Люб-а• 11 января 2023

Мобілізація та хронічна хвороба у дружини.

Чи потрібно чоловіку нести до воєнкомату документи, що дружина має хронічну хворобу (цукровий діабет), чи це ніяк не вплине?
Басина• 11 января 2023
Не вплине, якщо немає інвалідності.

ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 января 2023
Отнести то можете, вам никто не запрещает.
кенгуруша• 11 января 2023
А жена недееспособна? При сд вроде даже инвалидности нет.
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляБасина
Не вплине, якщо немає інвалідності.
Ні немає, вже 9 років як маю цю хворобу і високі показники цукру в крові.
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ длякенгуруша
Я просто запитала, в чоловіка трепонація, думала може і моя хвороба допоможе.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
Сейчас мужчин с серьезными хрониками гребут.
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Нам невропатолог сказав, що з нашою хворобою точно не заберуть, але в чоловіка дефіцитна спеціальність от і хвилююся. А щодо хронічних хвороб то це не правда знаю 2 чоловіків з хронічними хворобами (цукровий діабет та нирки) нікого не забрали.

fedonik• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
Моему мужу позвонили с военкомата, когда он лежал в психиатрическом- диспансере, в марте, лечение до войны началось, и справка о том, что он проходит сейчас лечение не прокатила, там в военкомате сидит юрист, и рассматривает документы претендующих на отсрочку. Так вот он эту справку сразу отложил. Дали отсрочку на основании моей инвалидности, но у меня 1 группа.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
У меня другой пример. И не один. Последний неделю назад: мужчина, 49 лет, с хрониками (язва, часть лёгких, грыжи), имеет две отсидки в анамнезе, пришел на сверку данных, сейчас в учёбке. Киев. Никакой дефицитной специальности у него нет.
Пикарда• 11 января 2023
Почитайте закон про мобілізацію. Так там навіть онкохворі в ремісії, ВІЛ інфіковані без ускладнень, хворі на епілепсію, у кого напади рідко трапляються - всі ’обмежено придатні’. А люди шукають якісь болячки з якими ’точно не заберуть’🤣 та хоч рак після 10 хімій - якщо добились ремісії по закону мають право забрати
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляПикарда
Я нічого не шукаю, кажу те, що сказав лікар.
gejly• 11 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Может сам? Нашего кума так ’мобилизовали’ - версия для жены, а по факту сам пошел
Пикарда• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
Зараз то може і так, але ніхто не знає коли війна взагалі закінчиться. В тік ток багато військових викладають відео де обурені тим що їх не міняють.
автор Люб-а • 11 января 2023
Добре я все почула, чоловік в п´ятницю поїде до воєнкомату і буду знати все сама.
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляПикарда
Я це розумію.
tushka123• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
Каким боком ваш диабет к мужу? Вы на приколе?
fedonik• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
А у мужа нет инвалидности после трепанации?
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляfedonik
Боявся втратити роботу тому не зробив, хоча дядя пропонував.
Loredana17• 11 января 2023
Цікаво, а з якими хворобами не беруть?

Teonaa• 11 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Знов хватать почали??
LIANA171185• 11 января 2023
Ответ длякенгуруша
Есть.У меня 2 одногруппницы были с диабетом,и обе на инвалидности.Но они инсулинозависимые.
fedonik• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
С начала войны прошло много времени, надо было заняться этим вопросом. У моего кума была кажется 3 группа после трепанации, но тоже не стал продлевать из за работы. Если дадут отсрочку, лучше оформить.
tushka123• 11 января 2023
Ответ дляLoredana17
Цікаво, а з якими хворобами не беруть?
Наверное намного короче список , чем с тем, чем берут.....
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляLIANA171185
Я вже теж перейшла на інсулін, цукор стрибає до 22
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляfedonik
Ми хотіли, але кажуть, що зараз це зробити буде майже нереально.
tushka123• 11 января 2023
Ответ дляLIANA171185
Инсулинозависимый, это инвалид, который не может себя обиходить? Я без прикола, серьезно.
S-lana• 11 января 2023
Ответ дляtushka123
Похоже . пост автора #5.Вообще не поняла каким образом к трепанации мужа диабет жены ?
автор Люб-а • 11 января 2023
Ответ дляS-lana
В мене знайома таким чином не дала забрати сина в армію, через те що в неї хвороба. А цукровий діабет це надзвичайно страшно, інколи з´їж продукт який тобі не можна цукор підстрибнув і боїшся діабетичної коми.
fedonik• 11 января 2023
Ответ дляЛюб-а
Надо пробовать.
автор Люб-а • 11 января 2023
Діабет це порушення функції нирок, зору, діабетична стопа, нейропатія і т.д. Живеш в постійному страсі за себе та двох доньок.