lerawas• 12 января 2023

Чи є укр. волонтери на вокзалі в Перемишлі?

Їдуть доньки зустрітися з друзями до Вроцлаву, буде пересадка в Перемишлі. Цікаво чи є волонтери , щоб якщо що підказати куди йти :)
Yana_pl• 12 января 2023
Там є волонтери. Сестра їхала в гості з онукою, то затримали трохи автобус, волонтери самі підійшли до них, сказали, щоб шли з дитиною всередену приміщення, там розташували їх, дали купу їжі, короче всього чого хочешь, хоча сестра і сопротівлялась)))

Kissen• 12 января 2023
Я была неделю назад, не видела.
Там много и прохожящих мимо говорят на русском и украинском. Ну и поляки понимают украинский хорошо
Ninjavan• 12 января 2023
Вчора була , але рано вранці. Є перекладач, укр волонтерів не бачила. Беріть квитки на потяг онлайн, там страшна черга в ту касу)
Ирина Веселуха• 12 января 2023
Їхала 26 грудня, не бачила. Але я бігом, галопом на інший потяг сідала. Укр.прапорів і якихось табличок точно не було.
Услада• 12 января 2023
Есть, в жилетах стоят или подойдите к ним в пункт, в здании вокзала.
Услада• 12 января 2023
2 колія, там не загубляться.
lena1983• 12 января 2023
Волонтеры есть, подскажут что нужно и у них можно выпить чай и съесть бутерброд. На этом все

Люда 25• 12 января 2023
Ответ дляNinjavan
Як час розрахувати? Читала,що по вагонам випускають,а ще ж треба знати на яку колію їнший потяг прихходить.
oladyshkina• 12 января 2023
Ответ дляNinjavan
а можете підсказати, на якому сайті онлайн брати? Дякую
Юлия_Лакомка• 12 января 2023
Квиток можна і там онлайн придбати. Зліва від каси. Є термінали. Помічники теж біля них. Але для тих хто карткою оплачує. Я на місці купляла, бо зрозуміти скільки часу на проходження неможливо.
Взагалі там важко загубитись) Не переживайте
Ninjavan• 12 января 2023
Ответ дляЛюда 25
Я брала квиток з Перемишля, коли вже пройшла кордон) щоб точно нн пропустити потяг. Потім з телефоном підійшла до працівника вокзалу, він сказав, яка колія
Ninjavan• 12 января 2023
Ответ дляoladyshkina
Шукала у застосунку. Тас потім пепеадресація на сайт
Юлия_Лакомка• 12 января 2023
На колії є табло, де прописано номер потяга, курсування. Все продумано)
Услада• 12 января 2023
Ответ дляoladyshkina
https://www.intercity.pl/ru/
Olesya-Sunrise• 12 января 2023
Білет можна купити вже в потягу
tanya210587• 12 января 2023
Я б заранее не брала билет, т.к. выпускают по вагонам, потом паспорт контроль , меня с ребенком задержали на контроле на 40 минут , что-то им моя печать не нравилась , собирали консилиум смотрели, но отпустили .На жд вокзале есть волонтеры , чай и кофе , но на жд кассы очень большая очередь за билетами , но это было перед НГ праздниками , возможно сейчас меньше
Люда 25• 12 января 2023
Ответ дляNinjavan
Дякую за відповідь
Просто Галюня• 12 января 2023
Поїзди затримуються, краще квиток брати на вокзалі, і розраховуватись карткою
Olena Dnipro• 12 января 2023
Ответ дляtanya210587
А почему нельзя всем вместе выходить как у нас ?

Readdy• 12 января 2023
Ответ дляOlesya-Sunrise
Білет можна купити вже в потягу
Але це буде дорожче ніж в касі чи терміналі. В них така система
Readdy• 12 января 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Чтоб не было толпы, выпускают 1 вагон, потом 2…… чем стоять на холоде, лучше посидеть минут 20-30 в вагоне
tanya210587• 12 января 2023
Ответ дляOlena Dnipro
чтобы не было столпотворения , у нас вышел вагон -
человек50-70 , а работало 2 окна