ОйЙой• 12 января 2023

Кінець зими близько. До весни залишилось 48 днів

Краще пізніше, ніж прогавити) інету не було, як і світла
Але це ніщо в порівнянні з міццю наших захисників. Тримаємось, як ніколи! Тримаємось, як завжди!
Йосип_молодий• 12 января 2023
Дякую!

Любовь Калистратовна• 12 января 2023
Це ви кожен день пишете про кінець зими? Мені подобається така тема, це значить що я скоро повернусь додому
Любовь Калистратовна• 12 января 2023
Якщо це ви, дякую вам
З кожним днем все ближче наша перемога
автор ОйЙой • 12 января 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так, я) і відгрібаю регулярно за це теж я
А де ваш дім?
Klodia• 12 января 2023
О, уже всего 48... Помню ваши темы про ’86 дней, 70 дней’... Девочки, мы почти пережили эту зиму-)))
Advoco• 12 января 2023
Дякую вам за цю тему, автор, вона позитивна, шкода що анонімно. Мені здається що зараз вже пізно боятись чого би то не було.
автор ОйЙой • 12 января 2023
Ответ дляKlodia
Час шалений просто. От на таких прикладах видно, як ми його втрачаємо. Треба жити на можливий максимум щохвилини

Любовь Калистратовна• 12 января 2023
Ответ дляОйЙой
А де ваш дім?
В Україні, Київ.
автор ОйЙой • 12 января 2023
Ответ дляAdvoco
Я морально не готова, щоб мене ще 48 днів гнобили не тільки в цій, а й в усіх темах, де я не ховаюсь
автор ОйЙой • 12 января 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В Україні, Київ.
автор ОйЙой • 12 января 2023
Бамбарбия! Кергуду.• 12 января 2023
Я так чекала Вашу тему, вже аж почала хвилюватися
Сладко-соленая• 12 января 2023
Так, дякую вам за ці теми, я пам´ятаю як перший раз побачила тему вашу і там залишалося 72 дні, а зараз вже 48, час біжить як вода в струмочку)
автор ОйЙой • 12 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Це ви?) Як дівчатка?
Бамбарбия! Кергуду.• 12 января 2023
Ответ дляОйЙой
Це ви?) Як дівчатка?
Не можу заснути, чоловік хропе нині нівроку
А я то лікаря вибираю, то подумки список складаю...
А то вже уявляю, як обидві бабусі приїдуть одночасно (це жахлива суміш)... Таке, думки на ніч
Мозговая пилочка• 12 января 2023
Автор, дякую вам за ваші теми. Від них якось тепліше на душі стає, це як світло в кінці тунелю.
Бажаю всім нам швидкої перемоги
Мелочунь• 12 января 2023
Я теж рахую у своїх сторіс в інстаграмі
Не прохожу мимо• 12 января 2023
А я зимову куртку так і не купила дивлячись на вашу тему, думаю, ну скільки той зими, вже весна на носі, куплю вже на наступну зиму . Ми ще на день ближче до нашої перемоги