Вишиванка• 11 января 2023
Як вам така куртка від medicinе?
Можливо хтось має? Може підказати по якості та розмірній сітці?
Результат:
вже голосів:
18 (60%)
Не подобається
6 (20%)
Подобається синя
5 (16.67%)
Подобається рожева
1 (3.33%)
Краще обрати натуральний пухов
БлинчикБезСметанки• 11 января 2023
Ви мабуть на ансвер дивитесь
Верхній одяг не брала, але і сукня і бомбер брала цього бренду, як на мене не дуже акуратно шиють, нитки крізь стирчать, у бомбера резинка на рукаві на різному рівні пришита
Більше їх одяг не буду купувати(
Вишиванка
• 11 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви мабуть на ансвер дивитесь
Більше їх одяг не буду купувати(
Так, на ансвер.
Стрекоза любви• 11 января 2023
Мені подобається ніжно-бузковий колір. Не дуже довподоби низ. Більше рівний зріз люблю.Річ без якихось «вау». Але думаю, що в образі закомбінувати можна. Щодо теплоти то на вигляд доволі цупка.
Любавишна• 11 января 2023
По розміру точно не більшомірять,беріть той що носите, якщо проміжний то більший...