикрасах))
Можливо років у 15 таки б подобалось таке
ТАЗератти• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
напишите название магазина
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 11 января 2023
Ответ дляСмешнюча
Це як чотки. Можна перебирати коли нервуєш
Калёва Замалёва• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Тут же постоянно ссылки дают на инсайты
ТАЗератти• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
увидела название уже) да, у них классные вещи
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 11 января 2023
Ответ дляТАЗератти
напишите название магазина
З двох замовила, але по факту це один і той самий, бо посилки прийшли ідентично упаковані
WOSTU
BAMOER
WOSTU
BAMOER
Каравай-каравай• 11 января 2023
Эти шармы не имеют ничего общего с Пандорой. В Пандоре таких шармов нет.
Это просто шармы. Копеечные шармы с Алли. Всё.
дама_из_декрета• 11 января 2023
Часто смотрю на шармики на Али, но браслета нет. А из пандоровских мне плоский нравится, вот раздумываю, может купить браслет, а шармики на Али
Куратор дебошей• 11 января 2023
Эх, а у меня прям внутренний блок на подделки ((
Есть Пандора , 10 шармов -реально тяжело носить , а как полные носят вообще не представляю
Не любовница• 11 января 2023
Я дітям замовила недорогі сережки з Алі, написано зі срібла. І дійсно, вже скільки носять, і купаються в них, а вони мають такий самий вигляд, не чорніють і не тьмяніють.
дама_из_декрета• 11 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
«Это просто шармы» - а Пандора, это не просто шармы?)))) мне, как человеку нейтрально относящемуся они равнозначны
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 11 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
А ви досконало знаєте асортимент Пандори? Там чого тільки немає, ось цей наприклад є в них в колекції
Каравай-каравай• 11 января 2023
Ответ длядама_из_декрета
Вам - да. И это нормально.
Но это в любом случае не Пандора.
Это просто шармы на браслет. Возможно даже они серебряные.
Но это в любом случае не Пандора.
Каравай-каравай• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Да, этот есть. На общей фото я увидела минимум три шарма, которые есть в Пандоре. Фото не четкое.
И да, я знаю их ассортимент)
НашлаПерепискуМужа• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
О, згадала за чотки і Алі)) Замовила я собі колись браслет на руку з чорних круглих бусин типу вулканічний камінь чи щось. І все було супер, крутий браслет, важкі бусини, аж поки я колись випадкового не перебрала пару штук бусин, о, то райська насолода, міні-чотки, прямо медитувати можна, дуже заспокоює.
дама_из_декрета• 11 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
Вам - да. И это нормально.
Но это в любом случае не Пандора.
Да и пофиг, что не Пандора
почему шармы должны быть именно Пандора?)) есть же троли, еще какие-то бренды этих шармов
Каравай-каравай• 11 января 2023
Ответ длядама_из_декрета
Да и пофиг, что не Пандора
Не знаю) это автор так написала, а не я)
Шармы делают ещё несколько известных фирм, и цены там есть выше, чем в Пандоре .
Но это - именно шармы с Алли.)
Ресничный червь• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
WOSTU
BAMOER
WOSTU
BAMOER
Замовляла в них колись. Потім почала купувати оригінали і різниця стала очевидна для мене.
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 11 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
И да, я знаю их ассортимент)
Йому 4,5 роки... Та він як новий. Самі бачите його стан на монму браслеті. Чи це не показник якості? Чим він гірший за те, що продає Пандора?
Дивіться на дату замовлення. І скажіть, навіщо за нього було сплачувати в 2-3 рази більше в магазині Пандори?
Каравай-каравай• 11 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Я не говорю, что он плохой. Они тоже имеют право жить и носиться.
Вы просто не сравнивали его с оригиналом)
Спрошу_ка_я_у_мужа
• 11 января 2023
Ответ дляРесничный червь
В чому різниця? В мене сам браслет пандора та 3 чи 4 шарми з магазина, придбані разом з браслетом. Був ще стопер, але він порвався. Я не бачу різниці крім ціни
220В• 11 января 2023
Ответ дляСмешнюча
Якісь шаманські амулети, 🐝бджола, ловець снів , муха
Ms. Dolly• 11 января 2023
Шарми там нормальні по якості, немає ніякої різниці від оригіналу. А ось браслети брати не рекомендую, за півроку що я була у від´їзді він повністю окислився і зіпсувався, хоча просто лежав у тумбочці
ТАЗератти• 11 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
так автор же написала, что носит шармы с Али на оригинальном браслете пандоровском вместе с оригинальными шармами