Резвая лошадка• 11 января 2023
Що краще брати?
В пологовий як перший одяг для малечі...комплект : розпашонка +штвнішки, чи боді ( з кнопками типу кофтинки) з штанцями ? Що зручніше ? Дякую за відповіді
Фокус-Покус• 11 января 2023
Бодики, штанишки, человечки.
Роспашенки неудобные, их уже давно не используют.
неДодекаэдр• 11 января 2023
Человечки или бодики.
О штанишках и распашонках даже не думайте - зря выброшенные деньги
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Найкраще чоловічки. Ну або боді з штанцями. Разпашонки, а точніше сорочечки, одягала лише з напівкомбінезонами (не знаю чи правильно назвала - довгі штанці, які застібаються на плечах). І придивіться моделі, щоб все максимально застібалось спереду, а не вдягалось через голову.