Багиня• 11 января 2023

Девочки, если депозит в банке и банк национализируют?

Какая сумма гарантирован государством сейчас? Банк входит в 5 крупных, а говорят, что скоро пойдут по нему движи. Вот и думаю, что делать
Залізна пані• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Уверены?
Если национализируют, то ничего с вашим депозитом не случится. Выплатят в полном объеме в валюте вклада.

Единственная засада может быть. Закончившийся депозит не смогут выплатить пока не будет завершена процедура смены владельца.

П.С. Фонд гарантирования в этом случае никаким боком.

Залізна пані• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Навіть якщо термін не закінчився? А якщо забрати - то зі штрафом? І якщо ліквідація - то що? І яка сумма? 200 тис максимум повернуть?
На период военного положения 100% возврат, но, если валюта, то в гривне по курсу ...
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Українцям не щастить
Прийміть то все же, як аксіому
Не думаю так! Українцям щастить! Адже незважаючи ні на що - більше любові до країни і один до одного! І багато чого зрозуміли і переоцінили! А це також дорого вартує!
пАлАвинкА• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Ви зараз прикалуєтесь ?
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Вы купите валюту по коммерческому курсу продажи и положите на депозит. Если банк будут ликвидировать, то возмещение будет в гривне по курсу НБУ. Продажа 41 грн за доллар, а курс НБУ 36,5686 например. Тут тоже не особо выгодно
А перевести в др банк нельзя будет? И я не думаю, что системный банк у нас ругаться ликвидировать. Тогда ппц всей банковской системе может быть .
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ви зараз прикалуєтесь ?
Ні оазу ні!
english book• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
При ліквідації, всі операції припиняються, з моменту введення тимчасової адміністрації.

автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Оце сумно, звичайно(
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляenglish book
А тимчасову як швидко вводять? За ск місяців?
пАлАвинкА• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Ні оазу ні!
Українці клюють через війну гірше ворогів
Почитайте сусідні теми
Я-розвивати не буду, мені зрада не цікава, як і сварки
Але - і довіри вже нуль
Ми завжди в кризі
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Почитайте сусідні теми
Але - і довіри вже нуль
Ми завжди в кризі
Довіри до влади в мене ніколи не було. Це якщо вже чесно. Всі як дориваютьсч до корита то тільки власне кнюхо набивать хочуть. Але людей добрих, розумних і людяних в країні теж багато
english book• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Про це не попереджають. Зазвичай це ввечері робиться.
Я в Дельті зранку гроші переводила, а увечері аже всьо...))
Банк працює до останнього, ніхто нікого не попереджає. Єдина ознака, на яку я звернула увагу, то перед введенням тимчасової адміністрації, у банка пропадають вільні кошти, не можуть виплатити по рахунках , вмовляють не забирати депозит, повільно проходять платежі і т.д.
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляenglish book
А Дельта ж теж був великий доволі банк….
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляenglish book
Як думаєте, Альфа крякне?
Прикуси Язык• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Во-первых валюту по Украине нельзя перевести даже между своими личными счетами в разных банках. Во-вторых, если вводят временную администрацию в банке, то все счета клиентов блокируются
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Поняла, спасибо. Падлюки они- если коротко
english book• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
До речі єдиний, в якому люди виграли від введення тимчасової адміністрації. Тому що курс, за яким виплачували, був вищим, ніж курси валют на момент виплат(курс долара впав) Тобто за виплачені замість валюти гривні, можна було купити більше доларів.
english book• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Як думаєте, Альфа крякне?
Не знаю. Знаю що Фрідману допомагають рятувати бізнес. Не за безкоштовно звичайно. Наші можновладці, та наближені до них бізнесмени.
В самої там лише картки, депозитів в Альфі давно не тримаю.
Прикуси Язык• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Не переживайте. Летом Мегабанк пустили по миру. Ещё и месяца не прошло, как пошла первая волна выплат от Фонда гарантирования вкладов. Все быстро произошло

автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляenglish book
Я ж кажу - комусь добре щастить. Як отій моїй знайомій, яка купила долар по 26 буквально перед подорожчанням. Незадовго
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Ликвидировали всмысле?
автор Багиня • 11 января 2023
Ответ дляenglish book
Дякую за інфорцію і поради!
Прикуси Язык• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Ликвидировали всмысле?
Ввели временную администрацию, если правильно выражаться
Неуловимый Джо• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Уверены?
Альфа-Банк прошел ребрендинг, с 01 декабря прошлого года стал Сенс банком
В шоколаде• 11 января 2023
Ответ дляБагиня
Уверены?
У держбанків краща гарантія - 400 000. Націоналізують разом з кредитами і депозитами, ваш депозит не пропаде.
автор Багиня • 12 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
600 вроде писали)
пАлАвинкА• 12 января 2023
Ответ дляБагиня
І як людяні люди спасають ваші фінанси ?))
В тому же банку
Не прикалуйтесь